ברוכים הבאים, אורח

מתחנן וזועק לעזרה!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתחנן וזועק לעזרה!!! 611 צפיות

מתחנן וזועק לעזרה!!! לפני 7 שנים, 10 חודשים #96672

• לוחם הייצר
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם!
יצא לי לכתוב פעמיים באתר על מה שעובר עלי אז אולי יש כאלה שידעו ואלי לא.
בעקרון אני כמעט חודשיים באתר ובקבוצה של 12 צעדים. אני בעליות וירידות מנסה כל פעם להשתדל להחזיק מעמד ולהשתפר יותר!הבעיה שלי בזמן האחרון שבזמן הגמילה שלי אני יצא לי להכיר משהיא שבלי כוונה גרמתי לעצמי שהעבודה שלי תהיה בשבילה כדי להשתפר ולא בשביל עצמי ובסופו של דבר הקשר לא הצליח מה שהביא אותי למשבר ועצב נוראי עד למצב של יאוש וחוסר עניין לנסות להשתנות ולנסות את הצעדים. כל פעם עולה ויורד עולה ויורד וזה ממש מקשה עלי בעיקר מרגיש לי שאין לי עם מי לדבר על זה.
אשמח לתשובות או להכוונה אבל בעיקר עם יש משהוא שישמח ליצור איתי קשר באופן פרטי כדי שנוכל לדבר ולעזור אחד לשני אני אשמח מאוד כי אני מאוד זקוק לספונסר שיוכל לדבר איתי במצב של קושי.

תגובה: מתחנן וזועק לעזרה!!! לפני 7 שנים, 10 חודשים #96674

• חיים3
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • חבר קבוע

שלום  אחי הלוחם,מברך אותך בקבלת כוחות מה' יתברך שיעזרו לך. אני מבין אותך, אתה עובר משהו מורכב,רק אגלה לך שהרבה מאיתנו אם לא כולם עוברים מצבים קשים בחיים  כולל אני כמובן . אני לא יודע כ"כ אם הבנתי אותך והאם אני יכול לעזור. אני יגיד משהו קטן שאולי יוכל לעזור. חשוב לפני שאתה יוצא לפגישות עם בחורות,   לענות על השאלה האם זה מתאים לי לצאת כעת.  האם אני פחות או יותר (לא חייב בול) יודע מה אני רוצה מעצמי, באיזה כיוון וסגנון אני רוצה שהבית יראה. אם כן אני לא צריך להיבהל אם אני נתקל בקשיים בפגישות. אתה פשוט עובר תהליך שמכין  אותך טוב יותר ע"י הקשיים  האלו בפגישות יהיה איזה קושי אשר יהיה. הסבלנות והביטחון בה' ובעצמך זה שם המשחק פה, ותבטח בה' שהוא תופס פיקוד מלמעלה שהדברים ילכו בצורה הנכונה. אני אשמח לשמוע בכנות אם זה עזר לך.     .

תגובה: מתחנן וזועק לעזרה!!! לפני 7 שנים, 10 חודשים #96677

זה מאוד נורמלי אחי להגיע לקבוצה בגלל בת זוג, חברה, משפחה, וכדומה.
אני הגעתי בגלל אישתי, אבל לאט לאט נישארתי בשביל עצמי.
הרגשות הם מורכבות, אין לי מה לומר, מלבד זה שאני מבין אותך, והייתי שם.
בלי נדר אתקשר אילך מחר.
אוהב.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן