ברוכים הבאים, אורח

התמודדות בעבודה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: התמודדות בעבודה 3697 צפיות

התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 10 חודשים #96476

• יג
  • חבר חדש

שלום לכולם !
ברוך ה אני נקי כבר הרבה זמן ( אני לא משתתף בקבוצות או בתוכנית 12 צעדים ) המייל היומי בהחלט עוזר וסך הכל המצב בסדר גמור , התחלתי השבוע עבודה חדשה שבה אני כל היום מול המחשב ( עדיין לא בדקתי אבל כנראה שהוא לא מוגן ) .
רציתי לדעת מנסיונם של אחרים פה בפורום : האם יש דרך להתקין סינון על המחשב של העבודה והאם זה בכלל עוזר כאשר הפחד העיקרי שלי זה משעות שאני ישאר לבד בחדר ( חדר מתמחים ואנחנו יושבים שלושה באותו חדרון ) ואז גם אם יהיה לי סינון על המחשב שלי אני תמי יכול לפתוח את המחשב של מי שלידי , מה אתם הייתם ממליצים לעשות ?

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 10 חודשים #96482

ממש אין לי נסיון בנושא.
אני לא ניכנס למצבים כאלה בדר"כ, כי אני לא יכול להתמודד.
אבל אולי תוכל להשים סינון, ולספר לחברים שאסור לך להיות על מחשב לא מסונן.
ואז יהיה לך פאדיחה אם תיגע במחשב של מישהו ותיתפס, ואולי זה יעזור לך.
בהצלחה

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 10 חודשים #96753

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

אתה בטח כבר גדול אתה צריך שיש לך משמעת עצמית בטוח יעלו על זה כי יש לחברות המון מעקב וחבל שתיתפס ותפסיד את עבודתך עם זנב בין הרגלים

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 10 חודשים #96764

לגבי מה שכתב החבר ״קשה לי1״ אני חושב שזה תלוי ברמת הבעייה. יש אנשים (כמוני) שהעובדה שאני מבוגר ואחראי לא תעזור להם. אך לפי מה שכתב השואל נראה שב״ה הבעייה אצלו אינה קשה כל כך..

לגבי סינון אני לא יודע אם יש פתרון, אבל נראה לי שכל זמן שאינך בעל הרשת לא תוכל לעשות שום דבר בנושא (אני לא בטוח ב100%..) בכל אופן, תוכל להציע לאנשים שעובדים איתך במשרד לשים סיסמא למחשב שלהם (אתה יכול להמציא להם סיבה, תהיה יצירתי..)

אני יודע שיש הרבה חברות שמגבילות את הגישה לאתרים שאינם נצרכים לעבודה בגלל בזבוז זמן. תוכלו להציע את זה ״כייעול״..

מקווה שעזרתי..

אמונה60

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97039

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מסכים עם קשה לי
רוב החברות הגדולות מחלקת המחשוב יודעת עליך כמעט הכל וזה רק מעצים את בעיית המכור כמה פעמים עשית דברים מסוכנים שידעת שיפגעו בך ולא יכלת לעצור את ההתמכרות
אני ניסתי להתקין סינון ועדין מנסה מחלקת המחשוב כרגע עדין לא פנויה לזה
לי עזר התוכנית הצעדים אם אני חושש מנפילה אני פותח מעגל 
תתחבר לצעדים הם משנים לך את החיים ורק טוב תראה מזה
מנסיון של מכור 

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97338

• איציק4
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אל תוותר בחיים על סינון. זה יעלה לך יקר..

אני בכלל לא מבין את הבעיה לומר שאתה צריך סינון(אפשר תוכנה של רימון).
שהרי ידוע שהרבה נופלים..(ואתה פשוט חושש להיות אחד מהם).
ואתה לא צריך להגיד שזה דווקא מפורנוגרפיה אלא שאתה לא רוצה בטעות להתקל בדברים פחות חמורים.
ובכלל אפשר פשוט לומר שהרבנים שלך אוסרים להשתמש באינטרט ללא סינון. 

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97623

• iva
  • חבר חדש

מהנסיון שלי באם תהיה לך גישה למחשב שמחובר לאינטרנט ללא סינון חזק שאתה לא יודע לפרוץ אותו, זה רק עניין של זמן מתי תיפול.

אתה חייב לעשות לעצמך קו אדום שאתה לא נוגע במחשב שיש לו גישה לאינטרנט פרוץ ואפילו לא לגעת במכשיר עם סינון שאתה יודע איך לפרוץ אותו.

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97625

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר יקר!

אני חושב שחשוב לשים דגש על עניין הסינון. יש לי שינון בסיסי בטלפון ורימון במחשב אך כדאי להבין את מהות הסינון.
כמכור שום דבר לעולם לא יעצור מידי להשיג את התאווה שאני רוצה לצפות בה ולא משנה כמה חסימות יהיו אני כבר אמצא פתרון לזה אם כן מה התועלת בו?
יש תועלת בו גם לאדם מכור שברגע שהוא נתקל בהודעה שהאתר סונן הוא מבין שהוא בסכנה והוא צריך לבקש עזרה מאחרים כי הוא לא יכול לבד להתמודד עם זה.

אזי הסינון הוא סוג של גדר ולא כלוב. הוא עוזר שלא ליפול בטעות אך מי שמוכן לקפוץ מעל הגדר כמוני זה לא יעזור לו.

כיום יש לאמא ואבא שלי טלפונים ללא סינון ואני יכול לגשת לשם לצפות בפורנו אך העניין הוא שאני לומד לחיות חיים רוחניים שפותר לי את הבעיה של הצריכה לתאווה ולכן רק להיום אני מגלה שהבעיה היא לא בנגישות אלא במצב הרוחני שלי באותו יום.

מתפלל ליום מפוכח!

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97626

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

החלמה טובה, חבר
סוף יום נקי, אמן!

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97637

הבאתי בעבר דיון בנושא סינון באינטרנט.
יש מחלוקת בין וותיקי SA האם אדם צריך סינון, או לא.
חלק טענו שצריך סינון כמו שאלכוהוליסט צריך להעיף את המשקאות מהבית.
אבל חלק טענו שצריך לעבוד תוכנית חזקה שתחזיק מעמד מול מחשב לא מסונן, כמו שא"א להשים סינון על המוח שלנו.
אבל כולם הסכימו שיש לשאול את הספונסר.
אני שם סינון כי כך אומרים רבותי, ואין מי שטוען בSA שאסור סינון, אז אני יוצא ידי כל השיטות.
אבל שמעתי רב אומר, שנשים לא ישימו חסימה לבעליהם.
בגלל שאם הבעל לא רוצה סינון, הוא ימצא דרך לחטוא.
הסינון שם כדי לעזור לי לא לחטוא, לא כדי לעצור אותי.
אם בא לי לחטוא, אני מצייר בחורה ערומה, אני מסתכל על תמונות של חברות של אישתי, אני בוהה בנשים באטובוס.
אני יעשה דברים מביכים ומטומטמים בשביל מין אם אין לי אינטרנט.
לכן חשוב לי תוכנית חזקה לפני החסימה.
אני ניכנס ללחץ אם יש לי חסימה חזקה, כי זה אומר שאני לא יכול לחטוא באיכות. אני זקוק לקב"ה.
אנא ה', תוריד ממני את האבססיה ליבחון כמה חזק החסימה שלי, או האם אני יכול להגניב פורנו במחשב שלא שלי, או לחפש סרטונים על המחשב שיגרו אותי. תשמור עלי רק הלילה. תן בי אושר, רוגע, שלווה, שמחה וסיפוק שלא אזדקק לחפש את העבודה זרה שלי, הבחורות.
אוהב

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97668

• איציק4
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

לשאלה האם צריך סינון או לא.

כל גדולי ישראל  כולם, מכל המגזרים, אומרים שעדיף בלי אינטרנט, ואם יש אז מסונן.
בשבילי זה ראיה מספיקה שצריך סינון.

ולשאלה האם אפשר להחזיק בלי סינון.
דבר ראשון:
על עצמי אני יודע היה לי שהרגשתי ממש חזק. ולא הייתי צריך סינון. 
אבל לוקח חודש חודשיים שלוש ופתאום רואים משהו ופתאום נגררים קצת. ולמחרת עוד קצת. ואחרי שבוע שוב נופלים.
ואם לא אז אחרי שנה שנתיים שלוש.. אבל בסוף חוזרים.

דבר שני: 
היצר הרע שלנו מתאוה לדברים פי כמה מתי שהם אפשריים.
אז אם יושבים מול מחשבים בלי סינון, אתה תרגיש פי כמה משיכה לדברים אסורים.
תספור כמה פעמים אתה חושב אולי אני אגלוש רק קצת שיש לך סינון. ושהכל פרוץ. 
ותראה את ההבדל.. 
ולכן א. רק לחסוך את הירהורי עבירה שווה סינון. ב. זה שעכשיו אתה מרגיש מספיק חזק. זה לא אומר שתהיה מול אינטרנט פתוח, לאורך זמן תהיה מספיק חזק.

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97673

לא כל גדולי ישראל חושבים שעדיף בלי אינטרנט. יש רבנים שאומרים (ואני מאוד מזדהה עם אמירתם) שבאינטרנט יש גם המון ברכה. זה כלי לימודי עצום. ה׳ נתן לנו כלים בעולם הזה כדי שננצל אותם על הצד הטוב ביותר ולא כדי שנפחד מהם ונברח. נכון, יש בעיה רצינית של פריצות באינטרנט לכן חובה לשים סינון ולהשאיר רק את הטוב שבו וגם צריך לדבריהם להגביר את האור, את הטוב שבאינטרנט עד שאפילו יגבר על כל החושך שיש..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 9 חודשים על ידי ליבי ער.

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97678

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מעניין לשמוע את סברת הרבנים האלו... 
פריצות היא בעייה כל כך צדדית (האומנם חדה) באינטרנט. 
בעיית הדמיון המשתולל ( לאו דווקא על דברים מיניים) בעיות התפתחות נפשיות, בעיות היכולת לעמול עם המחשבה, בעיית קניית ידע פסיבית, בעיית קיצורי הדרך.... 
כל אחד מהם אפשר להעביר שיעור.

גם לחזקים בנינו... בדור כזה... שהתרבות משתוללת נראה לי שסנון הוא גילוי מילתא לאן אני שייך.... כמו כיפה.
לי יש גבולות! לא הכל מותר! לא הכל טוב!  ליצור אווירה תרבותית שאינטרנט הוא כלי... דמיין עולם כל אנשי התורה משתמשים באינטרנט רק ככלי.... וקיבלת ציבור שלם שבצורת חייו אומר וה' אלוקים אמת

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97680

אני רוצה רק להזכיר
שלאנשים כאן יש עמדות פוליטיות, השקפות, מגזר, ואולי אפילו דת שונה משלנו.
אסור לתת לשינויים בינינו להפריע להחלמה של אף אחד.
וחשוב לדבר על הניסיון שלנו, ולא להגיד לאף אחד מה לעשות בשביל ההחלמה שלו.
מי שחושב שחסימת האינטרנט אצלו היה כלי חשוב ביותר להחלמה, נא לשתף.
מי שחושב ומרגיש שגם עם האינטרנט (או דווקא עם האינטרנט), הוא מחלים, נא לשתף.
כדאי לשתף מניסיון מה שעבד לנו, ולא לדבר תאורתית על מה שניראה לנו שיעבוד לנו.
צריך גם לדעת כששואלים רב, להגיד שאני "סקסוליסט", האם גם אלי נוגע הפסק.
מכורים אוהבים לעוות הכל לטובת ההתמכרות שלהם. אני מכיר רבנים (לא מהמגזר שלי) שמתירים אינטרנט לא מסונן (נידמה לי). ושמעתי רב סקסוליסט, שאומר שהאינטרנט הלא מסונן עוזר להחלמה שלו, כי אז הוא חייב לעשות את הצעדים תמיד, והוא לא יכול ליסמוך על חסימה.

אישית, ספונסרי לא דורש ממני חסימה באינטרנט, והוא נותן לי לחלים בלי זה. והוא מחלים בלי סינון כלל.
החסימה שלי נמצאת בעיקר בגלל הפסק של הרבנים שלי, וכדי לתת לאישתי המסכנה הרגשה טיפה של ביטחון בבעלה.
מקובלני מרבותי שסינון לא ישאיר אותי נקי, אבל הוא עלול לעזור לי לא להיכנס למקומות שאני לא רוצה ליכנס.
אוהב

תגובה: התמודדות בעבודה לפני 7 שנים, 9 חודשים #97681

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני מצטרף לדברי חברי לוחם אמיץ
סינון לא ישאיר אותי נקי
הייתי רוצה להוסיף 
בהתחלה של ההחלמה שאנחנו עדין עובדים על אוטומט לדעתי חייב סינון
אחר תקופה בהחלמה בדרך כלל שכבר יש לך ספונסר 
האוטומט כבר נשבר במעט 
ואני גיליתי שאני עם רימון וכמעט חוזר להתאוות כמו פעם מבחינת כמות ולא איכות ואז זה היה מבחינתי טובל ושרץ בידו 

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן