ברוכים הבאים, אורח

זקוק לעזרה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לעזרה 2615 צפיות

זקוק לעזרה לפני 9 שנים, 1 חודש #76016

• בתקוה
  • חבר חדש
אני מכור קשה ואני לא יודע מה לעשות אני רק בן 19 ומרגיש שזהו אין לי תקנה, ואין לי כבר כח להילחם רק ליפול וליפול, מה עושים, מאיפה מקבלים רצון להילחם? ואני לא מדבר כבר על להצליח?

תשובה: זקוק לעזרה לפני 9 שנים, 1 חודש #76021

בתקוה כתב:
אני מכור קשה ואני לא יודע מה לעשות אני רק בן 19 ומרגיש שזהו אין לי תקנה, ואין לי כבר כח להילחם רק ליפול וליפול, מה עושים, מאיפה מקבלים רצון להילחם? ואני לא מדבר כבר על להצליח?

ראשית כל ברוך הבא,
אוהבים אותך,
אני היום יודע שלי אין כח בכלל להילחם עם התאווה, ולא יעזור לי כח רצון, ולמרות שיש לי הרבה מאד רצון להפסיק לי זה לא עובד. ומה שעובד אצלי זה התוכנית שפשוט אומרת לי להיכנע מול התאווה ולהרים ידיים ולא להמשיך לנסות להילחם ואז אלוקים שומר עליי ושומר אותי נקי. וזוהי הרגשה נפלאה הכניעה הזו.
אתה מוזמן להישאר כאן ולשאול שאלות ולהכיר את התוכנית.
אם אתה רוצה אתה יכול ליצור איתי קשר במייל שבחתימתי.

בהצלחה רבה רבה
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: זקוק לעזרה לפני 9 שנים, 1 חודש #76085

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
" אין תקנה " זה ניסוח קשה מדי. ניצב בפניך אתגר ואתה מסוגל לנצח בו, אחרת לא היו מפילים עליך את האתגר הזה.

לגבי מוטיבציה, אין לי פיתרון קסם. אתה צריך למצוא בעצמך את המוטיבציה לצאת מהמחלה הזו.

תיכנס לפורום ותשתף אותנו בכל פעם שאתה מרגיש את התאווה. תחליף את ההתמכרות לתאווה בהתמכרות לפורום

הרבה הצלחה

תגובה: זקוק לעזרה לפני 9 שנים, 1 חודש #76123

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מה שלמדתי פה באתר (ומאז בחסד אלוקים אני נקי שנה וחצי) הוא:
ש(תחזיק חזק!) מכור לא צריך להילחם. למכור יש דרך אחרת שעובדת עבורו.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן