ברוכים הבאים, אורח

אני לא מכיר את עצמי ככה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני לא מכיר את עצמי ככה 82 צפיות

אני לא מכיר את עצמי ככה לפני 1 חודש, 3 שבועות #151405

וואו ממש הרגשתי שלקחתי את עצמי בידיים!!, ושאני ממש על הגל.  ביצעתי את השיא שלי בחצי שנה האחרונה. 10 ימים נקיים אחרי שהכרזתי פה קבל עם ועדה שזהו נגמר. תכלס אני מודה לקב"ה על עשרת הימים האלו  בלי להסתכל ובלי שיטוטים. הרגשתי מאושר ממש וזה נותן לי דרייב להמשיך.  אבל ברגעים כאלו אני ממש משתנה לעצמי מול העיניים, כמו מהופנו ולא מצליח לשחזר את הסיטואציה איך זה קרה. מה הוביל למה. איך הגעתי למצב כזה פתאום.

אשמח לעצות טובות איך לא להגיע לסיטואציות בהן אני פועל על אוטומט

תגובה: אני לא מכיר את עצמי ככה לפני 1 חודש, 3 שבועות #151411

לצמצם כמה שניתן מצבי לחץ ועומס.
ולמצבים שלא ניתן למנוע פשוט להתאמן להתאמן ולהתאמן.
בהצלחה

תגובה: אני לא מכיר את עצמי ככה לפני 1 חודש, 3 שבועות #151415

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג כסף

אשמח לעצות טובות איך לא להגיע לסיטואציות בהן אני פועל על אוטומט

להתחיל לחקור ולבדוק, מתי ואיך מגיעים מצבי האוטומט האלו.
יש באתר כלי בשם "חקירת דחפים".

אחרי כמה שבועות, תוכל לראות דפוסי ברורים:
לדוגמא, "אם אני יושב על מחשב (אפי' מסונן) כשאני לבד בבית. יש 95% סיכוי שארצה לראות תאווה. (אני אפילו לא מדבר על נפילה, רק על תחילת האובססיה.)
אבל אם אני יושב על מחשב בספרייה, יש 7% סיכוי שארצה לראות תאווה, וגם זה יהיה רצון חלש יחסית. לעומת זאת, יש 25% סיכוי שארצה לראות סרטונים ביוטיוב לא-כ"כ צנועים..."

בהתאם למה שגילתי על עצמי (הדוגמאות אמיתיות), אני מסיק שכאשר אני לבד בבית, אסור לי לגשת למחשב בשופו"א, וכדאי גם שאצמצם את הזמנים שאני לבד בבית.
לעומת זאת, אני יכול להרשות לעצמי ללכת לספריה ולגלוש, אפילו על אינטרנט פתוח. אבל כדאי מאוד שאכין לפני-כן רשימת דברים שאני רוצה לעשות, ואתחייב בפני חבר שברגע שאני מסיים את רשימת התוכניות, אני עוזב את המחשב, ולא ממשיך לשוטט ללא מטרה.

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: אני לא מכיר את עצמי ככה לפני 1 חודש, 2 שבועות #151432

תודה רבה. מיישם

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן