ברוכים הבאים, אורח

מכור קשה לפורנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכור קשה לפורנו 204 צפיות

מכור קשה לפורנו לפני 2 חודשים, 3 שבועות #151460

שלום אני נשוי + 2 ומכור לפורנו לא מצליח להיגמל אפילו לתקופה קצרה והמצב הולך ומדרדר הייתי בטיפולים לא עזר. ניסיתי כל מיני דברים ולא עזר.
כרגע אני דיי חסר עצות מה לעשות מחפש ישועה המצב גרוע.
אשתי לא יודעת על זה.
הלואי שיש פה מישהו שידע לעזור לי

תגובה: מכור קשה לפורנו לפני 2 חודשים, 3 שבועות #151461

• mose
  • דירוג זהב

אחי היקר תתעודד ראיתי פה אנשים במצב הרבה יותר גרוע והצליחו לצאת מזה 
עם הרבה רצון לשינוי ולמידה אתה תצליח לצאת בעז״ה מהכל

תגובה: מכור קשה לפורנו לפני 2 חודשים, 3 שבועות #151463

כמה אור כתב on 23 יולי 2024 22:12:

שלום אני נשוי + 2 ומכור לפורנו לא מצליח להיגמל אפילו לתקופה קצרה והמצב הולך ומדרדר הייתי בטיפולים לא עזר. ניסיתי כל מיני דברים ולא עזר.
כרגע אני דיי חסר עצות מה לעשות מחפש ישועה המצב גרוע.
אשתי לא יודעת על זה.
הלואי שיש פה מישהו שידע לעזור לי

חבר יקר ואהוב.
ברוך הבא לפורום.
אני לא הלכתי למטפלים, אבל שמעתי מהרבה מאד חברים שהם הלכו למטפלים וזה לא עזר להם כמו שאתה מספר.
אולם הם התחילו לקבוצות 12 הצעדים של SA והם זכו לעלות על דרך, ישנם מהם שאני מכיר שנקיים 14 שנה 17 שנה וכדומה.
גם לי הצעדים הצילו את החיים, אמנם כמו שאמרתי לא ניסיתי מטפלים, אבל ניסיתי הרבה מאד דברים בשביל להפסיק ולא עזר לי כלום כלום כלום, בקושי, יום אחד הצלחתי להישאר נקי.
אולם כשזכיתי להגיע לקבוצות, ולקבל את כח הכניעה והויתור, והתחלתי לעבוד את הצעדים באופן יומיומי, אזי זכיתי וזוכה אני כל רגע ורגע למתנת הנקיון מאבא אוהב.
אם אתה רוצה לשמוע עוד פרטים על הקבוצות, אשמח לעזור לך בזה.

מאחל לך הרבה הרבה הצלחה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מכור קשה לפורנו לפני 2 חודשים, 3 שבועות #151464

מאוד מזדהה איתך!!!
אפילו שאני נקי כבר תקופה ארוכה מעל 700 ימים, בראש שלי אני עדיין מכור!
פורנו היה חלק בלתי נפרד מכל גיל ההתבגרות שלי, בכלל לא היה לי שום בעיה איתו!
הוא היה בשבילי עם חברים, מעבירים סרטונים אחד לשני, היה בשבילי כהרגשתי בודד, עצוב, שמח, נרגש, משועמם, בקיצור, הוא היה איתי!

נראה לך שככה אפשר פשוט להתנתק? נראה לך שהפורנו יוותר עלייך כל כך מהר כמו שאתה רוצה לוותר עליו?
יש כאן מערכת יחסים חזקה שלא מוכנה לקבל גט!!!!!! הבעיה שהמערכת יחסים הזאת הרסנית עבורנו.

אני לא בא לתת עצות עכשיו, רק רציתי להזדהות איתך, לתת לך תקווה, אם אני לא ראיתי פורנו כל כך הרבה זמן כנראה שזה באמת אפשרי.

אוהבים אותך
תמשיך להגיע וה' יהיה בעזרך

תגובה: מכור קשה לפורנו לפני 2 חודשים, 3 שבועות #151477

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג כסף

מזדהה איתך לגמרי, אני גם במצב דומה לשלך, פורנו, הולך ומתדרדר, אשתי לא יודעת וכו'.
האמת שאני לא ניסיתי ללכת לטיפולים,
מלבד בתקופת בחרותי שפניתי למישהו מטעם הישיבה שלמדתי שהיה נחשב 'יועץ',
אגב, אני זוכר שהוא תמיד הפחיד אותי שאם אני לא יפסיק זה לא ייגמר אחרי החתונה.... בזה בלבד הוא צדק.
לפני כחודשיים וחצי החלטתי לבא לקבוצות, אני אשתף שצריך הרבה אומץ בשביל זה,
יש גם קושי מסויים לבצע את התוכנית במחתרת אם אשתך לא יודעת.
אבל יש המון תקווה, בטוח שתפגוש חברים במצב דומה לשלך וגם גרוע משלך, שהיום הם נקיים לתקופות ארוכות מאד.
בנוסף, ה'מטפל' שלך לא יהיה אדם שמנותק מהסיפור,
הוא עבר ועובר איתך הכל הוא מייעץ מהניסיון,
ו'אין חכם כבל הניסיון'.

הייתי מציע לך לבדוק את עצמך ולהחליט אם אתה באמת מכור, או לא.
כדאי שלא תחליט מהר מידי שאינך מכור.
מה שעזר לי זה בענין הזה, זה ההבנה שלמרות הרצונות המאד איתנים ואמיתיים שלי להפסיק עם ההרגל הזה,
לא הצלחתי.
המציאות הזו פשוט הוכיחה לי שאני אכן חסר אונים, חולה, מכור.

הרבה הצלחה
תמשיך לעדכן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן