ברוכים הבאים, אורח

אירוע רב משתתפים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אירוע רב משתתפים 503 צפיות

אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94151

תמיד זה קורה לי! 
חתונה של חבר.
או סתם אירוע שאני חייב להשתתף בו. 

מלא תאווה מסביב.
 מה אני אמור לעשות?! 
להסתובב עם העיניים ברצפה?
(מילא, מקומות ציבוריים, מה אכפת לי, מסתובב עם עיניים ברצפה.)

כל פעם שיש אירוע כלשהו הוא הופך לאירוע רב נפגעים.

אחרי כל אירוע כזה אני צריך לעשות חשבון נפש,
כן הסתכלתי, לא הסתכלתי.
הייתה לי ברירה אחרת, או לא.
הייתי צריך לעשות ככה וככה. 

מה אלוקים רוצה ממני לעשות באירועים כאלה?! 

עד כאן פריקה. 
אשמח לעצות! 

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94153

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף
שלום חבר,
אני מבין את מצבך, אבל תראה איך שאתה קרוב לאלוקים, אם אתה מבקש עזרה מאחרים זה אומר שיש לך יראה מאלוקים, כניעה וביטול לפניו, אתה לא מנסה לפרוק את רצונותיך, אתה מבטל אותם לפני אלוקים בזה שאתה מחפש דרך להימלט מהנפילה.
עצם הפעלת ה"הזעקת אמת" לעזרה עידוד ותמיכה מחברים זה הרבה, אשריך.
תחזיק חזק, הנה אתה מצאת עץ באמצע הצוק ואתה נתלה בו, אל תיפול, תחשוב על החיבור שלך באלוקים עכשיו, תחשוב על הדבקות שלך בו, כמה אלוקים יושב בשמים ושמח ואומר למלאכים "חזו בני חביבי", וואוו, איזה כיף לך.
מתפלל להצלחתך, ומחכה לשמוע ממך רק בשורות טובות, אמן.
חברך ישורון

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94155

• נאור1
  • רצף ניקיון נוכחי: -1 ימים
  • חבר חדש

נשמה יקרה,

אם אתה במצב כל כך עדין, ויש לך אפשרות לא להגיע - אל תגיע.

אם אין ברירה - חבר טוב מאוד, אולי תגיע לזמן קצר, 

השם יהיה בעזרך, וגם אנחנו כאן איתך ..

אוהבים אותך

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94158

תנסה לקשר הכול לאלוקים - שכולם הבריות שלו וכל הכוחות שהם - ממנו יתברך נמשכים. וכשאתה פונה לכוח הזה אתה מקבל את הצורך שלך ישירות ממנו ללא צורך בתחליפים מדומים.

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94185

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

מזדהה מאוד מאוד. זו תחושה קשה שאירוע שעבור אנשים אחרים (ומצד האמת)  הוא משמח, בשבילי הוא בור מלא תאווה. 
גם כשאתה בוחר לא להגיע (ואני לא מגיע לאירועים "מסוכנים", אם זה לא אנשים שחשובים לי מאוד) עדיין זה כואב - למה אני לא יכול להיות "נורמלי"? להישתתף באירוע, שהוא סה"כ לא נוראי, בלי ישר לחשוב איזה בחורות לא צנועות יהיו או לא יהיו שם? למה בכל מקום ובכל דבר לכאורה תמים אני מצליח למצוא תאווה? 

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94192

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

מזדהה מאוד עם התחושה. גם לי קשה ללכת לאירועים, בפרט אירועים משמחים ולהתמודד עם העיניים שבאופן אוטומטי נמשכות לכל הכיוונים.

מה שעזר לי זה שעוד לפני האירוע, אני מתקשר לחבר ומשתף אותו בקושי שהולך להיות. אני מודה בכך שזה גדול עליי ואני חסר אונים מול הרצון הפנימי שלי לראות עוד ועוד תאווה, אבל אני גם יודע שזה מסוכן לי וזה יהרוג אותי, אז אני מבקש עזרה.

בדרך כלל שיחת טלפון אחת כזאת יכולה לעשות לי את השינוי בין אירוע שהוא סיוט והתמודדות לא נגמרת, לבין אירוע שהוא מהנה למרות קושי מסויים של ויתור על הרצון להתאוות.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: אירוע רב משתתפים לפני 8 שנים #94224

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מצטרף לסוד. טלפונים לפני, תוך כדי ואחרי...
חשוב לעשות את הטלפונים נכון. מתוך גישה של כניעה, שאני לא יכול לבד, ושאני מתקשר לבקש עזרה. טלפונים מתוך גישה של סיפור חוויות מיניות מהול בציניות ו/או הומור כלשהו לא יועילו ומסתמא אף יזיקו.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: אירוע רב משתתפים- עצה נוספת לפני 8 שנים #94231

• ישראל לרר
  • רצף ניקיון נוכחי: 410 ימים
  • חבר ותיק

יש עוד עצה נוספת שרציתי לכתוב לך,
כמובן רק כתוספת על מה שכתבו כאן החברים הנפלאים [ראית כמה הגיבו על הדברים שלך??!! תראה מה זה חברים יש כאן!!!]
על כל פנים,,, תעמיד לעצמך חזק לפני האירוע שאתה הולך על מנת לתת, לא על מנת לקבל, באירוע כזה בד"כ יש חתן למשל שנשכח בצד הרבה פעמים, במקום לזכור שבאנו לשמח אותו אנו נזכרים שלא אכלנו כבר שבוע, ושלא שוחחנו עם החברים כבר חודש, ושפינת העישון באולם הזה היא פינה טובה להעביר חוייות מאז היותינו הולכי על ארבע עד ימים אלו.
אם תזכור את זה לפניו כל הזמן שאתה באת לתת, ממילא תהיה עסוק בלתת ולא תהיה פנוי לקבל....
אוהבים אותך חבר יקר.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן