ברוכים הבאים, אורח

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם
(0 צופה) 

נושא: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם 159282 צפיות

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72353

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ערב טוב חברים יקרים ואהובים!

אני טהרני, מכור ומשועבד לתאווה. בחסד אלוקים הגדול והאוהב, הוא שומר אותי נקי ומוביל אותי במהלך של יציאה הדרגתית לחירות, במשך 418 יום. אני מודה לו על כל יום. מקווה ומתפלל לסיים את היום הזה נקי, קרוב ומחובר אליו.

אני מרגיש צורך גדול לשתף כאן את מה שעובר עלי. כמעט כל מה שעובר עלי הוא גדול עלי, כבד מיכולת הנשיאה שלי. אני חייב לשתף ולפרוק. אני חייב שאלוקים וחברים (=שלוחיו הנאמנים כל כך) יעזרו לי לשאת את זה. לבד אני לא יכול.

יחד עם זאת, יש דברים שקודמים לצורך הזה: עשייה בבית, והתקדמות במשימה שניתנה לי בצעד 5. מבקש מאלוקים לעסוק בכך עד 00:00 ואח"כ ללכת לישון (אני כל כך צריך את זה!). מקווה לעדכן כאן שאכן עשיתי זאת.

טוב, מאז שכתבתי את זה מרחתי עשר דקות. מקווה שאכן אעשה זאת עתה. מבקש מאלוקים נכונות.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

עדכון לפני 9 שנים, 5 חודשים #72356

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
בחסד אלוקים, במשך כעשרים דקות (מרבע ל-12) התקדמתי בהכנת התשתית למשימה שניתנה לי לצעד חמש. מבקש מאלוקים להתקדם בכך עוד מחר. וללכת לישון. עכשיו!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72391

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
מועדים לשמחה ולחירות, חברים יקרים!
אני אסיר תודה לאלוקים, הגדול והחזק, וכנראה גם האוהב והחומל, ששומר אותי נקי במשך 420 יום, בכוחו ולא בכוחי. לגמרי לגמרי לא מובן מאליו.
שיהיה לכולנו לילה טוב, נקי, שפוי ומחובר!

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72493

שלום לכולם רציתי לשאול מזה הספונסר ? אשמח לתשובה תודה !
"שהגלים מתחזקים החזקים מתגלים " מתחיל את המסע לעבר הנקיון בעז"ה נעשה ונצליח

ספונסר - הגדרה קצרה לפני 9 שנים, 5 חודשים #72494

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר וברוך הבא!

ספונסר הוא מדריך אישי, שגם הוא מכור לתאווה, אך התקדם יותר ממני בתוכנית 12 הצעדים להחלמה מתאווה, ובדרך כלל גם נקי פרק זמן ארוך יותר ממני. תפקיד הספונסר הוא בעיקר להדריך אותי כיצד לבצע את הצעדים, על סמך הניסיון האישי שלו. הספונסר לא לוקח כל תשלום על כך. הוא עושה זאת כדי לעזור לאחרים וכדי להישאר בעצמו נקי, שכן לפי התכנית, רק מה שניתן לאחרים יישאר אצלנו.

זו הגדרה קצרה שעלתה לי כרגע לאחר שעות שינה מעטות...
אשמח שגם אחרים ירחיבו עבורך בנושא ואולי יקשרו אותך לפוסטים המתייחסים לכך.

נ.ב. בדרך כלל שאלות כאלה מתאימות ל"לוח מרכזי" או "תכנית 12 הצעדים". כאן נמצאים "יומני מסע" של חברים המשתפים במסע ההתמודדות שלהם עם ההתמכרות לתאווה.

נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72496

שלום חבר יקר וברוך הבא!

ספונסר הוא מדריך אישי, שגם הוא מכור לתאווה, אך התקדם יותר ממני בתוכנית 12 הצעדים להחלמה מתאווה, ובדרך כלל גם נקי פרק זמן ארוך יותר ממני. תפקיד הספונסר הוא בעיקר להדריך אותי כיצד לבצע את הצעדים, על סמך הניסיון האישי שלו. הספונסר לא לוקח כל תשלום על כך. הוא עושה זאת כדי לעזור לאחרים וכדי להישאר בעצמו נקי, שכן לפי התכנית, רק מה שניתן לאחרים יישאר אצלנו.

זו הגדרה קצרה שעלתה לי כרגע לאחר שעות שינה מעטות...
אשמח שגם אחרים ירחיבו עבורך בנושא ואולי יקשרו אותך לפוסטים המתייחסים לכך.

נ.ב. בדרך כלל שאלות כאלה מתאימות ל"לוח מרכזי" או "תכנית 12 הצעדים". כאן נמצאים "יומני מסע" של חברים המשתפים במסע ההתמודדות שלהם עם ההתמכרות לתאווה.

כדאי שתלך לישון קצת חבר יקר.

בעצם אם כך אז גם אני צריך לנוח.

ראית את ההודעה ששלחתי לך בפרטי?

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72497

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה! זה מה שאעשה בע"ה כעת. רק מניח תפילין...
ראיתי את הודעתך והיא שמחה אותי מאוד. עוד לא הספקתי לחזור אליך בקשר אליה.
בע"ה מקווה לעשות זאת בקרוב...

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72499

תודה! זה מה שאעשה בע"ה כעת. רק מניח תפילין...
ראיתי את הודעתך והיא שמחה אותי מאוד. עוד לא הספקתי לחזור אליך בקשר אליה.
בע"ה מקווה לעשות זאת בקרוב...

יופי, שמח לשמוע.

גם אני אפרוש לישון כעת, ונקום בעז"ה רעננים ונמשיך כך אחד בעבודתו ובמעשיו רק בשמחה ובטוב לבב.
להתראות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

פותח מעגל לפני 9 שנים, 5 חודשים #72566

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים יקרים ואהובים,
תודה אלוקים על 426 נקיים!

אני נמרח. מאוד. אני צריך להתקדם כעת בצעד 4-5.
פותח אתכם מעגל. רק לרבע שעה.
מבקש מאלוקים שיעזור לי להתמקד.

סוגר מעגל ופותח עוד אחד... לפני 9 שנים, 5 חודשים #72568

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה על ההתקדמות בצעד 4-5. ברגע שאני מתיישב לעבוד על הצעדים, זה בדרך כלל אפילו כיף (טוב, זה גם כואב. ולפעמים הרבה). רק חסרה היכולת להתחיל, היכולת "להתניע". זה קורה אצלי בהרבה תחומים בחיים...
בעיה נוספת היא, שאחרי שהתחלתי, קשה לי להפסיק ולעבור לדברים אחרים שאותם עלי לעשות... :-\ הריני מוסר מודעה לפניכם, בלי נדר ובלי שבועה (שבועות אף פעם לא עזרו לי להפסיק להשתמש), שעכשיו אפנה לעשייה בבית. מבקש מאלוקים שהיא תהיה מתוך שמחה של נתינה, ולא מתוך עצבות של גאווה וריכוז עצמי.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72588

• HappyMan
  • דירוג כסף
רק חסרה היכולת להתחיל, היכולת "להתניע". זה קורה אצלי בהרבה תחומים בחיים...
בעיה נוספת היא, שאחרי שהתחלתי, קשה לי להפסיק ולעבור לדברים אחרים שאותם עלי לעשות

וואו כמה שאני מזדהה איתך, ניפגשתי בזה המון בלימודים קשה לי להתחיל ללמוד וכשאני מתחיל ללמוד נושא מסוים קשה לי להפסיק ולעבור לנושא אחר.
בתקופה הזאת החלטתי שאני מתמקד בהחלמה ובניקיון אממה יש עוד דברים בחיים ואני לא יודע האם נכון להזניח הכל לטובת ההחלמה כי עד עכשיו לא הצלחתי לתפוס בכל המושכות ביחד או שזה בריחה מאחריות וכן עלי להשתדל,וכל זה מתווסף להרגשה של חוסר אנרגיה אני מתעייף מהר לאחרונה,מתפלל להכוונה שלווה אומץ וכוח לשנות.

תגובה ל-HappyMan לפני 9 שנים, 5 חודשים #72594

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
תודה איש שמח!

מהניסיון האישי הקצר שלי, שינויים בכל תחומי החיים מתחילים לקרות. אבל לאט. בהדרגה.
אני כמכור מצפה שדברים יקרו בקצב לא ריאלי. לאט לאט אני לומד את גבולות המציאות, סדרי עדיפויות, חיים...
לחיות בצורה תקינה זה דבר מורכב בשבילי, כנראה. לכן ברחתי. כעת, שאני יותר נכון לחיות כך, אני לומד זאת בהדרגה. לומד ללכת.

נ.ב. מצטער על העיכוב, אם זה יימשך - נדנד לי. בחופשיות!

צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72642

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
לילה טוב ונקי חברים יקרים ואהובים!
עוברים עלי המון דברים. אני מאוד רוצה לשתף בהם, אך העיניים כואבות מעייפות...

אסיר תודה על צעד 5 מיוחד ומחבר, עם חבר שאני מאוד מתחבר אליו ואל דרך ההחלמה שלו. חיות, שמחה ואור - זה מה שאני חווה במפגש איתו.

כאוב ומפוחד מכך ששמעתי על חבר שהתחיל איתי את הדרך ונפל בימים האחרונים. היה זה חבר שקיבלתי ממנו הרבה, חבר שהתחברתי מאוד למסרים שהעביר,
חבר שקינאתי בו על המקום העמוק אליו זכה להגיע במסעו הרוחני. עכשיו הוא עבורי בבחינת "שברי לוחות".
[זה גם גורם לי לפחד מלהעביר ציון דרך ומסרים. שלא אהיה באופוריה מהתגובות ואפול כתוצאה מכך].

אסיר תודה לאלוקים הגדול והאוהב ששומר אותי נקי במשך 427 ימים. זה באמת לגמרי לגמרי לא מובן מאליו.
אני מבקש ממך נכונות ויכולת להכיר בכך. לייקר ולהעריך כל יום נקי. אבל לא על ידי ייסורים (מעידות) וחליים רעים (נפילות).

שיהיה לכולנו לילה טוב, נקי מפוכח ומחובר.

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72643

אוהבים! שמחתי לפגוש אותך היום בקבוצה.
לא הבנתי למה הוא "שברי לוחות". הרי הוא לא איבד את כל ימי הנקיות ואת כל העבודה שעשה על עצמו עד הנפילה?

בעניין: צועד את צעדיי הראשונים במסע (אחרי מסעות כושלים רבים מאין מספר) וזקוק לחיזוקיכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72663

• טהרני
  • דירוג פלטיניום
קודם כל, יהושע חביבי, לא כל מה שאני כותב הוא מתוך מחשבה יתירה, גם כשאני במלוא העוצמה [?] שלי. בטח לא בשעות כאלה. בטח לא בעייפות כזו. בטח לא אחרי כל כך הרבה שעות נסיעה באותו יום...

אם אני מנסה לתרץ את קושייתך, אז ההישגים שלו אמנם קיימים, אבל הם נופצו לרסיסים, שצריך לאחות מחדש. "לוחות ושברי לוחות מונחים בארון". [יש גם כל מיני מקורות על כך שהלוחות השבורים הם הגבוהים יותר, אך מסוכן בשבילי להתעסק בכיוונים כאלה]. אבל כל זה סתם בגלל הצורך החולה שלי לענות על כל דבר בצורה מעמיקה ומתוחכמת. בתכל'ס זה היה פשוט מטבע לשון שמבטא דבר גדול שהתרסק.

זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן