ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 159209 צפיות

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #84980

אאוץ' שבוע טוב

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85102

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
לילה טוב ונקי חברים יקרים!

בלי אלוקים - זה איכסה. זה מה שרציתי להגיד.
לא השתמשתי. לא עשיתי משהו רע במיוחד.
אבל בזבזתי את הזמן בצורה חסרת טעם.
כשאני לא מחובר לרצון אלוקים בשבילי, אני סובל.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

2,000 הודעות לפני 8 שנים, 6 חודשים #85320

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב חברים יקרים ואהובים עד מאוד!

חבר שלח לי הודעה פרטית שבה הוא שואל מה אני מתכנן לכתוב בהודעה ה-2,000. אמרתי לו שאני מקווה שפשוט אכתוב, בלי לשים לב שזו ההודעה האלפיים... וכך אכן קרה. כשנכנסתי בפעם הזאת לפורום, ראיתי בדף הבית האישי שיש לי 2000 הודעות...

הדיון בעניין הזכיר לי את הפוסט הזה:
http://gye.org.il/forum/1-%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%9E%D7%A8%D7%9B%D7%96%D7%99/37792-%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%A4%D7%A9%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%9C%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A1%D7%95%D7%91%D7%9B%D7%99%D7%9D#37792

אסיר תודה לאלוקים על הרבה דברים יפים בחיי. חסר אונים מול ההתנהלות היומיומית שלי, מול הרבה דברים לעשות וכוחות נפש מפוזרים.

מבקש מאלוקים הכוונה ונכונות ללכת בעקבותיה.

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 6 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: 2,000 הודעות לפני 8 שנים, 6 חודשים #85333

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
מאברוק! אתה איש טוב.
על זה נאמר התקווה בת ... 2000!

שבוע טוב! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85373

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב ונקי לכולם!

בזבזתי לפחות חצי שעה. מחר מצפה לי יום עמוס.
מבקש מאלוקים להיות קשוב להכוונתו ולהתנהל לפיה.

אריסטו- אהבתי... לגבי היותי "איש טוב" - משום מה זה עורר בי את הצורך להזכיר שאני לא "אדם רע" שנהיה "אדם טוב", אלא אדם "חולה" שנהיה כאן קצת יותר "בריא".

צועד וכו' לפני 8 שנים, 6 חודשים #85427

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה לאלוקים שארגן לי זמן לנוח שאני מאוד צריך.
לצערי, אני לא מנצל אותו ושוהה כאן - דבר שיפגע בי ובסובבים אותי.
מבקש מאלוקים לעזור לי לכבות את המחשב.
מנסה משהו שעבד בשבילי בעבר: עשר, תשע...

תגובה: שבוע טוב! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85429

• aristo
  • דירוג פלטיניום
לא כיוונתי לשם,
ציינתי שאתה נחמד וחביב.. 

תגובה: שבוע טוב! לפני 8 שנים, 6 חודשים #85432

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אני יודע. זה רק גרם לי להיזכר בזה.
תודה בכל אופן.
כל אחד מהנוכחים כאן שותף למסע הזה.
ובמיוחד המגיבים.

צועד וכו' לפני 8 שנים, 6 חודשים #85653

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים.
מתקשה לכתוב. דברים בבית לא מסתדרים כמו שאני רוצה, וזה גורם לי לברוח לכל מיני דברים (אוכל, שוטטות באינטרנט וכדו'). זאת כאשר הדבר הנכון בשבילי הוא לישון. אני מותש לחלוטין ומהשבוע הזה וממה שמצפה לי בהמשך הדרך עד פורים ועד בכלל. מבקש מאלוקים לעשות עם זה משהו (כמו שאני מצפה מאחרים לעשות משהו לגבי כל מיני דברים).

תגובה: צועד וכו' לפני 8 שנים, 6 חודשים #85664

• aristo
  • דירוג פלטיניום
אתה חושש מפורים?

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85671

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
קשה לי לראות ולקרוא שיתופים שלך, ממקום עומדי אתה אמור להיות מושלם...

אבל אולי אתה באמת מושלם? אולי לא מצופה ממך כזה הרבה? נראה שיש לך הרבה דרישות מעצמך (דברים כדוגמת לו"ז תובעני...) ובתור אחד פגום (עדיין) הייתי אני מוריד מעצמי את הציפיות קצת קצת עד שהייתי יכול לעמוד בהם...

תגיד לי אתה מה אתה חושב, אני כמובן לא מכיר אותך מספיק להניח הנחות כאלה..

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85697

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שבוע טוב חברים יקרים ואהובים!

אריסטו- אני לא חושש כל כך מפורים (מלבד תחפושות מעוררות תאווה...). אני חושש בעיקר מהעומס שיש לי בבית ובעבודה בשבוע הזה. הרבה נסיעות, הרבה דברים להכין...

אהבת חסד- א. ראיתי את דבריך ממש קצת לפני כניסת השבת והם מאוד עזרו לי. הדברים שלך על הורדת ציפיות בשילוב עוד כמה גורמים, עוררו בי השראה לרעיון חדש,שאני מקווה לספר עליו בהרחבה כשאבצע אותו. ב. מושלם? עדיין לא... כנראה שזה לא יקרה בגלגול הזה... אתה לא זוכר כמה התלהטויות מיותרות שלי בדיונים כאן?... ובכלל, המוטו שלנו בתכנית (שיכול להקפיץ כמה אנשים): התקדמות ולא שלמות.

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85711

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
נו נו... יש הרבה מובנים לשלמות...

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85712

ואולי ההתקדמות היא השלמות....

תגובה: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 8 שנים, 6 חודשים #85720

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
בוקר טוב!

קמתי הבוקר עם חלום רטוב ממש מוחשי. חלמתי שאני רואה פורנוגרפיה, אבל של גברים (משהו שאני לא ממש בקטע... לכל הפחות במודע זה די דוחה אותי) ומאונן תוך כדי (כנראה גם אוננתי בפועל). קצת אחר כך קלטתי שבעצם איפסתי בכך את הנקיות.

לקח לי זמן להבין שבעצם הייתי ישן במידה רבה (אם כי כנראה לא מוחלטת. איפה שהוא על התפר בין ער לישן). והראיה - שלא באמת צפיתי.

מעולם לא היו לי חלומות כל כך מוחשיים לפני התכנית. אחרי תקופת נקיות משמעותית הם התחילו לפקוד אותי, לאו דווקא בעניין התאווה, אבל בדרך כלל כן. חלומות חזקים כל כך, שהגבול בין חלום למציאות ממש מיטשטש.

אני אסיר תודה על האומץ לשתף זאת כאן, ועל ההבנה מאיפה זה כנראה הגיע.

מבקש בענווה (במידה שהיא קיימת אצלי, וזה בסדר) מאלוקים להתחבר יותר לרצונו. להגביר פעולות של החלמה וחיבור, ולזכור לבקש לפני שאני הולך לישון לילה נקי. זה ממש, אבל ממש, לא מובן מאליו, למרות שאני מאוד מתקשה לפעמים לזכור זאת.

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן