ברוכים הבאים, אורח

רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להיום 452 צפיות

רק להיום לפני 7 שנים, 8 חודשים #98247

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אפתח באסירות תודה לבורא עולם על הנס הגדול שעושה עימי ומשאיר אותי נקי כנגד כל סיכוי מיום חמישי ה 5.1.17. אומנם מי שיסתכל מהצד יתפלא על מה אני מודה כל כך??? מדובר בפחות משבוע ימים!!!! 
אני שמכיר את עצמי היטב יודע איזה מכור כבד אני, אני אדם שהגעתי לשפל שבשפל, עלי בדיוק נאמר: הודיתי שאני חסר אונים מול המין ואבדה לי כל שליטה על חיי, הגעתי לאמונה רק אלוהים יכול להחזיר את השפיות לחיי, החלטתי למסור את חיי ורצונותיי כולם להשגחת אלוהים. 
אני מכור ששעה אחת ללא שימוש בשבילו היא נס!!! אז תחשבו מה זה כמעט שבוע ימים!! כל שניה שאני נקי אינה בזכותי, אלא בזכות אלוהים אוהב ששומר אותי, הדבר הזה קורה רק כאשר אני עושה פעולות. הרבה מאוד פעמים הראש שלי מספר לי שזהו,עבר זמן רב מהשימוש האחרון וכנראה שבאמת החלמתי. אני יכול לחזור ולגלוש בצ'אטים רק בשביל לעזור לכל המכורות שמה, שכן אני מכור בהחלמה בעל ניסיון וידע רב מאוד. דווקא מחשבות מהסוג הזה צריכות להדליק לנו נורה אדומה שסכנה מתקרבת, זהו בדיוק השקט שלפני הסערה. אני דומה מאוד להר געש שבתוכו לבה רותחת המאיימת לפרוץ החוצה ולהשחית כל מה שסביבה, ההבדל ביני לבין הר הגעש הוא שאני יכול לעשות פעולות רבות מאוד בכדי למנוע את ההתפרצות. כאשר אני עושה פעולות של תוכנית הסבירות שאשאר נקי עולה יותר ויותר. אין פה עניין של עשיית שריר, אם אנסה להתנגד לעצמי מלהשתמש בצורה כוחנית, בסופו של דבר אפול. כאשר עולה בי הרצון להשתמש, עלי לקבל זאת בהבנה ובהשלמה שזה חלק מאישיותי, אך במקביל עלי לזכור שרק להיום כדאי לי לוותר על השימוש.  כמו גל בים סוער זהו הקריז לשימוש שתוקף אותנו לפעמים, בדיוק כמו שאנו מתכופפים מול הגל עד שיעבור אותנו, עלינו לעשות כשיש התקף לשימוש, אם נעמוד מולו בכוחו נשבר!!!! כמובן שכדאי מאוד להכניס את הפעולות בשגרת היום שלנו על בסיס קבוע ולא לחכות להתקף. הבוקר ראיתי שלמרות הפעולות, לגמתי מעט תאווה, אני רוצה לחשוף זאת כאן ולהודות שאני חלש מול זה, מבקש לוותר על הרצון החולה הזה ולמסור את זה לאלוהים. כאשר אני רוצה באמת להשאר נקי, כאשר אני נכנע ומוסר את השליטה לאלוהים, אני משתחרר מזה!!
תודה לך בורא עולם על החיים הטובים שיש לי ממך, מצטער שהרבה מאוד פעמים, אני סתם מתבכיין ומתלונן...

המשך יום נקי ומחובר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן