ברוכים הבאים, אורח

בחור שנאבק ביצר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בחור שנאבק ביצר 159 צפיות

בחור שנאבק ביצר לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151217

בחור צעיר בן 25 אני יצאתי מזוגיות לא מזמן והייתי עם לא מעט נשים גם בחיים שלי אבל אני עדיין מאמין בדרך הישנה הטובה שאני צריך להיות בזוגיות עם מישהי שנאהב אחד את השני למזלי אני לא צורך פורנו אבל אני עדיין מרגיש חולשה בעניין הזה בקטע של להרגיש גירוי מיני מוגבר וזה לרוב לפעמים יכול להרגיש כאילו אני בוגד בעצמי

תגובה: בחור שנאבק ביצר לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151218

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 35 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך, אח יקר.
נשמע שהבעיה שלך היא קטנה עד בינונית.
תנסה לעבוד עם הכלים שבאתר, ועם קצת נכונות תוכל להפסיק להיות משועבד לתאווה ההרסנית הזו.

ושיהיה בהצלחה במציאת הזוגיות האמיתית והאינטימית שאתה מחפש אחריה.

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

תגובה: בחור שנאבק ביצר לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151219

כן אתה צודק זה עניין של משמעת עצמית אבל פשוט לפעמים אתה יודע הדחף המיני גובר והיצר ואז אתה מרגיש מרוקן מהאנרגיה וזו תחושה שמלווה אותך וזה מרגיש כאילו אתה נאבק בראש עם עצמך עם שד וזה מה שאני רוצה לשנות בדפוס

תגובה: בחור שנאבק ביצר לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151224

אין לי ממש מה להגיד חוץ מזה שאוהבים אותך! תודה שבאת ושיתפת. אחי היקר, גבר עם אשכים עובר מה שעובר, אישה לא יכולה להבין את זה. מאחל לך שתמצא את הדרך להתעלות למקום גבוה יותר דרך הניסיון הזה

תגובה: בחור שנאבק ביצר לפני 3 חודשים, 1 שבוע #151225

תודה רבה על ההבנה וכן זה נכון אני מסכים לגבי העניין הזה על נשים הן חושבות בראש שלהן שדברים בחיים קשים אבל הקושי שלהם מבוטא דרך רגשות ואי אפשר לבטא קושי רק דרך רגש צריך להיות מספיק במודעות כדי לפתוח החוצה את האתגר באמת ואני מאחל לעצמי לצאת למסע ולעבור אותו בשאיפה למקום יותר טוב עם עצמי

תגובה: בחור שנאבק ביצר לפני 2 חודשים, 2 שבועות #151395

• goolife
  • דירוג כסף

אחי היקר מבין אותך ממש ממש.
טוב לדעת שאני לא מיוחד 
אני חושב שזו נקודה טבעית רצון לחוות יותר ויותר.
הבעיה בכך שאין לכך רעיונית גבול

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן