ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעם ראשונה כאן 2143 צפיות

פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74719

שלום.
ראשית מתנצל על הניק הבומבסטי. האתר לא אפשר לי את השמות שרציתי. את משךחכמה לעומת זאת הוא קיבל מיד ובשמחה. אם כך אז זה אני לעכשיו.

במשך שנים אני מכור לפורנוגרפיה ופעילות מינית עצמית. אני נשוי לאישה נפלאה ומבינה שיודעת על בעייתי.
לפני כשלוש שנים סיפרתי לה על הבעיה ובמשך שנתיים הצלחתי להמנע מצפייה בסרטים ותמונות. חשבתי שבזה התגברתי, אך לא ידעתי שאני מכור ועד כמה. המשכתי את האוננות עם סיפורים באינטרנט עד שחזרתי לתמונות ומשם לסרטים הדרך היתה קצרה.
שתפתי את אישתי באתר הזה שגיליתי אותו לפני כשבועיים והקריאה דחפה אותי לעשות צעד גדול ולהפסיק.
אני נקי זה חמישה ימים. וביום זה אני במצוקה גדולה. דיכאון השאיר אותי במיטה רוב היום. ואני חש סבל גופני ורוחני רב.
מתחילים לעלות לי קולות מערערים על החלטתי- מחשבות אלו אומרות לי : זה גדול עליך, זה קיצוני, העיקר שתשתחרר מהפורנו אך לא מהאוננות וכו...

אני מבקש את עזרתכם. מעוניין מאוד להצטרף לקבוצה חיה ולשוחח עם חברים שמתמודדים בדרך הזו.

תודה

משך ח

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74721

שלום לך משך חכמה! אשמח להיות איתך בקשר ולספר לך מה הוציא אותי מהבוץ. אני כבר שולח לך את המייל שלי בפרטי.

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74723

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
שלום חבר!

מכיר את המצב שלך מקרוב - אע"פ שאני לא סיפרתי לאשתי על הבעיה הייתי נקי שנתיים ואז חזרתי לתמונות ומשם הדרך המשיכה בתלילות עד לפתח של מחוזות שלא שיערתי בנפשי שאגיע אליהם בכלל.

אני חבר בקבוצה חיה והתוכנית הזאת הצילה לי את החיים. פשוטו כמשמעו.
אשמח להיות איתך בקשר!
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74748

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר
אני קיבלתי כאן המון תקווה.
אשמח לתת לך את מספר הטלפון שלי באישי.
בהצלחה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74782

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום.
אדרוש את שמך ואומר כי לצערי הרב חלק מהבעיה שלי היא שהחכמה אינה נמשכת לאורך זמן בנושא הזה...בנושאים אחרים חכמתי עומדת לי לאורך זמן, בנושא הזה, אחרי נפילה כל חכמתי זועקת לי לעולם לא עוד, אבל כשעוברים כמה ימים אני שוכח את זה, ופתאום הקשיים והתחושה שאני כל כך רוצה את הריגוש, ושפשוט בלתי אפשרי לחיות בלעדיו, מתגברים, ואני רק טועם לרגע, ואז אני 'נמשך' ו'נמשך' ו'נמשך' עד שאני נבלע בתהום המצולה.
בשבילי, ההפנמה של התהליך הזה אפשרה לי לבקש תמיכה אל מול הרצון לאונן, ולא, כמו בשש עשרה השנים שקדמו להליכתי בדרך הזו, לאונן כדי לגרום למצוקה שנגרמה בעקבות הרצון להפסיק לאונן - להיעלם.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74807

תודה רבה מעומק הלב לחברים שפנו אליי והציעו את עזרתם.
זה מחמם את הלב. מבטיח שאצור קשר. פשוט הולך בקצב שלי.
ב"ה אני נקי כבר 7 ימים וזה לא היה מתאפשר לולא הקריאה והתמיכה שאני מקבל בינתיים מקריאה וההרשמה לכאן. יותר ברור לי מדוע אני עושה זאת וזה נותן כוחות למאבק ולסבל.

תודה
משך

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74837

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
משךחכמה כתב:
מתחילים לעלות לי קולות מערערים על החלטתי - מחשבות אלו אומרות לי: זה גדול עליך, זה קיצוני, העיקר שתשתחרר מהפורנו אך לא מהאוננות וכו'...

לא יודע אם התגובה הבאה היא מה שהיית מצפה לשמוע, אבל יש מצב שהקולות האלו שאתה מדבר עליהם הם דוקא הקול השפוי שבך.

אבל לפני שאני מסביר את עצמי, אני חייב לציין שמכיון שאני לא מכיר אותך - יתכן שאני טועה, והדברים הבאים נכתבים מתוך הנסיון האישי שלי בלבד. יתכן שאתה שונה, יתכן שאתה דומה אבל נמצא במצב שונה וכן הלאה. לכן, אם אתה רואה שהדברים שלי לא נכונים לגביך - זה בסדר גמור. לעומת זאת אם אתה מזדהה - יש סיכוי שאוכל לעזור לך.

הענין הוא שבמשך הרבה מאוד שנים קיבלתי על עצמי את ההחלטות האלו שאתה מציין, וכל פעם התכוונתי לזה בכל הרצינות, אבל תמיד זה נגמר באותו מצב של נפילה והתרסקות. זה לא שלא רציתי, לא שלא התכוונתי, לא שלא ניסיתי - ברור שכן. אלא שזה היה גדול ממני.

נניח שאני מנסה לפתור חידה מתמטית קשה, ובמשך אלף פעמים תמיד נכשל, ולא משנה מה הדרך שבה ניסיתי. האם זה לא אומר שיתכן שהחידה הזאת היא למעלה מהיכולות שלי במתמטיקה? קרוב לודאי שרוב האנשים השפויים היו מגיעים למסקנה הזאת גם אחרי מאה פעמים של נסיון לפתור את החידה, ובודאי שכל אדם שפוי היה מגיע למסקנה הזאת אחרי אלף פעמים. אבל כשמדובר על הנסיון שלי להפסיק ליפול, למרות שעברתי את אותו תהליך לפחות אלף פעמים, לא הבנתי את העובדה הפשוטה, והיא שזה גדול עליי ולא משנה כמה אנסה - תמיד אכשל.

אז מה, באתי לייאש אותך? ממש לא, ההיפך הוא הנכון. אם נחזור לחידה המתמטית, ההבנה שזה גדול עליי יכולה להביא אותי לצעד פשוט שבאמצעותו אוכל לפתור את החידה, וזה כמובן לפנות לאדם שיודע מתמטיקה יותר טוב ממני. בשפה שאותה אנחנו מדברים כאן בפורום, שני השלבים האלו נקראים "צעדים", כאשר הצעד הראשון אומר "הודינו כי אנו חסרי אונים מול התאווה" והצעד השני אומר "הגענו לאמונה כי כח גדול מאיתנו יכול להחזיר אותנו לשפיות דעתנו". הצעד הראשון הוא השלב בו אנחנו מרימים ידיים, אבל לא כדי להתייאש אלא כדי להגיע אל הצעד הבא - לבקש עזרה מאחרים שהיו במצב שלנו והצליחו לצאת ממנו. אף אחד כאן לא עשה את זה לבד ואף אחד כאן לא עשה את זה בכוחו, אבל גילינו שאם אנחנו חסרי אונים - אנחנו יכולים לקבל כח מאלוקים ולעשות את זה ביחד.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: פעם ראשונה כאן לפני 9 שנים, 2 חודשים #74850

תודה סוד הכניעה.
כן אין מנוס מלקפוץ למים של הטהרה הקבוצתית

תודה רבה
שבת שלום

משך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן