ברוכים הבאים, אורח

תאוותו של סיזיפוס
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תאוותו של סיזיפוס 1015 צפיות

תאוותו של סיזיפוס לפני 7 שנים, 9 חודשים #97397

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

סיזיפוס העלה על עצמו את חמתו של זאוס, לא נספר איך ולמה, די בכך שנכתוב שסיזיפוס היה רשע מרושע, אולם מעשה טוב אחד הוא עשה בחייו, ומשום מה מעשה זה עצמו העלה את חמתו של זאוס,

זאוס הענישו, לא בשאול, ולא בגלות, אלא במקומו של סיזיפ, סיזי נשאר בביתו, אך ליבו שונה מהיסוד,

חוץ לביתו של סיזי היה הר גדול ובתחתית ההר סלע כבד, זאוס הגה עונש שטני עבור סיזי, הוא הכניס לליבו תשוקה עזה לגלגל את האבן מראש ההר כל עוד נשמה באפו, וכל זה בד בבד עם היותו מודע למעשיו ומשמעותם

ומאותו יום סיזיפ לא הכיר רצון אחר בלתי אם לגלגל את האבן מראש ההר, הוא היה קם כל  בוקר לאחר שינה חטופה, חוטף מעט אוכל שותה מים, בכדי שיהיה לו כוח לסחוב האבן, ואז היה יוצא ועמל לעלות את האבן לראש ההר, חצי יום הוא עבד בזה כולו מתיסר מזיע ויגע, ואז הגיע לראש ההר כל העמק נפרש לפניו, מראש ההר ניתן היה לצפות למרחקים ולחזות במראות מרהיבים, אך סיזי לא שת ליבו לכל זה, בהתרגשות ילדותית הוא קרב אל האבן ודחף אותה, והאבן החלה במסעה למטה, חצי דקה נמשך מסע האבן, חצי דקה שבה סיזי קפץ, ספק את ידיו בהתרגשות, ציחקק, וככלל חווה עונג עילאי, ואזי האבן הגיעה לתחתית, ואצל סיזי צנחה השמחה אף היא לתחתית, המודעות שבה לבצבץ בו, בשביל מה כל זה, בשביל מה הגילגול, הרי האבן עכשיו באותו מקום שהיתה קודם, אלא מאי בשל ההנאה שבגילגול, ''חצי דקה'',  חצי דקה של הנאה, בשביל זה שווה הכל, הוא פכר את פניו בידיו והחל בוכה מרות, אך זה לא ארך זמן רב במהרה עלה בו שוב הרצון לגלגל האבן, והוא רץ במורד וחזר לסחיבת האבן.

כך עשה סיזי יום יום ואט אט פסקו הפסקות הבכי, פחתה המודעות, וסיזי קיבל את גורלו ,

אך אז זאוס מצא בשבילו עונש חדש, ומה היה העונש זה לא נמסר לנו מרבותינו.

הכל במשורה.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 9 חודשים על ידי מחכה לשקט1.

תגובה: תאוותו של סיזיפוס לפני 7 שנים, 9 חודשים #97417

וואו.
פשוט לשבת ולבכות.
מדהים.
לקחת את זה מאיזה מקום? 

אבל מה, זה הדפוס הישן שלי, לשבת ולבכות.
היום אני בוחר להאמין שכל זה, כל מה שעברתי היה מידו של אבא אוהב שלא ויתר עלי בשום אופן וגם כשהתחננתי אליו, 'תעזוב אותי, תיקח ממני את התאווה, אין לי כבר כוח, אני רוצה לעבוד אותך' הוא ידע שאם לא תהיה לי תזכורת כואבת אני ישכח ממנו לחלוטין והוא לא עזב אותי אפילו לא לרגע.

תגובה: תאוותו של סיזיפוס לפני 7 שנים, 9 חודשים #97468

יפה. תודה על זה. מעולם לא חשבתי ככה על סיזיפוס. וגם לא על המחלה.

וקיפאון

תגובה: תאוותו של סיזיפוס לפני 7 שנים, 9 חודשים #97472

• איסי1
  • חבר קבוע

חוכמה יונית אתה רוצה ללמוד ??
זה ממש ספר מינים נושרים מחכו:stuck_out_tongue_winking_eye:

תגובה: תאוותו של סיזיפוס לפני 7 שנים, 9 חודשים #97473

• מחכה לשקט1
  • רצף ניקיון נוכחי: 375 ימים
  • דירוג כסף

ספרי מינים או ספרי מין?

הכל במשורה.