ברוכים הבאים, אורח

(כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע)
(0 צופה) 

נושא: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) 26567 צפיות

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57146

ריצה. כמה שזה בנאלי, זה מה שעבד בשבילי. רק לעכשיו. מרגיש טוב. נקי. חדש.
זה לא פשוט, אבל אין ברירה. ואני גם שונא את המשפט הזה. אבל. אין מה לעשות. לבחור בנוח. או בטוב.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57421

ועכשיו בבית. אין לי מושג איך לעבור את זה. ובעיקר, איך לוותר. לוותר על מבטים. לוותר על פנטזיות. לוותר על שליטה. לוותר על אגו. לוותר על אנוכיות. לוותר על מה שאני מגדיר דרכו את האני. לוותר על ההתמסכנות.
ואיך לתת. ולא מתוך מקום של ריצוי. או ניצול של אחרים.
עם מקום.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57435

לבד? אתה לא, אני איתך ובודאי שעוד רבים כאן.
איך לוותר/לתת? כתבתי פעם על ״היציאה מהקונכיה״, אני רוצה לנצל את הבמה הזו של המסע שלך כדי לעדכן, היום (לא כמו פעם, וכנראה גם לא כמו בעתיד - לפי הקצב של עידכוני התובנה אצלי) אני מרגיש ומבחין בקיומם של שני רצונות מנוגדים, ומעליהם אמורה להיות הישות המחליטה והמכוונת איזה רצון להעדיף. ״לעולם יגביר אדם יצר טוב על יצר רע״, תן גושפנקה לרצון שנראה לך שהוא הטוב, אין יצר טוב אבסולוטי ולא יצר רע אבסולוטי, אלא רק אדם אכול ספיקות ותהיות בין שני יצרים, וצריך תמיד להגביר את מה שהוא כנראה הטוב מביניהם. ״לעבדו בשני יצרים״. הרצון שאתה חפץ בו, מושפע מכוח טוב מלמעלה. והרצון האחר, משפיע אל הצד האחר (בארמית: סיטרא אחרא). הרע משפיע ונושא באחריות כבידה שגורמת לחששות מהכובד שאני נושא על הכתפיים. והטוב מושפע ברוגע ובנחת, ובקלות מוותר ונותן כי מקורו גבוה ומשפיע על כולם.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57560

קנאה. הרבה. והשתבלנות. וחיפוש משמעות. וקיום. וחיים. אבל בלי לוותר. ריכוז עצמי. והרבה פחד מהעתיד. הרבה.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57561

ואם כנות, אז כן. נכנסתי הנה במהלך חיפוש תשומת לב וקיום. זה תמיד מחוץ לי. האישור. הקבלה. החיים

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57618

אסירות תודה, אני חי.
יש משפחה. חברים. נקיות.
רוצה ומבקש עוד יום נקי. שפוי. ומחובר.
ובעיקר, לעשות את שאני צריך לעשות. להיות נכון.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57663

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57683

אז הבוקר קמתי על הצד המכור שלי. חוסר חשק. מרמור. עצבנות. טינות. לא מוסברות. והתחשק לי להשתמש. סתם. על ריק. אולי כן בגלל משהו. שאני לא כמו שאני רוצה להיות. מושלם. מרגיש. עם מטרה. משמעות. שהכל מכוון. מדויק. שהכל שמח סביבי. אהוב ונאהב. אז הרמתי, כנגד רצוני, טלפונים. ולצערי או שמחתי, השיחות הועברו לתא קולי או שהיו תפוסים. בסוף חבר ענה, שיתפתי, בכלל רוצה להיות אסיר תודה שאני מרים טלפונים שאנשים שאני בקושי מכיר ומשתף. הוא אמר שיש סיבה, זאת אומרת, אתה מכור, חבר. נס שאתה לא עושה את מה שבטבעך. קלטתי שאני לא מקבל את זה שאני מכור. ברמה הפשוטה מאוד ברור לי למה, מכור מבחינתי הוא סוג ב. מ.ש.ל אני לא רוצה להיות סוג ב. זה הדבר הראשון שקלטתי הבוקר. לא בא לי על להיות מכור.
הדבר השני. חבר ותיק, שתמיד עונה לי לסמסים מלאי התבכיינות במשפט אחד או במלה, ענה, אוהבים, רגשות הם לא מציאות. וקלטתי שאני לא מקבל את זה. מה זאת אומרת רגשות הם לא מציאות. אז מה אני, אם אני לא רגשות. אני רוצה לחיות, להרגיש חי, זה קורה עם הרגשות, ואני לא רוצה לוותר על תחושת החיים שלי, גם אם היא מהולה בח**, אני לא רוצה לוותר על הרגשות, מה שאומר בעצם שאני לא רוצה לוותר על עצמי, שזה כשלעצמו טוב מאוד, אבל הבעיה שאני מגדיר את עצמי באמצעות הרגשות, נקודה.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57925

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
וואו! הרבה זמן לא הזדהיתי כ"כ עם משהו שנכתב פה, תודה!

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57929

תודה רבה.‏ אתה כותב אותי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 6 חודשים #57952

אוהבים דוקטור

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 5 חודשים #58053

אז עכשיו טוב לי. וזה רגע שאני חייב לציין מסבה פשוטה. טוב לי מהסיבות הלא נכונות. אני מרגיש שטוב לי בגלל שקיבלתי אישור. שמישהו חייך. הגיב. הסתכל. נתן לי ערך. אני מקבל את החיים שלי מאחרים. הם מנתבים את הרגשות שלי. הם קובעים מה ואיך אני ארצה. והם מחליטים אם מותר לי לחיות.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 5 חודשים #58085

אסירות תודה על בוקר. על מלים. על חיים.
זה בעיקר. אני רוצה להיות אסיר תודה על החיים. שאני חי. שאני מודע. שאני מחובר. ושכל המתמסכנות מגיעה כי הי, אני מרגיש, אני חוזר להרגיש, וטוב לי, בחיי

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 5 חודשים #58126

עוד כמה אסירויות. וזה שיש קשה בלחם. במצה, כאילו. וזה בסדר. מותר.

וקיפאון

בעניין: (כותרת דרמתית שמשתמשת במלה מסע) לפני 10 שנים, 5 חודשים #58231

שמחתי להכיר אותך ב"על האש".
מותר לומר שאתה איש חמוד ?
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
זמן ליצירת דף: 0.60 שניות

Are you sure?

כן