ברוכים הבאים, אורח

חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית 2261 צפיות

חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95756

ראיתי שקריאה והפנמה של מעלות אדם ששומר על בריתו מחזקות מאוד בפרט שמתעורר היצר לחטוא.כמה שאדם מרוויח בפרט (וכן אשתו וילדיו וכל עם ישראל).להסתכל בחיובי על שמירת הברית ולא רק מפחד העונשים הקשים מאוד בעולם הזה ובבא ר"ל.לקיים את "לאהבה וליראה".כמה שחשובה החשיבה החיובית שמביאה את האדם לשלווה ושמחה וכן בטחון בה' שרואה אותנו מתמודדים ונזכה לסיעתא דשמיא לא טבעית (בפרט כשמדובר באדם המקבל לשמור על בריתו במסירות).להלן מעלות שמצאתי שבעל "שומר אמונים" אומר:(שווה להדפיס)

השומר בריתו הוא תכלית הבריאה והעולם קיים עליו
אין כל אומה ולשון יכולים לשלוט בישראל בזכות אלו ששומרים את בריתם
כאילו קיים כל התורה כולה
זוכה לראות את הקב"ה לעתיד לבוא שזהו עונג שאין כמוהו
זוכה שתשרה בקרבו חלק הנקרא נשמה
זוכה שהשכינה לא תפרוש ממנו
זוכה שגם גופו מאיר
נקרא גיבור
הקב"ה מלביש אותו בלבושו
זוכה להדבק בה'
הקב"ה מרפא אותו מכל תחלואיו ומכאוביו
ממשיך כל מיני השפעות עליו ועל כל בני ביתו
הקב"ה שומרו ואין שום דבר יכול להזיקו
הקב"ה מתפאר בו בכל יום
הקב"ה זוכר אותו תמיד 
נקרא תמים
נקרא צדיק
כל השפעות באים קודם אליו ואחר כל לעולם כולו
זוכה לבנים צדיקים
המלאך דומה (מלאך שאחראי על גיהינום) וכל מלכי החבלה אין להם רשות להתקרב אצלו
ממשיך השפעה לשכינה הקדושה 
זוכה להתענג בעבודת ה'
הקב"ה מוקיר ומכבדו יותר מן הכל
זוכה להינצל מחבלי משיח ומכל מיני מיתות ויזכה לגאולה
לאחר תחיית המתים ביום הדין הגדול יישאר בחיים
הקב"ה יחדש בו עולמו
נתקשר בשכינה והיא מעידה בו להצילו מכל המקטרגים בחייו ובמותו
זוכה למלכות
מאחד הקב"ה ושכינה הקדושה
יש לו רשות להיכנס לשער הצדיקים
נקרא חי ומקושר במידת החי
מלאך המוות אין לו רשות להתקרב אלו ואינו מת על ידו
זוכה להרגיש קדושת השבת
שורה עליו שם ה' ברוך הוא
מוציא מגיהינום הרבה נשמות
נעשה שותף לה' יתברך 
זוכה לצלם אלוקים
זוכה להכניע 4 קליפות טמאות
רישומו רשום וחקוק למעלה
מזדעזעין ממנו עליונים ותחתונים
הקב"ה מסתיר אותו משונאיו ומעין הרע
אין שום מקטרג יכול לגעת בנשמתו
זוכה להגיע למדרגות גדולות נקרא מעשה ידיו של הקב"ה 
נקרא בני היכל המלך
השם ש-ד-"י א-ד-נ-"י שומרים אותו 
גורם המתקת הדינים 
נקרא אדם שלם
דמות דיוקנו רשום בשכינה
כשיש צער בעולם משתתפים עמו האבות לבטל הגזירה
עיקר הגאולה תלויה בזה 
כל החיצונים וכוחות הטומאה מתרחקים ממנו
מלכות בית דוד ובנין ירושלים תלויים בזה
נקרא איש צדיק ותמים
גופו אינו חוזר לעפר!! ניצול מחיבוט הקבר
כל העליות וירידות המלאכים רק על ידו
נקרא קדוש!
בזכותו ניצלים הרבה מישראל מפגם הברית זוכה לאמונה שלמה
זוכה להרגיש יראת ה'
זוכה לשמוח בה'
מושגח בהשגחה פרטית
נחשב ביחד עם הנביאים
זוכה להיות מרכבה לשכינה הקדושה

בהצלחה אחים יקרים

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95757

• thmhe
  • חבר חדש

צודק זה אחד הדברים שנותנים קודם כל סיבה להתחיל להתמודד בכלל, וגם בהמשך הדרך זה נותן הרבה כח לא ליפול, ישר כח!.

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95760

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר לליבי, ברוכים הבאים למקום נפלא זה, אולי שתף ממה אתה סובל, ומה עוזר לך להיות נקי,
לא מזלזל בשום מילה שכתבת, אבל לצערי הרב לא עזר לי להביא יום נקי, ואם כל הלימוד התפילות המשכתי ליפול, עד שהתחלתי קבוצות וצעדים , 
מוזמן תמיד לשאול ולשתף בפורום, חברים יעזרו לך בהמשך הדרך,
המון הצלחה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95781

תודה חבר על דברי החיזוק שלך.
האם זה שומר עליך שלא תאונן (סלח לי על הלשון) ?
אני מאמין שחיזוק עם עבודה פסיכולוגית, או תוכנית 12 צעדים יכול לעבוד יפה.
אבל אני לא מצליח להפסיק לאונן מחיזוק לבד.
אם אתה כמוני, אולי תנסה קבוצות 12 צעדים או פסיכולוג כמוני.
אני מקווה להישאר נקי עם זה, מה איתך ?
אולי גם תשתף את הקושי שלך, ואת הנצחונות הקטנים. ביחד נצליח.
אתחיל שאני מכור למין ולכל דבר שקשור למין, ואני זקוק לעזרה של חברים ושל אלוקים כדי להתגבר.
אוהב אותך אחי

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95782

• thmhe
  • חבר חדש

התכוונתי שכשמישהו מתחיל לחשוב בכיון של עצירה מכל המדרון הזה אם לא תהיה לו סיבה טובה לעשות את זה אז זה לא כ"כ יחזיק מעמד [סיבה טובה הכוונה שחוץ מזה שאחרי כל פעם אתה מרגיש גרוע ודיכאון ונדפקים לך החיים מזה אחרי הכל רק זה לבד לא סיבה מספיקה אבל גם שאתה יודע את המעלות זה נותן לך את הכח להתחיל בכלל לחשוב בכיון הזה ונותן לך כח שלמרות שאתה יודע מה הקשיים שמחכים לך אתה מוכן ויש לך רצון להקריב בשביל זה - נכון שנופלים עוד הרבה פעמים [ובשביל זה יש קבוצות וצעדים וזה אחד ה-דברים שעוזרים להתמודד וגם להצליח] אבל אחרי הכל ידיעת המעלות מוסיפה המון.].

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95783

• thmhe
  • חבר חדש

לא שידיעה שומרת אבל בלי ידיעה לי אישית לא היה עצבים מלכתחילה להתחיל עם כל ההתמודדות הזו למרות כל מה שזה הורס את החיים ואני גם חושב כמוך אבל אחרי הכל גם בכל ההמשך אי הידיעה מחלישה והידיעה מחזקת [וגם אם יש תוכנית אחרי הכל צריך להתמודד ובלי תוכנית לדעתי ידיעת המעלות לא כ"כ עוזרת - אבל אחרי שיש תוכנית - אז ידיעת המעלות ג"כ היא נותנת כח בהתמודדות הזו].

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 11 חודשים #95787

כשמישהו כותב דבר יפה ובזכות שיטה או דרך זאת הוא נקי, אני מקבל.
אחרת דברים אלה מרגישים מוזרים. אל תחזק עם משהו שלא עבד לך.
סליחה על הדוגריות. אבל אני לא נהנה לישמוע מה עלי לעשות או טיפים להמודד.
פשוט תשתף מה קשה לך, ואולי אזדהה או שאציע את מה שעבד לי.
או שתגיד לי מה שעבד לך.
אני לא אוהב לישמע רעיונות יצרתיים, כשמי שאומר אותם סותר אותם בהתנהגותו.
מאוחר, אני מגיב קצת קשה.
סליחה
לילה טוב

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 10 חודשים #95851

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
גם ממליץ לשתף רק בטיפים שעובדים ולא בכאלו שסתם גורמים ליסורי מצפון

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 10 חודשים #95861

עליי המעלות משפיעות מאוד אחרת לא הייתי רושם זאת כמובן תוך כדי יצירת כלים להתמודדות כמו 90 יום ו- 12 צעדים וכו'.קשה מאוד לתת עצות לכולם.כל מקרה לגופו.מטרה שלי היתה לעזור ברמה הרוחנית וכן ליצור בפנימיות כלי נוסף ליצירת מוטיבציה כלשהי ואפילו הקטנה ביותר שככל שמפנימים אותם ההשפעה נותנת את אותותיה במהלך הזמן גם כזה שלוקח לא מעט זמן.בשורה התחתונה לפי מה שקראתי באתר אופן ההתגברות נעשה ברובד הרוחני ולא ברובד הפסיכולוגי או כוח הרצון הטבעי.בהצלחה לכולנו

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 10 חודשים #95884

אני נורא מתנצל על הכתיבה המתריסה שלי.
ברור לי שפגמי האופי (המידות הרעות) שלי הם אלו שנפגעו ונשמעו אולי קצת תוקפניים.
אני רוצה להביא משהו שהרב ד"ר טווערסקי שליט"א (רב ופסיכיאטר מפורסם) כותב על רוחנית.
רוחניות זה לא דת. רוחניות זה מה שמבדיל ביני לבע"ח. לבע"ח אין בחירה, מטרה, תכלית.
המכור הוא אדם חולה רוחנית, אין לא בחירה לסרב לסם שלו. המטרות שלו נעלמות מול הסם שלו. ומימילא הוא עסוק בסבל ואין לו פנאי לחשוב על התכלית שלו. אז המכור בעצם איבד את האנושיות שלו, וזה הרוחניות.
אחרי שאדם מקבל חזרה את הרוחניות שלו בהחלמה ע"י 12 צעדים (ולא ידוע לי דרך אחרת), או בן אדם נורמלי שלא חולה רוחנית (ויש לו בחירה, מטרה, ותכלית). אז הוא יכול ליבחור דת.
דת אומר לי מה המטרה, והתכלית שלי צריכה להיות. א"א להיקראות דתי בלי בריאות רוחנית.
מכור הכי דתי אינו דתי, כי המטרות שלו מסולפות מהמחלה הרוחנית שלו (יש לדון אם חייב בתשובה, ואיזה סוג. לענ"ד התשובה שלו זה להחלים).
אני אדם חולה רוחנית. אני שומר על כל המצוות קלה כחמורה, ואני למדן, ואוהב דת., אבל אני חולה רוחנית. שזה אומר שהכל נעלם לי ברגע שאני צריך מין. שום דת או רצון לא עזר לי.
זה מכאיב לי שאני לא יכול להיות דתי עד שאהיה רוחני, אני עדיין חולה. הדתיות שלי צבועה במובן מסויים, כי אני זורק את כל הדת שלי בשביל הצורך הבהמי שלי, מין. אני לא אדם רע, אני חולה.
וכל זה פוגע וניגרם מעוד דבר חשוב בלב של כולנו, הרגש. הרגש, אם זה עצבות, כעס, פחד... ניפגע מהמחלה שלי.
ובמובן מסויים מזין את המחלה שלי. אני סובל רגשית מהתוצאות של המחלה שלי, ומעצם זה שאני שבוי ואין ביכולתי לסרב לו. והסבל שלי הוא אחד הטריגרים (המפעילים) העיקריים להצטרך ליברוח למשהו כ"כ נעים ואהוב כמו מין.
ולכן אני מבקש לא להתבלבל בין שני הדברים, דת ורוחניות. זה נושא מכאיב לרוב המכורים, ואני בתוכם.
אני אדבר על דת בלי קשר לתאווה, אבל לא חסר לי דת בהתמכרות שלי. חסר לי רוחניות.
אוהב

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 10 חודשים על ידי לוחם אמיץ.

תגובה: חיזוק בשגרה ועוד יותר בשעת ניסיון:מעלות שומר הברית לפני 7 שנים, 10 חודשים #95903

• טהרת הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 1242 ימים
  • חבר ותיק

מאוד מזדהה 
ומעניין שרק אחרי ניקיון של כחצי שנה התחלתי להבין  שאני חולה מאוד והדת הינו לא פיתרון כרגע בשבילי ואפילו יכול להפריע לי להחלים 
רק להביא יום נקי ולעשות פעולות מביא את עצמי למודעות 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן