ברוכים הבאים, אורח

אזהרה: קבוצות 12 הצעדים לא מיועדות למכורים בדרגות הנמוכות, ועלולה אף להזיק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אזהרה: קבוצות 12 הצעדים לא מיועדות למכורים בדרגות הנמוכות, ועלולה אף להזיק 2359 צפיות

בעניין: אזהרה: קבוצות 12 הצעדים לא מיועדות למכורים בדרגות הנמוכות, ועלולה אף להזיק לפני 10 שנים, 8 חודשים #51926

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אין הרבה מה להוסיף אבל אכתוב את אותם דברים - במילים שלי.

נכון, כאשר הולכים לאישפוז בבית חולים יש גם סכנת הידבקות בוירוסים מסוכנים יותר ולעתים יש מקרים של מוות כתוצאה ממקרים כאלו. אז אם מדובר בבית חולים בעייתי, כמובן שכל חולה יעשה את השיקול של רווח והפסד. לעומת זאת אם מדובר על בית חולים שיש בו הרבה החלמה, אז בדרך כלל הסיכון יהיה כדאי.

נכון שאם ישנה אפשרות להתאשפז בבית חולים שהוא גם מקצועי וגם אין בו וירוסים ומחלות מדבקות אחרות - זה כנראה יהיה עדיף לכולם.

אני לא יודע לתת ציונים לקבוצות, אבל אם אתה מרגיש שהקבוצה לא עשתה לך טוב, ואילו קבוצה אחרת בה רוב המשתתפים הם בערך ברמה שלך - אז אולי כדאי שתחליף קבוצה. לא מדובר רק בנקודה שעליה דנים כאן אלא גם בשאלת ההזדהות. נכון שאפשר להחלים גם בקבוצות אחרות (כפי שמעיד כאן אסירותודה), אבל יותר קל למצוא הזדהות בין מכורים למין מאשר בין מכורים לאלכוהול, וכך גם למאונן יותר קל למצוא הזדהות עם סיפורים של מאוננים, ואילו אלו שנדפקו - ימצאו יותר הזדהות עם אלו שבמצבו.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אזהרה: קבוצות 12 הצעדים לא מיועדות למכורים בדרגות הנמוכות, ועלולה אף להזיק לפני 10 שנים, 8 חודשים #51970

מה בדיוק עשית באינטרנט, הסתכלת על תמונות נוף? ראית טישים של אדמורי"ם?! די עם ההיתממות, אין הרבה דברים לחדש למכור.

תתפלא, אבל אני שמעתי שבוע שעבר בקבוצה החיה שהשתתפתי בא לראשונה מושגים חדשים שלא ידעתי כלל על קיומם... או שחשבתי שפסו מן העולם...
למי שהיה הרבה אינטרנט פתוח אולי אתה צודק, אבל אצלי הבעיה לא התחילה באינטרנט, ולא התמקדה דווקא באינטרנט, וכמעט שלא היה לי אינטרנט בכלל במשך כל שנותיי. רק בתקופה האחרונה היה לי אינטרנט פתוח לזמן קצר ומיהרתי לחוסמו.
כשחזרתי שבוע שעבר מהקבוצה הלכתי למחשב לחפש על מה ששמעתי... כמובן שהחסימה לא נתנה לי.

בכל אופן, ולמרות כל הנ"ל אני מרגיש שאני נמצא במקום הנכון, ועל הדרך הנכונה, ומודה לכל החברים פה.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 8 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן