ברוכים הבאים, אורח

נושא: לא מתייאש 1082 צפיות

תגובה: לא מתייאש לפני 1 חודש #149878

קצת מוזר אבל את הכישרון לעקוף חסימות אני מנצל כדי לכתוב פה בפורום, אפשרות שחסומה אצלי. (גם עם הסיומת be).

התעוררתי עכשיו מההכחשה כשקלטתי שבחודש האחרון היו לי 10 נפילות, שזה בערך כמו לפני שהגעתי לכאן, רק רצפים יותר גדולים של הצלחות, ושל נפילות..

לצערי יש לי גישה כמעט ישירה לאינטרנט פתוח, ולא נראה שזה ישתנה בקרוב.
מה שאני יכול לעשות כרגע זה לשמור על עצמי, על מוטיבציה להילחם, ולעשות טוב, רק להיום.
מקווה לזכור את זה כל יום.

אגב, נקודה מעניינת שהעלתי פה פעם לדיון - לפני חודש בערך החלטתי לסגור פירצה אצלי בפלאפון, ואז במשך שבועיים מצאתי את עצמי בודק שוב ושוב את גבולות הסינון ומנסה לחפש דברים, (אחרי בערך חצי שנה שלא עשיתי את הדבר הזה) עד שהגיעה הגישה לאינטרנט פתוח. מין צורך לעשות את האסור ואת הבלתי אפשרי, צורך שמתעורר דווקא כשאי אפשר.
אני אדם שלא מקבל מרות מאחרים. אני חייב להבין ולהחליט בעצמי. אם אני לא מתחבר לעניין קשה לי להתמיד בו. אולי זה קשור.

תגובה: לא מתייאש לפני 1 חודש #149880

• hersh
  • משתמש

מזדהה עם כל מילה שלך 
אני בדיוק כמוך...
מצחיק אותי לחשוב, שיכלתי לחשוב שאת ההודעה האחרונה אני בעצמי כתבתי...
אחד על אחד,
ואגב נקודה קטנה,
הרצון לפרוץ איננה קשורה לעצם התאווה, אלא מתקשרת עליה בדרך עקיפה, ואתה מודע לזה, ותמשיך להיות מודע לזה, ולא לחשוב שזה מגיע מרצון להגיע לתאווה...

תגובה: לא מתייאש לפני 4 שבועות, 1 יום #149886

אשתף אותך במה שעובר עלי
אני אם אפשרות גישה חופשית לאינטרנט אני לא חוסם אותו עד שאני ירגיש שזהוא זה מצד דרכי התשובה זה לא הדרך הנכונה
אבל כעת אני עוד לפני זה אני בתהליך של ריפוי מהדחף הספונטני
ברוך השם אני בשבוע הריבעי שלי בהצלחה
מפעם לפעם אני מהרהר לעצמי אם לעשות צעד קדימה ולחסום. אציין שאני לא גולש לשום תכנים בכלל אולי מעט חדשות סוג כמו בחדרי
וכל עוד שאני מרגיש קושי בזה בשלב זה אני עדיין חושב לצעוד בדרך הזה ( כמובן אקבל כל ביקורת מכל מלמדי הישכלתי)
אני אומר לעצמי אם היה לי קוקו ועגיל מה היו אומרים לי ומבינים אותי תצעד בקצב שלך אז זהוא זה בקטע הזה אני עם קוקו ועגיל
נערך לאחרונה: לפני 4 שבועות, 1 יום על ידי 676tali. סיבה: טעוית

תגובה: לא מתייאש לפני 4 שבועות, 1 יום #149894

• hersh
  • משתמש

לפי התיאור שלך על רמת השימוש המועט שלך באינטרנט בכללי,

אני חושב שהשאלה הראשונה שאתה צריך לשאול, היא האם חסימה תפתור את הבעיה או שהיא רק תקשה אליך קצת בלהגיע לאן שתרצה,
כבר הייתה כאן התכתבות בפורום אודות אלו, שאין להם באמת יכולת לחסום את כל העולם מאינטרנט לא מסונן, (כמובן שאלו עם הידע המוגבל או עם גישה המוגבלת, איתם זה עניין אחר...)
ואתה, וגם אני, חסימה היא גם סוג של טריגר, לפעמים...

עכשיו, שאף אחד לא יבין אותי לא נכון, אני בעד חסימה מצויינת ואיכותית, מה שכן, אני נגד, לתלות את תוכנית הריפוי במצב החסימה של האינטרנט שלך, אם יש חסימה, אז יש דרך להתרפאות, ואם לא, אז לא, מכיוון שישנם אנשים שהחסימה הוא לא דבר שיכול להיות עבורם ארמטי... 

אבל אני בעד חסימה שמגיעה ממקום של הבנה, שזה יעזור לי לא להחשף לטריגרים, ולא יאפשר לי בשניה אחת בטעות ליפול, חסימה שתעשה עבורי את העבודה השחורה, ותתמודד עם הטריגרים בעצמה...

אם הגישה לחסימה היא כזאת, אז כדאי מאוד לעשות אותה............ אני ממליץ בחום

בקיצור אני מתכווין לומר משהו שהוא הפוך על הפוך,
כלומר, אם אתה אחד שחסימה תעזור לך במאה % לא להחשף בכל דרך אפשרית לתכנים לא ראויים, אז לא משנה כ"כ הכוונה, תעשה את החסימה וזהו,
אך אם אתה אחד שהחסימה תעזור לך לא במאה % כי בסופו של יום תמצא איזה דרך לא דרך להחשף לתכנים, אם אצל ההורים, אם אצל חברים, עבודה, עקיפת החסימה, וכדומה, אז בכזה אופן הסינון יועיל לך רק אם הכוונה בסינון היא כנ"ל,
אך אם תסמוך עליה בעינים עצומות, זה עלול ממש להזיק ולגרע...

נערך לאחרונה: לפני 4 שבועות, 1 יום על ידי hersh.
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן