ברוכים הבאים, אורח

יומן 90 יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יומן 90 יום 82 צפיות

יומן 90 יום לפני 1 חודש, 2 שבועות #151580

היום יום שלישי, מיום ראשון לא נכנסתי/צפיתי וכו'... לא רציתי להתחיל סתם אתגר 90 יום כשאני יודע באמת בפנים שלא בראש שלי להפסיק, נחמד לי הסרטונים האלה, אני לא מתייסר מי יודע מה, מן קשיחות כזאת וייאוש עמוק עמוק עמוק - מהניסיון לחיות חיים בהם אני שמח, תמים ופשוט, מסופק ומוציא את עצמי לפועל - ולא מחפש נחמה באתרים האלה. 
אז התחלתי ניקוי פיזי, ונלווה לזה גם קצת ניקוי נפשי (לא במכוון - פחות משחקי מחשב, ומחשב בכלל, פחות פייסבוק), וזה עורר אותי לבקש חיים. 
אני לא מתכוון לעדכן פה כל יום, אני לא מתכוון להתעסק ב"לא לחשוב על פורנו לא לחשוב על פורנו לא לחשוב על פורנו", אני מתכוון לשתף פה את הקשיים בשורש בשורש שמהם אני מנסה לברוח ולמצוא נחמה בפורנו. 
בדידות, חוסר מוצא, ריחוק מעצמי ומהשם, חוסר ערך וחוסר סיפוק מעצמי. ראיית החוסרים שבי. 
ולכל זה יש היפוך קדוש, שבעזרת השם אשתדל גם את זה להאיר ולשתף כאן. 
חיבורים בריאים וטובים שיש לי עם אנשים, כיוון שלאורו אני הולך (גם כשלא נראה לי), בקשת קרבה עצומה לעצמי ולשם, אמונה עמוקה בעצמי ובטוב שבי, שמחה עצומה במעשים שלי. ולהאיר את הנקודות הטובות שבי.
ושאזכה ללכת עם תורה רפ"ב של ר' נחמן לכל אורך היומן הזה. 
שהשם יצליח דרכי למצוא עצות טובות, אנשים שאוֹכל לקבל מהם והם יקבלו ממני, הקשבה - נחת ושמחה בדרך. 

תגובה: יומן 90 יום לפני 1 חודש, 2 שבועות #151582

• goolife
  • דירוג כסף

אח יקר
שמח לראות את הגישה שלך
מחכה לשיתוף שלך
דע לך השיתוף שלך נותן לי כח

התחלתי גם מסע לא יודע לנקוב במספר ימים 
שמח לקרוא שיש עוד מישהו בעולם שעושה את המסע

תגובה: יומן 90 יום לפני 1 חודש, 2 שבועות #151594

תכף מגיע שבת (סופ"ש של יומיים וחצי), אחריו יש לי שבוע חופש ואני מתכנן לנסוע להתנדב קצת, לרוב לפני שאני יוצא לאנשהו לתקופה ארוכה או קצרה - יש לי חשק עז לחזל"ש ולהסתגר בבית. במחשב. ממקום לא ברור כ"כ, הייתי אומר שזה בגלל שאני כופה על עצמי דברים שאני חושב שהם אני. 

לא הייתי רוצה למהר ולקבוע מה אני כן, אבל אני קצת גדוש במחשבות וציפיות מעצמי ולמה אני כבר לא עומד בהם? וזה דופק לי על הראש. 

אין נקודה אחת בעייתית, אין אשם כאן, אין תרופת קסם, יש מכלול אירועים וזמנים שהביאו אותי להיות קצת הרבה מבולבל ולא להיות סגור על עצמי ועל הדרך שלי. יותר מדי רצונות לא שלי, פיזור דעת.. 

ולאן אני שייך? 

הייתי נע ונד פיזית, לקח לי זמן להבין שאני נע ונד נפשית, ועליי לשחרר הכל. הכלהכלהכל. 

לחזור רגע לקול הפנימי, לעשות מה שאדם שאין לו מוצא עושה - מתפלל, מבקש עזרה, מבקש גאולה.

מרוב הסיפורים שאני יודע לספר לעצמי, אף פעם לא הרגשתי באמת חסר מוצא. "אה הנה זה זה..."

"לא זה בגלל זה!"

"אולי ננסה פה, זה בטוח יצליח"

לא אני לא יודע כלום. 

והסופש הזה אני רוצה להאזין. להטות אוזן למקום שלי. לא משנה מה אני עושה. אם אני יושב במחשב, או צופה בסרטונים, או יושב בדד בחדר, להגיד תודה על מה שיש, לנשום ולהקשיב. 

בע"ה שיהיה נחת, והשלמה עם המקום, וקלילות.
נערך לאחרונה: לפני 1 חודש, 2 שבועות על ידי נרלרגלי.

תגובה: יומן 90 יום לפני 1 חודש, 1 שבוע #151602

אתמול נפלתי, ובכלל לא מופתע. זה היה הכרח שזה יקרה בהתאם לכל מה שקדם, רִיק שנתתי לו הרבה מקום, הרבה דברים בטלים שעשית כמו שיטוט בפייסבוק וכו'... היום קמתי חדש לגמרי, לא נותן לזה למשוך אותי. 

והיום יצאתי לא מעט (אחד הדברים שהכי חשובים כדי לא להתייחד עם מחשב) - והיה לי ממש טוב בחוץ. 

קצת קניות לשבת, עוד כמה סידורים, ישבתי בבית קפה עם 2 חברים, נהנתי מהשמש ומהעצים וללכת במקום כל כך פשוט ויפה באמצע יום שישי. 

יש הרבה מעבר לכל זה בעולם, הרבה יופי ונעימות וטוב ששייך אליי ואני שייך אליו. 

ולזה אני נותן מקום. 

יום ראשון נקי - ובחרתי להיות למעלה. 

תגובה: יומן 90 יום לפני 2 שבועות, 3 ימים #151776

• goolife
  • דירוג כסף
אח יקר 
מה שלומך?

מחכה לקרוא שיתוף ממך השיתוף נותן כח
לדעת שאתה לא לבד

עשה חיל 

תגובה: יומן 90 יום לפני 3 ימים, 4 שעות #151870

אין פה כל כך 90 יום, בקושי שבוע... משתדל לעשות דברים, לצאת מהבית, לאחרונה נפל לי קצת האסימון החשיבות של השיתוף והעזרה פה, ופשוט זה לא נכון להסתגר בחדר עם המחשב, פשוט לא... 
מקווה להשתמש בו רק לעניינים ספציפיים ולעשות כמה שיותר דברים שמרחיבים את הנפש, ללכת לים, להיפגש עם חברים, לגלות מקומות חדשים וכו.. 
כרגע יומיים בלי כלום

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן