ברוכים הבאים, אורח

התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין 1552 צפיות

התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 10 חודשים #67225

אחים יקרים נעדרתי המון זמן מהפורום עקב נפילות שהיו לי לאחר זמן ארוך ללא נפילות. פניתי לבורא עולם שיעזור לי וה' עזר לי.
יום אחד התגלגלתי לשיעור של הרב שמחה אשלג בבני ברק ושם שמעתי שיעור בזוהר מכיון שאני ליטאי לא נפגשתי מעולם בספר הזה מקרוב. ורב דיבר על החשיבות של הלימוד הזה ועד כמה הוא משפיע על הנשמה שלנו. הרב אמר שכל הסבל של הדור שלנו מתאוות המין נובע מצורך הנשמה בפנימיות ושהסיבה שהשטן נלחם בכל כוחתיו שלא ילמדו את הזוהר  זה מפני שהוא יודע שזה הכלי שיכול לגמור אותו ולכן הוא מסמא את עיני גדולי הדור. הטענה המפורסמת שלו היא שאסור ללמוד את הספר אלא רק למי שלמד ש"ס ופוסקים ושזה טענה לא נכונה כי מה שאסור זה לרמה מאוד עמוקה בזוהר אבל הרמה של לימוד הזוהר שאנחנו יכולים להגיע היא רמה נמוכה אבל העצמה שלה על הנשמה היא אדירה וכן משפיעה על כל העולם.אני החלטתי לנסות ללמוד את הספר בקביעות וקרה לי פלא מאז פחת הצורך עד שלאחרונה זה לא חסר לי כלל ואני מרגיש שמחה פנימית כפי שלא הרגשתי מעולם. בנוסף יש לי חיים נפלאים ומוצלחים בכל תחומי החיים מעל הטבע . לכן בקשתי ותחינתי ממכם אנא תגשו ללמוד את הספר עם פירוש מתוק מדבש ותלמדו רק את הפשט והפיצו לכמה יותר אנשים ותראו ישועות גדולות.

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 10 חודשים #67242

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
הגזמת!  אשלג ומתוק מדבש? תרתי דסתרי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 10 חודשים #67318

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבא, התורה שלך כל כך גבוה, כל כך קדושה. הלוואי והיא הייתה עוזרת לי. אני שמח שיש אנשים שהיא עוזרת להם בתחום הזה, אתה יודע. מה רבו מעשיך, אבי שבשמיים. 
אצלי, אבא, הקשר עם התורה אינו מספיק. אני לא יכול בלא לחתור תחת כיסא כבודך, ולהיות שם, בחוויה, ברגש, במעשה.
בבקשה ממך, תן לי להפנים את זה. טע בי את ההבנה שמה שאני מחפש שם, אני מוצא בך.
תודה אבא
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 10 חודשים #67423

אוהבים. שמח בשבילך שהבנת שהסיפור של המין הוא סיפור של חיסרון ושהלימוד מחבר אותך.
אצלי זה עובד אחרת. מתפלל לנכונות ולפעולות לעשות את מה שמתבקש ממני.

וקיפאון

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 10 חודשים #67459

• יוני הדר
  • רצף ניקיון נוכחי: 80 ימים
  • דירוג כסף
ערבך ערבא צריך...
לווא ויכולתי להתרכז בכמה שעות לימוד מענגות, זה היה פותר לי הרבה מבעיות הריקנות שלי...
אבל, אנ'לא מסוגל.

זה לא שאני לא יודע ללמוד, זה חסם רגשי או ריכוזי שמונע.
ה' יעזור
אוֹדְךָ ה' אֱלֹקַי בְּכָל לְבָבִי, וַאֲכַבְּדָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם. כִּי חַסְדְּךָ גָּדוֹל עָלָי וְהִצַּלְתָּ נַפְשִׁי מִשְּׁאוֹל תַּחְתִּיָּה.

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 9 חודשים #68063

• אוהב את ה'
אני חסיד אשלג ושמח על החיזוק שלך ומקווה שלי זה גם יעזור

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 8 חודשים #68867

• david_maur
  • חבר קבוע
אני קורא את כל התגובות ואני לא יכול שלא לשאול האם יש לראות במטרה של הלימוד :ביטול התאווה למין? האם אין פה סכנה שנתכוונן רק למטרה זו? ומה יקרה ,אם זה לא יעזור?
אני מציע לא לגמד את הדת שלנו למימד של תרופה. יש לכוון הרבה יותר גבוה.
ואני אומר שאם אני זקוק למברשת שיניים אני הולך למכולת, אם אני צריך הלוואה ,אני הולך לבנק. אם אני חולה ,אני הולך לרופא ואם יש לי בעיה נפשית ,אני הולך לפסיכולוג או מצטרף לקבוצת 12 הצעדים. אני אלך ליהדות לחפש תרופה שאני לא אמצא.

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 8 חודשים #68885

• avi408
  • דירוג כסף
דוד היקר תרשה לי לחלוק עליך הרמב"ם בסוף הלכות איסורי ביאה כותב"גדולה מכל זאת אמרו יפנה עצמו ומחשבתו לדברי תורה וירחיב דעתו בחכמה שאין מחשבת עריות מתגברת אלא בלב פנוי מן החכמה. ובחכמה הוא אומר "אילת אהבים ויעלת חן דדיה ירווך בכל עת באהבתה תשגה תמיד" (משלי ה-יט)" כך שכשרוצים להתמודד עם התאווה לימוד התורה היא התרופה [היחידה?] אין כאן המקום להאריך בזה.
פה בפורום ישנם אנשים ברמות שונות של התמודדות בעמוד הבית של אתר שמור עיניך ישנו סרטון חדש[מדהים כל הכבוד לעורכים]שמגדיר את שלושה שלבים. מלחמה בתאווה ע"י לימוד תורה הוא טוב בשביל מי שיש לו בעיה עם תאווה ועל זה תמצא את כל מאמרי חז"ל איך להתמודד אבל אני אין לי בעיה עם תאווה זה אולי היה כשהייתי בן 11 -13 אבל אני מכור ומכור קשה ואני צריך תרופה שלא קשורה לדת וכן ישנם עוד הרבה אנשים כמוני פה באתר .
כל אחד צריך להגדיר את עצמו באיזה קטגוריה הוא נמצא ואז יוכל לקחת את התרופה  המתאימה לו ולמצבו כמו שאקמול לא יעזור לחולה סוכרת ולהיפך אינסולין לא יעזור למי שיש לו כאב ראש.
התורה היא דבר עצום ועוצמתי אבל צריך לדעת בשביל מה זה עובד ולמה לא.
אוהב
אבי

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 8 חודשים #68889

• david_maur
  • חבר קבוע
חלילה להקטין בערכה של תורה. ודברי הרמב"ם חקוקים בסלע מבחינתי.
עם זאת ,חשוב להפנים שמטרת לימוד תורה הוא קיום מצוות וקבלת עול מלכות שמים. ואני בטוח שהרמב"ם התכוון שיעד הרחקת מחשבת עריות אינו יעד בפני עצמו אלא אמצעי לקבלת עול מלכות שמים כי אי אפשר להיות עבד ה' וגם עבד לתאווה.
ואני שוב אומר אסור לגמד את היהדות לרמה של תרופה. ישנם הרבה אמצעים אחרים שיכולים לעזור אולי אפילו באופן יעיל יותר. לימוד התורה מתכוון לרמות רוחניות הרבה יותר גבוהות.

בעניין: התרופה הנפלאה שעוזרת לצאת מההתמכרות למין לפני 9 שנים, 8 חודשים #68890

ומה נעשה שכבר חכמינו גימדו אותה לא רק לתרופה אלא אפילו לתבלין, בראתי יצר הרע - בראתי לו תורה תבלין.
איי חושב שיש את שלב ההתרפאות, או ההחלמה, שפה צריך להניח קצת ללחץ הדתי שלא יתפרץ כמו קיטור.
בשלב הבא שאני שלם עם עצמי אני ממשיך לקיום המצוות בלב שלם, ביראה ובאהבה.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן