ברוכים הבאים, אורח

חייב עזרה דחוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב עזרה דחוף 176 צפיות

חייב עזרה דחוף לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150943

שלום,
זאת פעם ראשונה שאני כותב כאן.
התחלתי את התוכנית שלי לפני שנה ואחרי הרבה מאמצים ושינויים כמעט אסטרונומיים בהרגלי החיים שלי (מחקתי אינטרנט מהפלאפון שמתי הגבלות על המחשב האישי שלי, התחלתי ללכת לישון מוקדם ולהתעורר מוקדם וגם   ( משתדל:) ) פעילות גופנית) הצלחתי להגיע למצב שאני כבר גמול 21 יום.
אבל בימים האחרונים הדחף התחיל לחזור בהדרגתיות ומתחזק כל יום. אני מנסה ליישם את השיטות שהמליצו לי בתוכנית אבל זה עוזר לזמן מוגבל של 20 ד'ק עד שעה ואז שוב תוקף. 
זה מתחיל כבר לעייף כל הזמן ליישם את התוכניות ואני מפחד שאני אפול ואני ממש לא רוצה.
מה לעשות?

תגובה: חייב עזרה דחוף לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150944

שלום אחי,
איתך אחי היקר! 
מבין את הפחד והקושי
הלוואי והייתי יודע להגיד לך בדיוק מה צריך לעשות עכשיו ושתצליח את האתגר הזה,
קודם כל תקבל את זה שמה שאתה מרגיש עכשיו זו הרגשה טבעית, כולנו חווים את החוויות האלה של העייפות וחוסר הכח להילחם לאחר כמה שבועות, 
ממליץ לך במיוחד עכשיו לעשות כל מיני פעולות שירגיעו אותך
מהמקום האישי שלי הלחץ הזה ליפול והעייפות ומלהילחם היא טריגר מאוד חזק, אז לעשות דברים שירגיעו אותך זו יכולה להיות התמודדות טובה,
תרגילי נשימות, מקלחת חמה(תלוי אם זה טריגר עבורך או לא) לנגן לשמוע שירים מרגיעים להתקשר לחבר שיודע להרגיע מקווה שזה יעזור ומתפלל עליך אחי!

תגובה: חייב עזרה דחוף לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150952

תודה רבה!!

תגובה: חייב עזרה דחוף לפני 4 חודשים #150968

שתף אותנו גם עם הצלחת, וגם אם נפלת. הכל לגיטימי. זה מאבק ארוך ארוך, ומי שמחזיק בו בשניים מצליח בסוף.
את ההרגשות שאתה מתאר אני מכיר היטב, מלא מעט הזדמנויות. שולח לך חיבוק חזק, מתפלל להצלחתך. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן