ברוכים הבאים, אורח

תחילתה של דרך חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תחילתה של דרך חדשה 1682 צפיות

תחילתה של דרך חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92777

אז היום פתחתי חשבון והתחלתי את תכנית "90 יום".. מה אומר לכם, פשוט - זה לא. לי זה מרגיש כמין מסע כזה, שכשאגיע לסופו אזכה להכיר בעצמי כוחות חדשים. כל כך הרבה ניסיתי להפסיק, אבל לא, זה לא הלך! אני מלא תקווה ותפילה שהפעם אצליח. ממש כיף לי לדפדף פה באתר ולראות את ההתקדמות של אנשים כאן, לראות שיש כאלו שמצליחים מפיחה בי רוח של תקווה. כיף להיות חלק מחזית כל כך חשובה, המורכבת שלוחמים ממש, מאנשים חדורי מטרה שמוכנים לעשות הכל.. כולי תפילה כי כל אחד פה יצליח לכבוש פסגה, להרגיש שמחה בהצלחה, רוצה כל כך להצליח. יאללה יום נקי לכולם:)

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 1 חודש על ידי ליבי ער.

תגובה: תחילתה של דרך חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92787

emuna60 כתב on 18 אוג' 2016 20:18:

אז היום פתחתי חשבון והתחלתי את תכנית "90 יום".. מה אומר לכם, פשוט - זה לא. לי זה מרגיש כמין מסע כזה, שכשאגיע לסופו אזכה להכיר בעצמי כוחות חדשים. כל כך הרבה ניסיתי להפסיק, אבל לא, זה לא הלך! אני מלא תקווה ותפילה שהפעם אצליח. ממש כיף לי לדפדף פה באתר ולראות את ההתקדמות של אנשים כאן, לראות שיש כאלו שמצליחים מפיחה בי רוח של תקווה. כיף להיות חלק מחזית כל כך חשובה, המורכבת שלוחמים ממש, מאנשים חדורי מטרה שמוכנים לעשות הכל.. כולי תפילה כי כל אחד פה יצליח לכבוש פסגה, להרגיש שמחה בהצלחה, רוצה כל כך להצליח. יאללה יום נקי לכולם:)

אם אתה מרגיש כי זה גדול עליך, תחפש בכלים אחרים. ותנסה להרגיש את עצמך, מה עובד לך יותר. 
הכלל אומר: ממשיכים עם מה שעובד!

למשל אני, לא השתמשתי בכלי הזה, היה גדול עלי. השתמשתי בכלים אחרים והנה ברוך ה' כיום אני בחופש הגדול! כיף לי וכיף לי. שמח מאוד על כל רגע וכל שנייה.
אין לי מילים לתאר לך את זה (אתה צריך לראות אותי בשביל זה). רק מקווה שאולי תבין אותי לפחות מעט מתוך המילים והמשפטים הקצרים הללו שכתבתי לך.  

בהצלחה אוהבים!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: תחילתה של דרך חדשה. לפני 8 שנים, 1 חודש #92809

ברוך הבא חבר יקר ובהצלחה רבה במסע הפשוט אם כי הלא תמיד קל.
כולנו איתך. ומיחלים להצלחתך !

אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תגובה: תחילתה של דרך חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92813

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

שלום חבר יקר וברוך הבא, הגעת למקום הנכון.

קראת לעצמך אמונה - אז זה מתאים מאוד עם מה שתיארת. אומרים שאמונה זה מלשון להתאמן, כי כדי להגיע לאמונה צריך פשוט להתאמן ועוד ועוד.

איך עושים את זה? במקרה שלנו מגיעים לאמונה בעיקר כאשר רואים אחרים שהיו במקום שלנו והצליחו. אם זה עבד למישהו אחר - אין סיבה שזה לא יעבוד עבורך.

תישאר איתנו ותשתף אותנו במסע שלך.

בהחלמה!

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: תחילתה של דרך חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92819

שלום ברוך הבא! בהצלחה רבה!

תגובה: תחילתה של דרך חדשה לפני 8 שנים, 1 חודש #92884

• אםאיןאנילי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש
לא עליך לגמור את המלאכה. תנסה לנצח כל רגע מחדש.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן