ברוכים הבאים, אורח

קצת על עצמי, מי אני?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קצת על עצמי, מי אני? 725 צפיות

קצת על עצמי, מי אני? לפני 8 שנים #93992

אני אברך בגיל 30+ נשוי (ביום חמישי הוא יום הנישואין שלנו ה13) עם שלש בנות נהדרות ב"ה תודה לך השם.
מכור לתאווה מגיל קטן. ראיתי תמונות וסרטים גרועות (גם פורנוגרפיה, וגם סתם נשים ובנות...) מאונן ולצערי נפלתי הרבה.
לפני כ5 שנים עשיתי טיפול אצל פסיכולוג וגם מוח אחד וזה ולא עזר.
לפני כ4 שנים הייתי בקבוצות חיות של SA ועשיתי את ה12 צעדים למשך שנה, אבל לא נהניתי כי על אף שקיבלתי נקיות אבל קיבלתי גם המון מושגים חדשים שלא חשבתי עליהם,  התאווה החמיר אע"פ  שהייתי נקי! לא מצאתי את מקומי שם, לא התחברתי לסגנון לכן עזבתי ובכל זאת המשכתי עם נקיות במשך עוד שנתיים (עם הפסקה באמצע, שהייתי בחופשה ולמרבה הצער לא הצלחתי להירדם במשך כל שהותי שמה, יום אחד כשהלכתי לטיול ובאמת ללא שהתכוונתי, רציתי או שחשבתי על זה התרגשתי ויצא לי זרע ללא הודעה מוקדמת, לכן אני לא רוצה לחשוב את זה לנפילה, אבל לצערי לא עזרתי אומץ לשתף אחר בזה) בס"ה הייתי נקי במשך שלש שנים.לפני שנה בערך, אחרי שהיה לי תקופה מאד קשה, התרגזתי על הקב"ה ואמרתי לו עם אתה לא רוצה אז גם אני לא אמשיך! לכן נפלתי מתוך ייאוש וכעס.
אבל השם יתברך לא מדי התרגש מהאיומים שלי והשנה היה השנה הכי קשה אצלי!
עם הזמן זה התחיל לכאוב אותי והתחרטתי, אבל הדרך חזרה כבר לא הצלחתי למצוא, ניסיתי פה ושם (מבצעים וקבלות) עד שהגעתי לשמור עיניך.
עכשיו אני פה והתחלתי ביחד עם הקבוצה הטלפוני את 12 הצעדים, שעכשיו נתברר לי שאז בכלל לא עשיתי את הפעולות באופן יסודי כ"כ. תודה ל'סוד הכניעה'
ב"ה אני נקי מהוצאת זרע כבר כמעט 60 יום, אבל לצערי אני עדיין לא יכול \ לא רוצה באמת לשלוט ולהפסיק להסתכל בתמונות (אבל ב"ה כבר לא פורנו)
עכשיו חודש אלול והימים הנוראים מתקרב ואני יודע שאם אני לא רוצה ששנה כזאת מה שהיה לי השנה אני חייב להפסיק ואני חוסר אונים.
אני במשרד ויש לי המון עבודה ולא יכול לעבוד כי זה בוער. מה אעשה אני עדיין חייב את המוצץ שלי!
אני מתפלל להשם שבזכותכם הוא יציל אותי וייתן לי לפחות יום אחד נקי באמת ושהוא יישמור אותי מכל דבר רע
שהשם יתברך ייתן לי, לכולכם ולכל עם ישראל שנה טובה ומבורכת, שנה טובה ומתוקה, אמן.נ.ב. ב"ה ע"י הכתיבה הרבה לחץ משתחרר

תגובה: קצת על עצמי, מי אני? לפני 8 שנים #93993

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
שלום יצחק

התאווה אוהבת חושך. תאיר עליה בכך שתשתף בפורום/בקבוצה/בשיחה פרטית ותראה איך היא מתפוגגת.
המשא הזה כבד, אל תסחוב לבד.

תשאר איתנו ותמשיך לשתף. תראה רק ברכה מהעניין
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן