ברוכים הבאים, אורח

יום שלישי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יום שלישי 76 צפיות

יום שלישי לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150813

ראיץי את הסרט ביקור התזמורת. זה הוסיף להרגשת הבדידות שלי. אני יודע שבהתחלה זה קשה. המומחים אומרים שבהתחלה זה קשה ואז הגוף מאזן את עצמו יותר קל. לא קשה מבחינת השתוקקות קשה מבחינת מצב רגישי. מרגיש בדידות. למה אני כלכך כבד אני שואל את עצמי, כל הזמן עם המחשבות כל הזמן ככה ווכה לא אני לא זורם, למה אני לא נהנה. שאני מסתכל בדיעבד על התיכגון אני אומר למה ככה ולמה ככה ואותו דבר עכשו למה אני לא נהנה, יוצא מסלה, אני צעיר.למה אני לא עושה מה שאני רוצה. אני מרגיש סמרטוט לא גבר. למה אני לא עומד על שלי. למה אני לא שולט בחיים שלי שלי. למה אני כזה פראייר.

תגובה: יום שלישי לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150814

היי, שלום לך!

הגעת למקום הנכון, בעזרת הכלים שהאתר מציע (וגם קצת בעזרתך:wink:) תוכל להתקדם ולשנות הרגלים לא טובים.

טיפ קטן - במקום לשאול למה, תנסה לשאול איך אפשר, מניסיון זה הרבה יותר יעיל ויעשה לך רק טוב.

בהצלחה

תגובה: יום שלישי לפני 2 חודשים, 2 שבועות #150820

במהלך תהליך ההפסקה של השימוש בפורנוגרפיה והאוננות יכולים להיווצר מצבים מאוד לא נעימים.
זה הגיוני - הרי בעבר ההרגלים השליליים היו אלו שהרגיעו, השתיקו, ניקו את הראש והלב.
אבל עכשיו אין אותם - אז חשוב למצוא תחליפים שיעזרו לך להרגיש טוב ולחשוב טוב.

אפשר לקרוא מהמילים שכתבת שכרגע המחשבות שלך הן במצב "ביקורת עצמית", 
וכמו שייעצו לך - אפשר להחליף את המחשבות למצב של "התפתחות אישית", של חשיבה חיובית ואקטיבית איך אפשר להשתפר צעד קטן כל פעם?

בדיוק בשביל המצב שאתה עובר יצרנו שיעור בתוך התוכנית הדיגיטלית שלנו שנקרא "מערבולות בטיסה", ממליץ לך בחום לעבור עליו ועל שאר השיעורים אם עוד לא יצא לך.

https://app.gye.org.il/course/lessons/4

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן