ברוכים הבאים, אורח

הסיפור שלי האישי…
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסיפור שלי האישי… 214 צפיות

הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150767

• mose
  • דירוג זהב
מה קורה חברים
אני מרגיש צורך לשתף את הסיפור שלי מאמין שזה יעזור לי ב להשתחרר.
וגם כיום אני עובד בישיבה עם בחורים שמתמודדים בנושאים האלה גם ויוצא לי הרבה פעמים לעזור להם ב״ה בעקבות מה שאני עברתי .
האמת שעברתי בחיים דברים שנחקקו בי כמו הורה שלא הרגיש טוב והייתי צריך להכיל דברים הזויים בגיל קטן שהשפיע עליי מאוד ועוד, אבל אני חושב שהסיבה העיקרית לנפילה שלי התחילה בזה שנחשפתי למיניות באופן לא טוב 
כמה חברים בכיתה דיברו על זה ואני לא הבנתי אבל הבנתי שיש פה משהו לא חלק 
וכמובן שתמיד שהייתי רואה תמונות לא צנועות זה היה גורם לי להרגיש מה שמרגישים ולא הבנתי למה. 
עד שמזמן לזמן הבנתי יותר ויותר מה זה אומר והתחלתי להנות את עצמי עד שיום אחד זה פשוט קרה וללא רצוני אוננתי 
והייתי בחרדה גדולה ולא האמנתי שזה קרה ואני מאמין שאם בשלב הזה היה לי את מי לשטף הייתי ניצל אולי.. אבל מה שקרה בפועל שמהלחץ והחרדה ללא פוטר פשוט נפלתי עוד ונפלתי עוד עד שהגעתי למצב שהייתי ללא אפשרות לשליטה עצמית. אני לא אשכח לפני 8 שנים בישיבה שלמדתי היה משרד שהייתי עובד שם על עניינים של הישיבה ולא היה שם אינטרנט אבל היה לי דיסק און קי וראיתי סירטון לא פורנו אבל קצת חשוף ופשוט לא עמדתי בזה ועשיתי שם את מה שעשיתי ואחד מהמלמדים שהיה לו מפתח למשרד בה להיכנס ואני מייד התקפלתי שלא יבין מה אני עושה בנס הוא לא קלט אחרת הייתי מת מבושה… בקיצור הייתי עושה דברים שימחישו לי מיניות מציאותית ועברתי את כל הגבולות אני יחסוך ממכם… עד שסיימתי את הישיבה אז קניתי טלפון ושם כבר לא היה צורך בטריקים פשוט היה לי שם כל מה שרציתי ועברתי על כל האתרים הידועים לשמצה הרגשתי קצת כמו יתרו שעבד את כל סוגי העבודה זרה ואחרי שלש שנים בתוך המסכים החלטתי שאני חייב להרגע כי הבנתי שמפה אני רק מידרדר וניסיתי וניסיתי וראיתי סירטונים איך להיגמל, אבל עדיין לא השלמתי שאני מכור וכאילו ידעתי שאני נורמלי אבל לא נורמלי ובעצם פחדתי להגיד לעצמי שאני חייב טיפול..
אבל כיוון שאני עובד במקום שאני עוזר למתבגרים ב״ה זה כנראה השפיע עליי והחלטתי לחסום את הטלפון זה אמנם עזר לשלש חודשים אבל הייתי נופל מה שנקרא בעל פה ואז גם מצאתי פרצה בקיצור חזרתי לזבל…….. 
אולי לא אמרתי אבל אני בגיל שידוכים וזה מה שבפועל עורר אותי, הבנתי שאני לא יוכל להתחתן עם כל הפנטזיות שיש לי אבל תמיד שניסיתי להפסיק נפלתי הצלחתי שבועיים הכי הרבה 
עד שיום אחד אחי התקשר אליי ודיבר איתי לגבי השידוכים והתעניין מה קורה איתי האם אני מוכן ורוצה להתקדם עם זה  לאחי אמרתי
שכן אבל אני ידעתי איפה אני באמת מונח.. פשוט באותו לילה יצאתי לטבע לבד ופשוט ללא מילים דיברתי עם ה׳ מתוך מרירות אמיתית ובכיתי את החיים שלי (שזה ממש לא מתאים לי) וחזרתי לחדר נכנסתי לאינטרנט ומצאתי את שמור עיניך ותוך שבוע מחקתי ועשיתי חסימה אמיתית לטלפון (שעד עכשיו מחזיקה לי) והצלחתי להיות נקי מאותו יום למשך 122 יום… אחרי זה היה נפילות אבל ב״ה היום אני שוב משתדל וכבר ב76 ימי נקיות שבחיים לא חשבתי שאני יצליח ממש מעין יציאת מצרים. וכעת אני בדרך לאתגר ה90 יום בפעם השניה והמגניב שהיום ה90 כשאגיע אליו יוצא בפסח שני שעניינו הוא אין דבר אבוד (למי שלא הספיק להקריב קורבן בפסח ראשון)
פעם ראשונה שאני משטף את זה עם מישהו בעולם ..
אז מאחל שיהיה לכולם הצלחה ואמונה בצדקת הדרך כי מי שמשקיע בסוף מצליח  וזהו אוהב אותכם וצריך אותכם חברים יקרים!

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150771

• 9625
  • דירוג זהב

סיפור כאוב ומטלטל.
רק שתדע, שיש לך פרוטקציות למעלה. אם דיברת עם ד' ולאחר מכן 'קפץ' לך אתר שמור עיניך, אז אתה לא צריך להאמין בהשגחה פרטית כי אתה רואה.
אגב, באחת ההודעות שלך אתה מבקש מידע על תוכנית 12 הצעדים. מה עם הבקשה? קיבלת?
במידה ולא, המפקח 'מתחיל שוב' העלה בהודעה לפני מס' ימים קישור להורדת הקובץ. ניתן גם להוריד בלשונית מתאימה בדף הבית של האתר.
המון איחולי הצלחה, אחי היקר והאהוב! מחכה לשמוע שהתארסת!

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?
תנסה! מקסימום, תצליח........

9625fe@gmail.com

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150772

• mose
  • דירוג זהב

האמת היה לי הרבה השגחות ואני ממש רואה שה איתי 
ולגבי 12 הצעדים אני אשמח באמת לקבל

ותודה לך על האיחולים והעזרה
וכמובן שאני יעדכן כשאני יהיה חתן

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150773

אוהבים אותך מאד
תודה על השיתוף הכנה
מאחל לך הצלחה רבה מאד

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150774

• mose
  • דירוג זהב

תודה רבה מחזק

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150775

• 9625
  • דירוג זהב

לבקשתך בנושא שיטת הצעדים:

ראשית אציג בפניך את סמל השיטה. SA - סקסוהוליסטים אנונימיים. זהו המוטו של השיטה וזה העיקרון. הכל אנונימי. אי אפשר להזדהות בשם משפחה. ואין הכרח להזדהות בשם אמיתי.
מגיעים למפגש, המתקיים בשעה שבועית קבועה. ישנם כמה דפוסי פגישות. הדפוס שאליו בלבד נחשפתי לעת עתה, הוא דפוס 'מסר'. כלומר, לאחר התכנסות והצהרת ימי ניקיון של כל אחד מהחברים, מוסר אחד מהחברים [המוזמן לכך מראש, ומתכונן לכך], מסר בן כ-15 דקות על הדרך שעשה. [המדובר הוא על חבר ותיק יחסית בתוכנית].
והעיקר, לנרמל את המציאות. לראות שיש עוד אנשים בלי קרנים שמתמודדים באותה התמודדות. יש גם קצת צחוקים. קצת לצחוק על עצמינו ברוח טובה בלי להתבייש.
וכמובן, ספונסר. ספונסר הוא חבר ותיק יותר בתוכנית [ישנה הגדרה של משך ניקיון נדרש ע"מ להיות ספונסר שאני לא יודע בדיוק מהי], אשר מלווה את המכור בצעדים ובפעולות הנדרשות לניקיון.
איחולי להצלחתך, אח היקר!
לגבי ההצטרפות לקבוצות החיות תוכל לפנות לקו החם של SA. המספר הוא: 0722401190.
הקובץ המציג את השיטה בצורה מפורטת די-כבד [66 עמודים]. אם תרצה אותו, חפש באחת ההודעות אחרונות של מתחיל שוב, או שתשלח לי מייל ואשלח לך בל"נ את הקובץ.
כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?
תנסה! מקסימום, תצליח........

9625fe@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 3 שבועות על ידי 9625.

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150777

• mose
  • דירוג זהב

תודה רבה 
לגבי הקבוצה SA זה בשבילי צעד מאוד קשה…
אבל אני נמצא בהדרכה קבוצתית בנושא חינוכי ששם אני מקבל המון כלים וחוזקות שבזכות זה אני יודע שאני מצליח להתקדם בנקיות שלי ובחיים עם עצמי בכלל וזה מאוד עוזר לי. כמובן שזה לא כמו קבוצה של חברה שמתמודדים עם אותה בעייה ספציפית 
אבל ממש קשה לי
אולי ספונסר יותר הגיוני לי

תגובה: הסיפור שלי האישי… לפני 4 חודשים, 3 שבועות #150778

mose היקר,

ספונסר זה בדרך כלל חלק מהחבילה הכוללת של הקבוצות החיות ועבודת הצעדים. אולי תוכל למצוא ספונסר שיוכל לספנסר גם בלי הקבוצות, אבל כמו שאמרתי זה הולך ביחד, יש משפט בקבוצות שאומר 'רק ביחד זה עובד'. וזה אכן כך. בלי החברים והקבוצות וכל הנלווה זה בדרך כלל לא עובד.
תתפלל לה' שיכוון את דרכך.
בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן