ברוכים הבאים, אורח

אבל איך זה יכול להיות??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אבל איך זה יכול להיות?? 214 צפיות

אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151357

לפני קצת פחות משנה (בעצם יותר מ12 חודשים כי היתה שנה מעוברת), היתה הנפילה האחרונה שלי.
עד אז היו לי נפילות ממוצע פעמיים שלוש בשנה.
לא הייתי מכור, אלא פתאום סחרור של סקרנות בשילוב של תנאי סביבה שונים, שבירת שיגרה, והזדמנות לגישה קלה לתכנים לא מסוננים, ובום!!

בשנה האחרונה נלחמתי. לא כל יום הייתי צריך להילחם, אבל נזהרתי. נלחמתי לא להתקרב לתוכן לא מסונן. לא להתחיל לחלום על פנטזיות. וב"ה הצלחתי לראשונה בחיי להיות 12 חודשים נקי.

אז איך קרה פתאום ביממה האחרונה, שזה נכנס לי בכוח לראש ולעיניים?? כאילו השטן נכנס לי לתוך הכיס בדווקא. לתוך המכשיר המוגן. לתוך הנשמה.

נפלתי
התרסקתי
מפחד לקום....
לא מאמין עדיין כמה רחוק הגעתי...

אבא, תודה על 370 ימים נקיים. זה לא מובן מאליו. אבל מה יהיה? עד מתי??

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151360

זה כואב ואי אפשר להבין איך זה יכול להיות.

אבל אם עשית 12 חודשים, שזה הישג שכנראה 99% מחברי האתר מקנאים בו, אין שום סיבה שלא תעשה בקלות עוד 12 חודשים.

ואז אי״ה 18 חודשים או שנתיים או 100 שנה...

במבט מרחוק חיים כאלו, גם אם קורה שנופלים, אבל נקיים בפרקי זמן כמו שלך, הם חיים אחרים. 

אל תפחד לקום, חבל על כל יום בתקופה החדשה

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151362

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 51 ימים
  • דירוג זהב

מצטרף לדבריו של החבר הקודם.
לכל אחד יש נפילות, וזה בסדר גמור כל עוד אנחנו שואפים להיות טובים יותר.

הקול בתוכך שמייאש אותך כל-כך הוא התאווה שרוצה שתוותר לה "כי ממילא אפול בסוף, אז מה זה משנה אם אחזיק מעמד יומיים או שנה..." (מסכים אתי שזה מגוחך כשאומרים את זה בקול?)
אל תאמין לזה. כל יום הוא ניצחון נוסף, ועל כל רגע של התגברות ה' גאה בך!

תראה את הוידיאו המחזק הזה: go.gye.org.il/component/zoo/item/kulam-3

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151369

• mose
  • דירוג זהב

נכון אחי היקר זה קשה. 
אבל תעשה לעצמך טובה ותחשב את הימים לעצמך (אולי בדף) מתחילת הנקיון הראשון, זאת אומרת שהנפילה שלך לא באמת עצרה את הרצף אלה רק הייתה תחנת שיפור בדרך…
אני מבין שקל לכתוב את זה ולבצע יותר קשה (למרות שגם אני נפלתי לאחר מאמץ רב) 
אבל זה אמיתי אתה אשכרה השקעת 370 יום אתה באמת בעל יכולת. 
בקיצור אתה ממשיך לספור מתחילת ה370 יום לעצמך, כי אין שום סיבה שתיפול עוד הרבה בגלל נפילה אחת בקיצור אחי היקר בהצלחה רבה

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151374

קודם כל תודה לכל מי שהגיב.
הפחד הגדול שלי הוא לא שאפול היום או בעוד שבוע, אלא שלמרות שאהיה נקי תקופה כל כך ארוכה, תמיד יכול לבוא טריגר שיפיל אותי. כאילו להיות עם יד על ההדק 80 שנה ברצף יום יום. 
זה אמור להיות ככה? זה יכול להיות ככה?

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151380

• mose
  • דירוג זהב

יש את משל האופניים שאם קל אז אתה בירידה ואם קשה אתה בעלייה ואם אתה עומד במקום אז בטוח שתיפול. 
במילים אחרות אתה בוחר את המלחמות שלך ז״א כל החיים אתה הולך להילחם בהחלט אבל השאלה עם מה, אני הייתי מציע שתוסיף לך לחיים עניינים חיוביים שגם דורשים ממך כמו לימוד או לתרום לאחר וכו ואז יהיה לך מלחמות אבל על עניינים יותר נעלים ומימלא התהווה תדחק לצד ופחות תתמודד איתה.. ואני אומר לך מנסיון לקחתי על עצמי כמה וכמה דברים חיוביים וזה מה שנותן לי כח וסיפוק 
תחשוב על זה
בהצלחה

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151382

• אבי0533
  • דירוג זהב

מקווה שלא ישמע שאני מזלזל בהתמודדות של אחרים.
אבל למה זה אמור להטריד אותך?
אם אתה מאמין לגבי עצמך שאתה מסוגל להחזיק מעמד שנה פלוס מינוס בלי נפילות. ורק אחת להרבה זמן יש נפילה בודדת... ובכן, ברכותיי! אתה בן אדם! 

אתה לא מלאך. אתה לא מושלם. ואתה לא אמור להיות מושלם. כבן אדם יש לך כישלונות ונפילות, וזה חלק בלתי נמנע מההתקדמות שלך לחיים יותר-מחוברים להקב"ה.
אם ה' היה רוצה שתהיה מושלם, הוא היה בורא אותך מלאך.
ה' ברא אותך כמו שאתה. מה שאומר שהוא רוצה שתתמודד 80 שנה. למעשה, זה לא שונה מהותית מהתמודדות עם דיבור לשון הרע. גם זה דבר חמור מאוד, וגם זה דבר שקורה לכולם, וגם זה דבר שגם בגיל 80 עדיין תצטרך "לעמוד עם יד על ההדק".
האם אתה כ"כ לחוץ מזה?

עם זאת, ברור שעדיף להילחם חכם יותר מאשר חזק יותר.
וכאן נכנסים הכלים של GYE, שיכולים לעזור לך להפוך את המלחמה לקלה בהרבה, אם יש לך את הנכונות להשקיע בזה.

עוד מילה אחת: הרוצחת השקטה של הנקיות שלי היא השאננות. ההרגשה שאני נקי X זמן, ולכן אפשר להוריד הילוך. אפשר לוותר על פעולות מסוימות. אולי אפילו אפשר ללגום מבט מהיר ברחוב...
אדם שנקי כבר שנה בכוחות עצמו, יהיה מאוד שאנן (ואולי לגמרי בצדק). כך שתרגול של הכלים באופן אינטנסיבי עכשיו, לא יעזור לעוד שנה, כשתהיה שאנן, ולא תטרח לעשות כלום.
אחד הכלים החזקים ב-SA נקרא "התחדשות יומית". זה חמש שאלות ששני אנשים שואלים אחד את השני כל בוקר. הכוח של זה הוא בהתמדה. כל יום אני נותן לעצמי תזכורת לאן אני לא רוצה לחזור, בנוכחות חבר נוסף. זה עוזר מאוד נגד השאננות.
אולי כדאי לך לנסח "התחדשות יומית" משל עצמך, ולהפוך אותה לחוק ולא יעבור. כל יום אתה מזכיר לעצמך מה אתה לא רוצה לעשות...

בהצלחה!!

עריכה: זו ההתחדשות היומית של SA, מוזמן לערוך אותה בצורה שתרגיש שהולמת את האופי שלך

התחדשות יומית.

א. האם אתה נכון להודות שאתה חסר אונים מול התאווה והשימוש במין רק להיום?

ב. האם אתה כמה לניקיון ב-24 שעות הבאות, לשחרור מפעולות או אובססיות של תאווה, לשחרור מפחד, טינה, אשמה, ובידוד?

ג. האם אתה מוכן לעשות את כל מה שנחוץ בכדי לשמר את הכמיהה הזו, וזה כולל קריאה בספרות רוחנית, לצאת מעצמך ולהתקשר לאחרים, תפילה ומדיטציה, דאגה לגוף, הצבת גבולות בצורה נאותה, הליכה למפגשים, וסירוב לכל לגימה של תשוקה כמו מרעל?

ד. האם אתה מודע לכך שבסוף 24 שעות הבאות, אתה חופשי מלהמשיך בגמילה ואתה יכול ללכת לדרכך?

ה. האם אתה מבין שההתחדשות הזו לא היא ששומרת אותך נקי (א-לוהים שומר אותך), אבל היא יכולה לגרום לך להיות מודע לעצמך ולהיות זמין לאחרים?

ו. ורק להיום, האם אתה מוכן למסור את רצונותיך וחייך להשגחתו של א-לוהים, האחד שהשאיר אותך נקי אתמול, ושמר עליך מההשלכות של התאווה מהעבר?

מתוך כלים מעשיים להחלמה, עמ' 76 והלאה. כל הזכויות שמורות ל-SA.

נערך לאחרונה: לפני 3 חודשים על ידי אבי0533.

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151384

וואו.
כתבת הרבה וחזק, אני צריך לקרוא את זה כמה פעמים בשביל להבין להפנים וליישם. 

מה שכן, לגבי הרישא של תגובתך - אין לי את הפריווילגיה ליפול שוב.... לא כמו שנפלתי שבוע שעבר...
סליחה שאני קצת עמום, אבל זה המקסימום שאני יכול בפלטפורמה הזו. והלוואי שיבינו אותי..

תגובה: אבל איך זה יכול להיות?? לפני 3 חודשים #151387

• אבי0533
  • דירוג זהב

סליחה שאני קצת עמום, אבל זה המקסימום שאני יכול בפלטפורמה הזו. והלוואי שיבינו אותי...

אל תשתף דברים שאתה לא מרגיש מוכן לשתף.
אבל תדע, שלא משנה מה עשית, ועד כמה אתה מרגיש סוטה ומלוכלך, תמיד יקבלו אותך באהבה.

יש אנשים שבשבילם מבט ארוך באוטובוס זה סוף העולם.
יש כאלו ש-1ַ0 אוננויות ברצף זה התחתית שלהם.
יש כאלו ש-12 שעות פורנו זה הקצה עבורם.
יש כאלו ששימוש עם גבר אחר זה התחתית.
יש שעבורם זה ללכת לזונה...

כל אדם והתחתית שלו. רק תזכור שהויתור על רגשות האשמה והתיעוב-העצמי זה צעד ראשון בדרך אל ההחלמה. 

(כמובן ששיתוף על מעשים בלתי חוקיים צריך להתבצע בצנעה, ולא בפורום נרחב)

אוהבים אותך.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן