ברוכים הבאים, אורח

במקום הקבוצה הטלפונית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: במקום הקבוצה הטלפונית 2370 צפיות

בעניין: במקום הקבוצה הטלפונית לפני 10 שנים, 8 חודשים #51520

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני רוצה לשאול על הצעד השלישי..."הגענו להחלטה למסור את רצוננו ואת חיינו להשגחת אלוקים..."  בהסבר  כתוב שצריך לשתף את הפגם שלנו עם מישהו נוסף... לא הבנתי למה מתוך מסירת רצוננו לאלוקים אנחנו  צריכים לשתף מישהו בפגם שלנו?

אתן לך הבנה קטנה מהחלמה? שלי,
אם חסר בכנות זאת אומרת שאתה עוד מנסה לשלוט על  החיים שלך דרך השקריים, ברגע שאתה משתף עוד מישהו והוא משקיף לך במראה האם אתה כנה או לא ורק אז אתה באמת מוסר את החיים וגם את רצונך לאלוקים,

אני הייתי הייתי בטוח שמסרתי את כל תקוות חיי לאלוקים, זה היה לי מאוד קשה כי היה לי פחדים מפשיטת רגל (והיה סיבה למה, לא סתם פחדים) וקיבלתי על עצמי מה שיקרה זה רצונו ואין לי לאן לברוח לא מעיר מגורי ולא לשימוש, אבל הרגשתי (בהכוונת הספונסר שהוא משקיף לי את החיים) שחסר לי עוד באמונה, עד שהבנתי שכל זמן שאין לי כנות מול אנשים שאני חייב להם כסף זאת אומרת אני מנסה לנהל את "הצגה של חיי" ולא אלוקים, כשאהיה כנה סימן שמסרתי את הרצוני וחיי לאלוקים
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: במקום הקבוצה הטלפונית לפני 10 שנים, 8 חודשים #51522

תודה רבה אבי התשובה עזרה לי מאוד!
"לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי"

בעניין: במקום הקבוצה הטלפונית לפני 10 שנים, 8 חודשים #51524

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אנסה להסביר בקצרה, אחרי שהודינו שאין לנו כח (הצעד הראשון) ולמעשה חווינו יאוש גדול. על סמך הנסיון של אחרים ואח"כ גם שלנו אנו חווים תקווה גדולה (בצעד השני) אנו מגיעים לאמונה שאפשר אחרת. למרות שלנו אין כח, יש מי שכן יש לו כח מול התאווה בפרט ומול איבוד השליטה בחיים ככלל, ואז אנו פונים אליו (בצעד השלישי) בהחלטה למסור את הרצונות והפעולות שלנו להשגחתו, מהות ההחלטה הזו היא שמהיום והלאה אנו בחנים את המחשבות והמעשים שלנו לפי מה שהוא רוצה מאיתנו. כשלא שיתפתי מישהו אחר הייתי משוכנע לא פעם שאני עושה את רצון בוראי, מי ששמוע אותי יכול לדעת עלי יותר ממני, אני פשוט נוגע בדבר, כושר השיכנוע העצמי שלי גבוה מאוד. חוצמיזה הצעדים נכתבו בלשון רבים כי קצת מסובך לעשות זאת לבד, זה עובד יותר טוב כשיש עוד מישהו בתוך האחד על אחד.

כיום אני יודע, אין מה להתווכח - ביחד זה עובד.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: במקום הקבוצה הטלפונית לפני 10 שנים, 8 חודשים #51527

תודה רבה , זה מחזק מאוד! מקווה שיהיה לי את האומץ לעשות צעד ולשתף חבר...
"לְךָ אֵלִי תְּשׁוּקָתִי בְּךָ חֶשְׁקִי וְאַהֲבָתִי"

בעניין: במקום הקבוצה הטלפונית לפני 10 שנים, 8 חודשים #51529

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
נראה לי שכבר התחלת.. שתפת כאן... בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן