ברוכים הבאים, אורח

איך אתחיל..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך אתחיל.. 1518 צפיות

איך אתחיל.. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69679

• kdusha12
  • חבר חדש
פעם ראשונה שאני כותב בפורום, מקווה שזה יעזור לי לצאת מהבעיות הרבות בהן אני נמצא.

ת'אמת ? לא יודע מהיכן להתחיל,
יש ימים בהם ההתמודדות זורמת, לא קשה וחולפת מהר..ונדמה כאילו כלום לא יעצור אותי מלהחזיק מעמד!
ויש ימים בהם היא מהפנטת וחודרת לי לכל העורקים, משבשת לי את כל חוטי המחשבה ולא נותנת לי מנוח.

מתי זה ייפסק אני שואל? האם הרצון שכל המחשבות והפנטזיות והשטויות שעולות לי לראש אכן ייפסקו ביום מן הימים?
כי בכל נפילה אני יותר ויותר מרגיש שאין לי תקנה, שאין לי יכולת לתקן את כל אשר עוויתי ופשעתי והשחתתי..
מפעם לפעם אני פחות מרגיש את הנפילה, מה שאומר שהתאווה עמוק בתוכי כדבר מן השגרה.

החיים שלי ב"ה חיים נהדרים, השם נותן לי הכל. עוזר לי ותומך בי בכל מצב ואני במקום להחזיר לו רק פוגע בו.
איך אחרי כל כל הרבה נפילות וכל כך הרבה צורות שונות ומשונות בהן חטאתי - השם יקבל את תפילתי. איך?

כל כך נמאס לי להגיע למצב הזה שבו אני מבקש סליחה מהשם, וצועק וזועק לו:
"טאטעעעעעעעע אני מצטער, בבקשה תעזור לי, בבקשה תסייע בידיי לשמור את העיניים הן בד' אמותיי והן ברחוב, הן בקניון והן באירועים
בבקשה תרחם עליי, תן לי יראת שמיים, תעזור לי להסתכל רק על אשתי, אני באמת אוהב אותה, הכל זה רק תאוות שנכנסות בי, בבקשה השם
תוציא אותן ממני, בבקשה תמחק לי את כל השמות מהראש ואת כל התמונות והזיכרונות מהסרטונים בהם צפיתי...אני מתחנן אליך טאטעע בבקשה תסייע
בידי לשמור את הברית ולא לחטוא בה ולא לשפוך דמים, למה דווקא אני? למה דווקא אני צריך להתמודד עם הקושי העצום הזה?"

הדבר היחיד שאני מבין מזה שהשם בחר דווקא בי שאתמודד עם החטא הנוראי הזה, הוא כי לשם זה באתי לעולם. לתקן את העוול הזה. את הרשע הנוראי הזה.

נמאס לי לפגום, לפגוע, "לבגוד", להרוס, למחוק כל מה שנמצא מסביבי.
הרי איני יכול רק להאשים את היצר הרע בכל דבר, כי אני זה שפותח לו את הפתחים.

אשמח לשמוע את דעותיכם ומילותיכם..
ומה עליי לעשות בכדי לנצח את היצר הרע אחת ולתמיד ?

בעניין: איך אתחיל.. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69688

אח יקר

אני קורא את המילים ומה שכתוב מתחת, הייתי שם בדיוק במקום שאתה מדבר עליו ומתאר אותו, בסבל והאשמה הנוראית.

חשבתי שאני יוסף הצדיק ועלי נגזר תיקון העולם, ואני עוד אטהר את העולם כרבי שמעון בר יוחאי, הייתי בטוח שאני גילגול חמור של מישהו ויש לי תיקון נורא. בכל פעם שגם האשמתי את עצמי בכל התיאורים החמורים שאתה מתאר הייתי חייב לרוץ לשזל שוב בשביל לברוח מהמקום הנורא של האשמה שהייתי נתון בה.

מצאתי פה מקום נפלא לפני 434 ימים ומאז אני נקי רק להיום, גיליתי שזה לא דווקא אני ויש עולם נפלא של חברותא של עוד אנשים רבים שסובלים מהבעיה שאני סבלתי, הבנתי אט אט שאף אחד מכל מי שכאן לא בא לתקן שום דבר ולא לקלקל שום דבר, פשוט אני ועוד אנשים שאני מכיר סובלים מבעייה שנקראת התמכרות, קיבלתי פה כלים מדהימים להתמודד עם הבעיה ואני עליתי על דרך מדהימה.

יש גם קשיים בדרך הזו, אבל עדיין אני לא לבד יש פה ובקבוצות עוד המון חברים שאפשר לדון איתם ולשתף על מה שאני עובר ורק להיום אני מעוניין להמשיך לחיות בעולם הנפלא והמדהים הזה ולקבל עוד ועוד מתנות מאבא אוהב.

מאחל לך את כל הדברים הטובים שקיבלתי, ממליץ לך לקרוא באתר יש פה הרבה חומר נפלא בעניין, תוכל גם להתקשר לטלפון שיש באתר ולדבר עם מישהו שעבר את אותם קשיים ולקבל עצה ותבונה.

המון טוב שיהיה לך

בעניין: איך אתחיל.. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69718

שלום איש יקר.

התרגשתי וכאבתי לקרוא את הדברים שכתבת. הזכרת לי בדיוק את מה שהרגשתי כשבאתי הנה לפני 3 שנים. תיארת את אותם התחושות ממש שחוויתי באותם ימים.
למרות המקום הכאוב שאתה נמצא בו, חשוב שתדע שיש דרך החוצה. מהייאוש, האשמה והתאווה.
הישאר כאן וזה יעבוד גם בשבילך.

בהצלחה.

בעניין: איך אתחיל.. לפני 9 שנים, 7 חודשים #69758

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מצטרף למילים של "אור בקצה המנהרה"
חשבתי בדיוק כמוך כל השנים של המחלה
kdusha12 כתב on 26 ינו' 2015 08:10:

הדבר היחיד שאני מבין מזה שהשם בחר דווקא בי שאתמודד עם החטא הנוראי הזה, הוא כי לשם זה באתי לעולם. לתקן את העוול הזה. את הרשע הנוראי הזה.

מתי זה ייפסק אני שואל? האם הרצון שכל המחשבות והפנטזיות והשטויות שעולות לי לראש אכן ייפסקו ביום מן הימים?

עד שהגעתי לפורום ולקבוצות שאלתי את עצמי השאלות האלו,
ועוד דבר,

תן לי יראת שמיים,

אני בן אדם נראה לי שיש לי יראת שמים כי בכל התרי"ב מצוות אני מצליח ורק פה לא ולמה?
כי אני סובל ממחלה וזה לא קשור ליראת שמים, כשהמחלה מגיעה יורד מסך שחור מול עיניים ולא רואה כלום, לא את עצמי ולא אישתי ולא את ילדיי ולא את עתידי,

הפתרון:
תמשיך להיות איתנו תסתובב בפורום ולאט לאט תמצא שפה חדשה ועתיד עם תקווה, והכוונה להמשך דרכך,
בהצלחה והרבה ס"ד
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: איך אתחיל.. לפני 9 שנים, 7 חודשים #69774

• kdusha12
  • חבר חדש
תודה על התגובות חברים זה מאוד עוזר.

אני לא יודע איך הגעתם לרמות שלכם. כל כך קשה לי. גם כשלא קשה אז מגיע הרגע הקשה ונכנס לתמונה.
זה לא מפסיק לרדוף אותי.
אני מגיע למצב שיש לי רגעים ביום שהמחשבות תוקפות אותי וקשה לי לאכוף אותן ומצד שני, יש זמנים ביום שבהם אין סיכוי שאחשוב על זה בכלל.
אני לא רוצה את זה ואני בכל זאת בזה. מתרחק מהבוץ ועדיין נמצא בתוכו.

קשה לי ההתמודדות. והיא נהיית יומיומית.
מפעם לפעם הזוועות גדלות, מפעם לפעם אני נהיה תאוותן יותר.
זה לא מי שראיתי את עצמי. זה בטח לא מי שחשבתי שאהיה.

הערב בע"ה אני לוקח על עצמי שבועה באישור נציגי האתר ובע"ה נעשה ונצליח!
בע"ה נצא מהתאוות הללו אל דרך חדשה.

בהצלחה לי ולכם!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן