ברוכים הבאים, אורח

שקר עצמי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שקר עצמי 890 צפיות

שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96687

• אושרי תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 71 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם!
אני חדש פה באתר וזו פעם ראשונה שאני אוזר אומץ לכתוב על עצמי,מחשבותי ותחושותי.

"לשקר לעצמי" קראתי לפוסט הזה וזה למה? כי כל עוד שיקרתי לעצמי לא זיהיתי והכרתי עד כמה אני עמוק בתוך הבוץ! עד כמה אני מכור! עד כמה אני מכוער מבחוץ ומבפנים! עד כמה השחתתי את המוסר והמצפן הבסיסי שהיה לי בנפילות הראשונות שלי לפני שנים..

כל כך שיקרתי לעצמי ולא הצלחתי להשתחרר מזה שגם אחרי שנרשמתי לאתר המבורך הזה והתחלתי לקרוא פוסטים בפורום של אנשים שנפלו הסתכלתי עליהם מלמעלה ואמרתי לעצמי שאני לא כמוהם ואני בכלל לא נמצא שם והבעיה שלי הרבה יותר פשוטה ולא מסובכת כמו שלהם..

אחח השקר העצמי הזה כמה הוא מסמא! היום נדלק עלי פרוז'קטור גדול היום הגעתי לתובנה הזאת שאני חי בשקר ולכן כדי לחזק את אותה תובנה בתוכי החלטתי לפנות אליכם ולכתוב ולהודות בפניכם ובעיקר בפני עצמי:כן אני מכור! אני מכור! אני מכור! ואני עמוק בבוץ וזה ככה כבר יותר מעשור וחצי!עשור וחצי של מראות אסורים, עשור וחצי של אוננות אין סופית ושפיכת זרע לבטלה ועוד דברים שקרו לי השנה שפרצתי גבולות שחשבתי שלא אפרוץ בחיים אך כרגע אני עדיין לא בשל לשתף אותם מגודל הבושה והחלחלה שאני מרגיש כלפי עצמי..

מתחיל את המסע שלי פה איתכם בהרבה תקווה לשינוי והתפתחות בגשמיות ולא פחות ברוחניות שלי..
אני מכיר אותכם אומנם רק מהפוסטים שכתבתם בפורום שקראתי אך כבר מרגיש שייכות גדולה אליכם.

אוהב אתכם אחים שלי.

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96690

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא
בהצלחה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96691

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

ברוך הבא אחינו היקר!

כל הכבוד לך שהתחלת לכתוב קצת על עצמך, אני זוכר שגם לי זה לא היה לי קל בכלל, עם הזמן והמשך הכתיבה זה עזר לי מאד להבין ולקבל את עצמי קצת יותר, זה הפחית הרבה מתחושות האשמה והסלידה הפנימית שהיו לי מעצמי. מתפלל שתזכה לקבל את המתנות הנפלאות הללו גם. 

אני מאד מזדהה עם המחשבות והתחושות שלך, גם אני הרגשתי ככה בהתחלה - שאני לא במקום כל-כך נורא כמו שאר החברים היקרים פה, לאט לאט הבנתי שזה לא באמת משנה עד כמה אני מכור, כל עוד אני מעוניין להיחלץ מהביצה הטובענית שגוררת אותי חזרה שוב ושוב וכל פעם יותר ויותר עמוק כפי שתיארת יפה אנסה להושיט יד ולנסות להיעזר בחברים היקרים פה שמתמודדים כמוני עם ההתמכרות הזאת.

בשביל ההתחלה אמליץ לך מאד לקרוא את המדריך של האתר - לחץ להורדת מדריך האתר, לפתוח יומן מסע לשתף ולקבל עידוד מהחברים היקרים פה, ולהאזין לקבוצה הטלפונית הנפלאה שמתקיימת כל יום ב13:30, לפרטים עליה צור קשר עם help@gye.org.il

מאחל לך הרבה שמחה ושחרור פנימי במסע,
ו​שנזכה כולנו להרגיש את האור המרפא של בוראנו הרחום, 'רק להיום'.

באהבה רבה
'פנימה'

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96702

ברוך הבא אחינו היקר.
מאחל לך שתמצא פה את מה שרבים מאיתנו כולל אני מצאנו פה.
תמשיך לבוא ולשתף, הכל יתברר לך בהמשך הדרך.
אוהב אותך.

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96731

• אושרי תקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 71 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה אחים יקרים אשתדל מאוד בקצב שלי להיכנס ולהשתמש יותר ויותר במה שיש לאתר המדהים הזה ולכם להציע לי לעזרה.

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96732

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

בוקר טוב!
מציע להכות על הברזל בעודנו חם, ולבדוק איזה קצב משאיר פה אנשים נקיים לאורך זמן.
לפעמים, הרצון לעשות את הדברים בקצב ובאופן שנראה לי הוא חלק מהשקר העצמי.
הרי אני לא הצלחתי להשאיר את עצמי נקי, אז אולי כדאי לי לעשות מה שכן הצליח להשאיר אנשים נקיים.
לעשות את זה במדויק, בלי הנחות לעצמי, כי כשאני עושה לעצמי הנחות אני גם מניח למחלת ההתמכרות להמשיך להשתולל.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: שקר עצמי לפני 7 שנים, 10 חודשים #96733

כל הכבוד אחי על הכנות.
אני ג"כ מצטרף ל"משקרים עצמם".
אני משקר את עצמי כשאני אומר שהמצב לא נורא.
וגם כשאני אומר שאני משוקץ ומתועב חלילה.
האמת היא שהמצב נורא, ומסוכן. וגם שאני אהוב מהקב"ה כמו הבן שלו.
אלוקים אוהב אותי לא משנה מה.
כמכור לתאווה, אני שקרן ממולח.
אנא הקב"ה, תעזור לי להיות כנה.

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן