ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: אמא 1237 צפיות

אמא לפני 9 שנים, 9 חודשים #68582

אנא עזרתכם,
לבי חלל בקרבי על בני יחידי,
כבר כמה שנים שהוא מיוסר עם נטיות הומוסקסואליות, כל הזמן הזה תליתי תקווה בתפילותי ובחינוכי שהוא ימצא תעצומות הנפש לגבור על גורלו,בזכות אבות, בזכות ההתייסרות שלו בצער שנגרם לנו,
לפני כמה ימים,בשעת מיון חומר במחשב,התגלו לי תמונות,שאני רק רגיד שאין אמא בעולם שלא היתה מבקשת מבורא עולם להיות עיוורת כדי לא להיתקל בהן.
מחקתי אותן,אבל מאז אני לא מוצאת נחמה בלבי ולא כוחות לעצמי להתגבר על הצער הגדול, על בני יחידי.
אני חייבת להיות מאד זהירה,מספיק שהוא ירגיש דחייה מהכיוון שלי והוא יחשוד במשהו כדי שזה ידחוף אותו לתהום.הוא כבר פעם דיבר שהיה מבקש להתאבד לולא הידיעה של הצער שהיה גורם לי.
בעלי בתמונה והוא הרבה יותר חזק ורוצה להיכנס לתמונה לעזור לבן,אני בספק אם הוא יצליח, אם הבן (שהוא בחור עם לב זהב ומוצלח משאר הבחינות) יוכל לקיים פעם בית בישראל.
אני מבקשת מכם הדרכה איך למצוא כוחות לחיות עם ידיעותי,
והאם יש בין הקוראים אנשים, שבאמת ובתמים, הצליחו לחיות חיי זוגיות טובים גם תוך כדי ידיעה על נטיות כאלה? הייתי רוצה להתמלא בתקווה אמיתית שיש כאלו שמעידים על עצמם ושזו לא רק תקווה ואמונה של בני משפחותיהם.
אני מודה לכל אחד שקורא את השורות האלו שנכתבות בדמע וצער שאני לא מצליחה מספיק לתאר בכתב.
ומודה לכל מי שימצא לנכון לענות לי.
The topic has been locked.

בעניין: אמא לפני 9 שנים, 9 חודשים #68584

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
"לב אמא" הלב שלי מאוד מזדהה עם הסבל והאי ידיעה מהיום המחר
האמת שיכול שהפורום לא מתאים לעלות נושא לדיון זה,
אבל ממה שראיתי בקבוצות חיות (קבוצות SA ושמור עינייך, שיושבים ביחד ופותחים את כל הלב אחד לאחד)
יש אנשים שחוץ מלאשפז אותם אף אחד לא נתן להם, ובעז"ה ה 12 צעדים "ותרופות בתחילת הדרך" נקויים כבר שנים על גבי שנים,
יש קבוצות סגורות של 12 צעדים לבחורים צעירים, אני יכול לנסות לברר עליהם,

אבל בכל מקרה אם תדעו שהבן היקר שלך לא אשם, וזה יותר חזק מהרצון שלו, ואין שום דרך להסביר לו ש.... וכו',
ותקבלו אותו כמו שהוא, ותחשבו שהוא נולד ילד נכה, ב"ה לא נכה גופני אבל נכה רגשי כן,
זה יעזור לך מאוד בתקששורת מולו,
ובתפילה להרבה ס"ד ומחשבה לפני כל פעולה שתתקדמי בנושא זה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אמא לפני 9 שנים, 9 חודשים #68585

לפני שאגש לנושא ה״נטיות״, באופן כללי לא כדאי ולא צריך להיבהל מהחומר שמצאת במחשב. המון המון נופלים בזה, ורובם פשוט מצליחים להסתיר, עדיף באמת להתנהג כאילו לא ראית כלום. זה טבע האדם להימשך לזה, ובלי הדרכה (שאף אחד לא מקבל!!!!!! וזה תעודת עניות לציבור ולחינוך החרדי!!!!!) נופלים בקלות ולא מומאים דרך החוצה.
כך שהבן שלך נורמלי לחלוטין, מלבד העובדה שהוא ״נתפס״.
לגבי הנטיות, את חטאי אני מזכיר היום, היו לי בעבר כמה דברים כאלו עם בנים, לדעתי גם זה נורמלי בשלבים מסויימים של ההתבגרות, זה בהחלט לא מפריע ליצור קשר רגיל ולהתחתן, מניסיוני הדל.
מי יתן, ויימתק לי הניקיון, כפל כפליים מהעונג שמציעה התאוה.

בעניין: אמא לפני 9 שנים, 9 חודשים #68598

ברוכה הבאה.מרגישים את הכאב הגדול שלך ממה שכתבת. זה לא אומר שהוא ילד רע אלא אדם שמתמודד.יש הבדל גדול בין מכור לאדם עם נטיות. יש הרבה ארגונים שעוזרים לבעלי נטיות ובני משפחתםפה זה פורום של מכורים.אם הבן שלך מכור מנהל האתר יתןלך להיכנס לפורום של בני משפחה של מכורים.
כדאי לך לפנות אליו בטלפון 119 500 1599 או במייל help@gye.org.il ולהתייעץ איתו
האשכול ננעל כי כאן כתבים רק גברים
בהצלחה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן