ברוכים הבאים, אורח

רוצה סו"ס לשתף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רוצה סו"ס לשתף 94 צפיות

רוצה סו"ס לשתף לפני 2 חודשים #151319

• tiskul
  • משתמש

שלום אני רוצה לשתף אתכם, אני גדלתי בחול משפחה מודרנית מאוד אינטרנט פתוח וכו', ונפלתי פעם ראשונה בגיל 12 במשך החיים הלכתי לישיבה ואני עכשיו נשוי עם ילדים. עד עכשיו לא היה לי אינטרנט בבית ולכן הייתי נופל לעיתים רחוקות אע"פ שתמיד הרגשתי מכור ושאני לכוד בידי היצר (כלומר שאע"פ שאני לא נופל כ"כ זה רק כי אין לי איך אבל אין לי שליטה עצמית. כעת אשתי הכניסה אנטרנט לבית והדחף עצום אפיךו שהוא מסונן, בתור אחד שמכיר בזה זה לא מונע אותי מהרבה בשעת דחף. עד היום לא שיתפתי אף אחד. אשמח לקבל עידוד ותגובות.

תגובה: רוצה סו"ס לשתף לפני 2 חודשים #151320

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 
טבעי מאד, זה נמצא שם. תשתדל שיהיה לך מה שפחות אפשריות. שהסינון יהיה הטוב שיש. 
ומה שנותן לי באופן אישי עוד כוח, זה לזכור שכל פעם שבסוף נפלתי הרגשתי רק יותר גרוע. 

תגובה: רוצה סו"ס לשתף לפני 2 חודשים #151325

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • דירוג כסף

כל הכבוד על האומץ לשתף. זה בכלל לא מובן מאיליו. תפרגן לעצמך!
מאחל לך בהצלחה במאבק מול התאווה. תעדכן איך הולך.

אין ספק ש"פלסטר" בדמות התנתקות מהאינטרנט אכן יכול לעזור, אבל כפיתרון בפני עצמו, ללא עבודה פנימית. אין בו הרבה תועלת.
העולם נהיה תלוי בטכנולוגיה יותר ויותר מידי יום. כל המאמצים לחסום את הגישה לטכנולוגיה לחלוטין - יפה שעתם, לכל היותר, לעשור הקרוב. בשלב מסוים בהמשך חייך סביר להניח שתחזור לאותה נקודה, אלא אם כן תעשה שינוי אופי בסיסי ועמוק, שיגרום לכך שגם אם תהיה לך גישה לאינטרנט פתוח לא תרצה לחפש את התאווה. 
איך עושים שינוי אופי כזה? ובכן, התוכנית של GYE היא התחלה מצוינת. הייתי ממליץ לך להקדיש לה כמה חודשים.
ל"מיטיבי לכת" - אנשים שמרגישים שאין להם שום סיכוי לבדם מול התאווה - מומלץ ללכת לקבוצות של 12 הצעדים - SA.

בינתיים, שיתפת שאתה יכול לעקוף את הסינון. ובכן, תקדיש כמה דקות לעשיית רשימה של כל הדרכים שבהם אתה יכול לעקוף את הסינון. ותקדיש מחשבה לכל אחת ואחת, איך אתה יכול למנוע מעצמך לגשת אליה.
לרוב הסינונים יש בהגדרות אפשרות לחסום אתרים שפתוחים בד"כ. זה יכול מאוד לעזור. בנוסף, ממליץ לוודא שיש לך סינון ברמת השרת, ולא תוכנה שמותקנת על המחשב.
וכל זה בנוסף לעבודה פנימית ועמוקה.

בהצלחה!

חבר בקבוצות SA ובפורום GYE מאלול תשפ"א.
שואף לעשות את רצון אבא שבשמים. קצת מתקשה בדרך, אבל מאמין בהתקדמות.
פוסטרים של החלמה, מאמרי הרב טווערסקי על 12 הצעדים ויהדות

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן