ברוכים הבאים, אורח

באסההההה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: באסההההה 1490 צפיות

באסההההה לפני 10 שנים #64314

• יקותיאל
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש
אז ככה לפני תקופה נכנסתי לכאן קראתי קצת והתחלתי לספור ימים שאני לא מאונן..
היום אחרי 14 יום שבהם כמעט נפלתי כמה פעמים .. (פעמיים ראיתי פורנו אבל לא אוננתי )
הבוקר אשתי הייתה צריכה לצאת ואני כל  הבוקר מתכנן בראש שלי כמו איזה נרקומן מתי היא בדיוק תלך ואיך אני יפרץ את הרימון וכובן שתוך כדי אני מסביר לעצמי כמה אני מטומטם ואם ינורות השפע של הפרנסה שלי גם ככה כבר חודשיים סגורים זה רק יתקע עוד (תכלס פרנסה הכי משכנעץץ) אבל ממש כמו נרקומן ראיתי פורנו איזה שעתיים ואחרי זה גמרתי (בתירוץ שלא יכאב לי....)
אני מרגיש מטומטם !!!!!!!!!!!!!!!!! דביל !!! אני יודע טוב טוב מה ההשלכות של הדברים האלה ומה זה עושה לי ואני ממשיך ?
הבטחתי לעצמי תחילת אלול שעד ראש השנה אני לפחות ישמור אבל מה ? יב אלול וכבר ???
מ  פ  ג  ר    !

בעניין: באסההההה לפני 10 שנים #64318

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד,
פה מצאתי את הפתרון,
לא חייבים לסבול,
שלחתי לך בפרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: באסההההה לפני 10 שנים #64322

• הראל12
  • דירוג כסף
שלום חבר וברוך הבא.
גם לי עדיין מתרוצצות המחשבות האלה בראש אחרי נפילה. קשה לגרום להן לא לבוא.
אבל (ויש אבל גדול) אני מבין שמחשבות הדיכאון האלו לא יעזרו לי. יותר משהתאווה רוצה לגרום לי ליפול, היא רוצה שאני אהיה מדוכא אחרי נפילה.
תמשיך לבוא, תסתכל מסביב, תקרא את המדריך ותתחיל לעשות פעולות- זוהי המלצתי אליך.
והנה, אם אתה רוצה משימה קטנה- תנסה להפסיק להיות מדוכא אחרי הנפילה, לפחות רק עד יום הכיפורים.
"השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם."
"ה', אני מבקש ממך להשאר נקי רק להיום. כי לבד אני לא יכול, אבל בעזרתך אני יכול."

בעניין: באסההההה לפני 10 שנים #64346

• דבוק בה'
תודה על הכנות אח יקר. אני מכיר את זה מאד מאד. אוהבים אותך. תחזיק מעמד!

מה שאני אכתוב לא בהכרח מתאים לכל אחד - לי זה מאד עזר!

כתבת בעצמך שאתה מרגיש כמו איזה נרקומן, חיכית שיתאפשר לך וכו' לי זה מוכר וקרה לי בחיי מאות פעמים הסיטואציה הזאת.
כיום אני עדיין רוצה להשתמש, אבל כמו שכתבת (-נרקומן..) אני מבין שיש לי בעיה מסויימת שאני נמשך מאד מאד חזק לעולם הזה של המין והתאווה - ככה הבורא החליט.
אני לא דביל, מפגר, מטומטם, זבל, חרה, או כל הביטויים שאני אוהב לכנות את עצמי אחרי שסיימתי בשלב הניגוב.. אני בנאדם חולה שמאד רוצה לעזור לעצמו.

אחרי שאני מקבל את עצמי לחלוטין, זה השלב לעלות מדרגה, ולהבין שיש פתרון. אבל חשוב מאד לפני הפתרון להבין שאני באמת לא דביל וזבל של בנאדם, פשוט חולה שצריך עזרה. (אומר לך בסוד שזה ג"כ חלק מהפתרון..)

אוהבים אותך. משאיר לך הודעה בפרטי. אשמח מאד להיות בקשר!

בעניין: באסההההה לפני 10 שנים #64364

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שלום חבר,
אסירות תודה שבאת לכאן.
מברך אותך שגם תשאר כאן.
אני לא מכיר מישהו שנשאר ולא חווה התקדמות משמעותית בחיים.
בהצלחה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: באסההההה לפני 10 שנים #64391

שלום חבר,
מזדהה מאוד עם הדיבור שלך, אין ספק שהתאווה מוצאת איפה שהוא במח מושכות ומפעילה את כל המערכת לכיוון מאוד ספיציפי בלי מחשבה על שום דבר ועל שום עתיד ועל החיים שלי.
כאן למדתי שיש דרך לשחרר את המושכות והכבלים, שאפשר אחרת, להיות משוחרר, להיות נקי, להיות נוכח בחיים שלי, וכל הדברים שכל הזמן זרקתי לבוידעם, עם ההחלמה אני לומד להתמודד איתם, ולומד לחיות על אמת, לא רק איזה זיוף, או רק בין נפילה לנפילה, שהתאווה כמו קפיץ שורדת בקופסא הסגורה חודש, שבוע או יום, ומתפרצת, ומודה את עצמי פעם אחר פעם באותם מקומות, עם אותו תסכול ואותם קללות ושנאה עצמית.
יש חיים. יש תקווה.
מציע לך להתחבר כאן. יש כאן הרבה החלמה.
ודרך. דרך שהיא לא פשוטה. שיש לי ערימת פחדים וסיבות לא להתקרב אליה. אבל אין ברירה אם אני לא רוצה עוד פעם להריח את האספלט מקרוב

אשמח להיות לעזר
אור

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן