ברוכים הבאים, אורח

מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... 1301 צפיות

מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 11 חודשים #65507

אשתדל לא לכתוב הרבה, אני באמת לא מרגיש במייטבי כרגע (צינון)
בגדול התחלתי לאונן מגיל 13 - עד ימינו, בן 26 לפחות פעמיים ביום, זה התחיל מסקרנות וסתם המלצה של חבר לכיתה לנסות לראות מה זה, אז בהתחלה זה היה סקרנות.
כרגע הגעתי למשקל של 120ק"ג, ואני מאוד תשוש וישנוני ולא מצליח לקבל הכרה מלאה על החיים שלי ואני מאוד מבולבל ויושן-קם בשעות שהם לא קבועות. לא מרגיש כי כלו כוחותי.
אני סטודנט ומובטל ובזמן האחרון התחלתי להתקשות בלימודים ופחות להיות פעיל פיזית.

רמת הקרוא וכתוב שלי ממש התדרדרה בגלל שאני לא עושק בזה הרבה, בשנים האחרונות מנסה לחזור בתשובה אבל בגלל הרפיון הזה שאני מרגיש, וגורם לו, אני כל כך תשוש שזה רק מדרדר אותי.

אני כל כך עייף. שעות השינה בערב גם אם אני נרדם לא מספיקות לי ואני חייב ללכת לישון בזמן פנוי כלשהו ולערב למחרת לא יכול להרדם.

המחשבה על הנאה רגעית פשוט הורגת אותי, השעות היחידות ביום שיש לי מתבזבזות על אוננות ורפיון ...

סליחה אם הרחבתי יתר על המידה, אם מישהו מגיב, אבקש לא לכתוב יותר מדי בתגובה, אני באמת מתקשה לקרוא הודעות וטקסטים ארוכים (ובמיוחד להפנים אותם), רמת הריכוז והתעניינות שלי מאוד נמוכות, אז סליחה מראש

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 11 חודשים #65525

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
ברוך הבא חבר
יש פה פתרון שעבד בשבילי, (גם עם האוכל)
אשמח ליצור קשר אנא שלח מייל ל help@gye.org.il בהצלחה
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 9 חודשים #67956

שלום חבר יקר.
אני מצאתי פה פתרון לרוב הבעיות שלי בחיים.
מוזמן ליצור קשר. זה מאוד יעזור לשניינו.
aniazmi76@gmail.com

בעניין: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 9 חודשים #67976

אחי היקר,

אנחנו פה כדי לעזור לך לצאת מהמצב הזה...
הגעת למקום הנכון !

בעניין: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 9 חודשים #68088

• מכשיר
  • חבר חדש
אחי, תחזיק מעמד, פתאום החיים שלך ישתנו ויהיה טוב לנצח

בעניין: מתקשה לקרוא תכנים מרובים (טקסט) - נגרם מבטלה, לוח זמנים נהרס... לפני 9 שנים, 9 חודשים #68400

• יעקב י
  • חבר ותיק
חשוב שתדע שרוב הסיכויים לרפיון זה בגלל האוננות..  ויש על זה מאמרי חז"ל.  אשמח שתיצור קשר פה באישי או במייל- yaakovyaakovy. 1111@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן