ברוכים הבאים, אורח

כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה? 1340 צפיות

כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה? לפני 11 שנים, 5 חודשים #30547

• pxyz58
  • חבר חדש
שלום לכולם ...
אני בחור בן 26 חוזר בתשובה,שמאוד רוצה להפסיק עם ההתמכרות לתחושה האיומה של מראות אסורות.
אנסה לסכם בכמה מילים את התהליך הקשה שאני עובר ובמיוחד הייסורים שלאחר המעשים המתועבים, והייסורים בזמן ההפסקות.
מגיל 13 כאשר "חבר" חושף אותי לסרטים החולניים האלו אני לא מפסיק. בגיל 13 הייתי מבצע את המעשה (זרע לבטלה) החולני אני מגדיר אותו מדי יום באותה התקופה זה לא מפריע לי כדתי, מאידך היו ייסורים של חיים כפולים כלומר אני מרגיש שאני מנהל מערכת יחסים עם מחשב. כן, אז כמו שאמרתי פשוט מדי יום או שבוע או חודש לפעמים יותר, הייתי נכנס "לבקר" באתרים המכוערים האלו עם מעשים שראויים לבהמות חסרות רגש. זה פשוט שאב אותי פנימה, לא ממש רציתי להפסיק. בגיל 22 הייתה הפסקה רצינית של שנה והגרשתי שזה משנה בי דברים לטובה ומאז קיים בי צורך פנימי עצום להפסיק עם התאווה לדברים המכוערים והמשוקצים האלה. בגיל 23 אני מתחיל להתעורר על על עצמי, ומתחיל תהליך של חזרה בתשובה תהליך קשה מאוד, מאז היו לא מעט הפסקות רציניות אבל זה לא מספיק. אני רוצה להפסיק לתמיד אני חושב שזה מעכב את החזרה שלי בתשובה ובנוסף גורם לי למעצורים בנקודות שונות כמו זוגיות, חברה, ועוד...
אנשים יקרים,יש דרך לצאת ?

בעניין: כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה? לפני 11 שנים, 5 חודשים #30561

• יוסף (יהודה)
אוהבים אותך חבר יקר!

כן, יש פה דרך לצאת, אבל לא לתמיד. רק להיום.
אם היום אתה רוצה לצאת- אין בעיה. יש את תוכנית 12 הצעדים שאיתה תוכל להשתחרר מזה היום.
אבל אם אתה מכור, לא תוכל לצאת מזה אחת ולתמיד, כל יום אתה תצטרך לצאת מזה מחדש. לאט לאט זה יהיה יותר קל במישור של התאווה ויעובר למישורים קצת אחרים (לא שאני יודע את זה מניסיון...), אבל תמיד המכור נמצא בסיכון גבוה להתפתות וליפול.
תשאר איתנו, אל תעזוב, תקרא בפורום ותכתוב ובע"ה תגלה דברים נפלאים ותזכה לראות ניסים.

בהצלחה!

בעניין: כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה? לפני 11 שנים, 5 חודשים #30681

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
כמו שכתב יוסף יהודה, בהחלט יש דרך לצאת.
אבל אין יציאה סופית. הרגישות נשארת לכל החיים.
כמו שראיתי מישהו שכתב,
שבמחלה אחת יש דבר טוב ודבר רע,
הדבר הטוב הוא: שכל יום ההתמודדות היא רק להיום,
והדבר הרע הוא: שמחר שוב צריך להתחיל מהתחלה.
אבל 'בקטנה' אנחנו מתורגלים בהתחלות.
בהצלחה.
אני ישמח לשוחח איתך ולענות לך ככל יכולי.
אם אתה רוצה את המספר שלי אני יעביר לך אותו באישי.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: כעת אני מבין זו התמכרות, יש דרך יציאה? לפני 11 שנים, 5 חודשים #30749

• pxyz58
  • חבר חדש
תודה רבה, על העידוד המשמח, והמילים המחזקות...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן