ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתוסכל 243 צפיות

מתוסכל לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150941

אהלן, אני בן 25, נשוי פלוס 1. פעם ראשונה שאני כותב בפורום. אני כותב אחרי נפילה כואבת, עוד אחת, אחת מיני רבות.
אני לא יודע איך להמשיך מכאן, אני מתבייש בעצמי, מתבייש מהמצב שלי. לא יודע איך להסתכל לאשתי בעיניים. עד מתי?? אני צריך עזרה
חוויתי משבר נפשי די עמוק לפני כמה שנים, ומאז מרגיש שאני מחפש פורקן בתוך ההרגל הזה. וכמובן זה לא עוזר. מתוסכל ברמות. אשמח לחיזוקים/תובנות (למרות שאני מכיר כבר כמעט את כל התובנות אבל מתקשה ליישם).
איך אפשר לחיות חיי אישות ככה? 

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150945

אחי יהודי יקר וקדוש!
כואב איתך ומתחבר, לפחות עד כמה שאני יכול...
עצם זה שהחלטת לכתוב בפורום ולשתף-זה צעד משמעותי! 
אתה מתחיל דף חדש בשינוי שאתה רוצה לעשות!
זו דרך חדשה שלא ניסית מאז ועד היום, מי יודע עד כמה זה יוכל לחזק אותך ואפילו כבר בזמן הקרוב להפחית את כמות הנפילות,
מהכתיבה שלך ניכר שאתה לא מיואש, להפך , אתה מלומד בענווה ותקווה לצאת לעבר חיי קודש.

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים, 1 שבוע #150946

תודה רבה אחי היקר. חיזקת אותי

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים #150958

• 9625
  • דירוג זהב

אני מצטט קטע ממדריך תוכנית 12 הצעדים:
הצעדים אינם חומר לימודי, פילוסופי או פסיכולוגי, אדם שלא עשה את הצעדים אינו יכול להבין ולחוש אותם, הצעדים הינם דרך חיים, מי שחי בדרך זו, יכול גם לספר לאחרים איך הוא חי ובמה זה השפיע על חייו, אבל מי שלא חי ונושם את הדרך, גם אם הוא למד אותה הרבה זמן, אין לו את הכלים להבין ולחוש את זה וודאי שלא להעביר את הדרך לאנשים אחרים.
אדם יכול לעמוד כמה שעות ליד המקוה ולהתפלפל בהלכות מקוה ובהלכות טבילה, הוא יחכים הרבה בהלכות, אבל הדבר לא יועיל כלום לטהרו, הוא נשאר טמא. ומצד שני אפילו אחד שאינו מבין כלל בהלכות מקואות וטומאה וטהרה, נכנס לרגע אחד לתוך המקוה, אם הוא נכנס כולו, ואפילו שערה אחת לא היתה מחוץ למקוה, הוא טהור. כיון שהדבר לא נמדד בידיעה ובהבנה אלא רק בעשיה, ואם יש חיסרון בעשיה לא יעזור כלום. כך גם בצעדים, ניתן ללמוד ולהחכים הרבה, להבין ולהשכיל בנפש האדם,בתכונותיו ובנטיותיו, אבל, כל עוד לא עושים את הצעדים בפועל, זה לא כלום, אי אפשר לחוש את הדברים ללא עשיה, והם לא עוזרים כלום אם לא מיישמים אותם בחיי יום יום. אבל כשיש עשיה, כשחיים על פי דרך זו, כשמיישמים את הצעדים וחיים על פיהם, גם אם לא מבינים בכלל מה ואיך הם עוזרים, החיים משתנים והופכים להיות בריאים שפויים ואיכותיים יותר.

לאחר 8 שנות חברות בפורום, סביר מאוד להניח שאתה מכיר את תוכנית הצעדים.
אם לא, אשמח לשלוח לך את הקובץ המלא הכולל 66 עמודים באמצעות פנייה למייל האישי שלי.
המון איחולי הצלחה אח יקר!

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?
תנסה! מקסימום, תצליח........

9625fe@gmail.com

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים #150965

• YONY1
  • חבר חדש

איך שולחים הודעה בפרטי ?

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים #150966

• YONY1
  • חבר חדש
9625 כתב on 26 מאי 2024 06:23:

אני מצטט קטע ממדריך תוכנית 12 הצעדים:
הצעדים אינם חומר לימודי, פילוסופי או פסיכולוגי, אדם שלא עשה את הצעדים אינו יכול להבין ולחוש אותם, הצעדים הינם דרך חיים, מי שחי בדרך זו, יכול גם לספר לאחרים איך הוא חי ובמה זה השפיע על חייו, אבל מי שלא חי ונושם את הדרך, גם אם הוא למד אותה הרבה זמן, אין לו את הכלים להבין ולחוש את זה וודאי שלא להעביר את הדרך לאנשים אחרים.
אדם יכול לעמוד כמה שעות ליד המקוה ולהתפלפל בהלכות מקוה ובהלכות טבילה, הוא יחכים הרבה בהלכות, אבל הדבר לא יועיל כלום לטהרו, הוא נשאר טמא. ומצד שני אפילו אחד שאינו מבין כלל בהלכות מקואות וטומאה וטהרה, נכנס לרגע אחד לתוך המקוה, אם הוא נכנס כולו, ואפילו שערה אחת לא היתה מחוץ למקוה, הוא טהור. כיון שהדבר לא נמדד בידיעה ובהבנה אלא רק בעשיה, ואם יש חיסרון בעשיה לא יעזור כלום. כך גם בצעדים, ניתן ללמוד ולהחכים הרבה, להבין ולהשכיל בנפש האדם,בתכונותיו ובנטיותיו, אבל, כל עוד לא עושים את הצעדים בפועל, זה לא כלום, אי אפשר לחוש את הדברים ללא עשיה, והם לא עוזרים כלום אם לא מיישמים אותם בחיי יום יום. אבל כשיש עשיה, כשחיים על פי דרך זו, כשמיישמים את הצעדים וחיים על פיהם, גם אם לא מבינים בכלל מה ואיך הם עוזרים, החיים משתנים והופכים להיות בריאים שפויים ואיכותיים יותר.

לאחר 8 שנות חברות בפורום, סביר מאוד להניח שאתה מכיר את תוכנית הצעדים.
אם לא, אשמח לשלוח לך את הקובץ המלא הכולל 66 עמודים באמצעות פנייה למייל האישי שלי.
המון איחולי הצלחה אח יקר!

שלום רציתי לשאול אם יודע איך שולחים מגיבים אבל בפרטי

תגובה: מתוסכל לפני 4 חודשים #150967

• 9625
  • דירוג זהב

שלום לך אח יקר!
קיימת אפשרות באתר להודעות פרטיות. לא תמיד אפשרות זו פתוחה. לעיתים היא נחסמת.
אני אישית לא משתמש באפשרות זו מסיבות שונות.
אם יש לך שאלה ספציפית ואין לך בעיה שאני אדע את כתובת המייל שלך, תשלח לי הודעה לכתובת שבחתימת ההודעה שלי. 
בהצלחה!

כלל בחיים:
במקום לקב!ע, אי אפשר!
תשאל, איך אפשר?
תנסה! מקסימום, תצליח........

9625fe@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן