ברוכים הבאים, אורח

כל היום.. במלחמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כל היום.. במלחמה 445 צפיות

כל היום.. במלחמה לפני 8 שנים #94021

• bb1
  • חבר חדש
אולי כי זה אלול... היצר מפעיל את כל התותחים הכבדים שלו.
אני עובד באוניברסיטה באמריקה ובנות צעירות חצי לבושות בכל מקום... עוצם עיניים פעם, פעמיים, פעם שלישית לא, פעם רביעית כן, פעם חמישית לא. טירוף.
נשבעתי לא להסתכל בתמונות לא צנועות השבוע באינטרנט. נשבעתי לשבוע אחד לא לעשות את זה. לא יודע אם אני יכול יותר מזה כרגע, ואני ממש לא בקטע של להפר שבועה.
אז דברים אחרים גוררים אותי. אמנם נשבעתי לא להסתכל בתמונות, אבל מה לגבי ספרות? האם אני יכול לקרוא ספרות אירוטית? ברור שזה לא רצוי, אבל היצר יותר חזק מתמיד.
הייתי מאוד קרוב לקרוא, עדיין קרוב לזה. צעד קדימה, שניים אחורה, שניים קדימה, עוד קליק בעכבר, סוגר חלון, פותח חלון אחר. מה זה זה? מלחמה זאת לא מילה
זה אולי מטופש, אבל אני ממש רוצה שהשבוע הזה יסתיים כדי שאוכל להסתכל קצת בתמונות. לא תמונות עירום, אבל תמונות אירוטיות..
לא יודע. ברדק, מלחמה ביצר, פוחד ליפול ולהיענש, אני יודע שאני אצטרך לכפר על זה.
איך לוחצים על הברייקס? עוד הסחת דעת, לקרוא ערבית, הנה הודעה בפורום, מה יהיה עוד שעה מי יודע. עוד 10 דקות. שיגעון.
החזקתי יפה 19 ימים ונפלתי לפני איזה שלושה ימים. עכשיו שיצר בשיא שאני לא מכיר. לא זכור לי כזה דבר.

תגובה: כל היום.. במלחמה לפני 8 שנים #94023

שלום חבר
מזדהה עם התיסכול וההלקאה עצמית. אני בדיוק אותו דבר.
כשאני מכריח את עצמי עם כוח רצון לא לעשות משהו אחד שקשור למין,
מיד מתחיל אצלי אובססיה שאני לא יכול לישלוט עליו בנושא אחר של מין.
ואם זה לתקופה, אז מיד אחרי התקופה אני בהתקפים למין.
היום אני נקי בזכות הקבוצות ו 12 הצעדים, ממליץ.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: כל היום.. במלחמה לפני 8 שנים #94027

• gngfrwd
  • חבר חדש

חזרתי לפני כשבוע מחודשיים בחו"ל. עשיתי עם שני חברים טיול טרקים..כולו בטבע פראי, כמעט ללא התערבות אדם. הפיתויים הרגילים של החיים המודרנים פשוט לא היו..הייתי בנוכחות אנשים אחרים ללא הפסקה והייתי טרוד בעניינים בריאים במשך כל היום- בישול אוכל, שטיפת כלים, הקמת מחנה, קיפול מחנה, כיבוס בגדים, ייבוש בגדים. 
המחלה כאילו נעלמה! זה לא היה במחשבות..לא היה בתודעה..לא היו פיתויים. 
הכלים עובדים- שבירת הבדידות, פעולות הפוכות, מימוש עצמי, שמירת עיניים. זה עובד!
עכשיו צריך לחזור למאבק..אבל הוא אפשרי

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן