ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום. 1243 צפיות

שלום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69104

לבסוף נרשמתי, לאחר שכלו עוד כמה קיצין.
הסיפור ברור. לא אכתוב הרבה, מכיוון שעיקר הרצון לפרסם פה הודעה מקורו במשמעות שיש עבורי למעשה הזה, ולא רק בתוכן ההודעה. הודאה, במידת מה, לראשונה בחיי. צעד ארוך יותר לכיוון חדש ונסיון שאני מקווה שיצלח יותר. שינוי המעגל שבתוכו מתחוללים הדברים.
קצת על הרקע בכל זאת. שימוש ארוך החל בהתחלה הטבעית. תקווה שייפסק עם המעבר למסגרות פנימיתיות (לתפארת). תקווה מחודשת עם ההתקדמות הלאה למסגרות הבאות. למעשה רק צמצום לאותה המידה שבה אני מגיע הביתה. הנסיון הוא ממוקד, אחת לשבועיים, שבוע או שלושה. ברגע זה, בסופה של עוד מערכה כושלת אני מותש וחסר רצון. נקווה שיחזור אלי בסיבוב הבא.
כולי תקווה שתוספת האינטראקציה החברתית להתמודדות תתן לי כח ויכולות חדשים. וברוח זו, אני מתחייב בפניכם מעכשיו שלא לסטות עוד מהדרך הסלולה. אחזור לדווח על מצבי בפעם הבא שאשוב.
צפי לחיבור עתידי למערכת: 24/1.

בעניין: שלום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69105

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא חבר חדש,
הודעה ראשונה וכל כך הרבה עומק,
מתפלל בשבילך, שתמצא פה את המקום לשינוי הגדול של החיים,
בכל מקרה היה איתנו יש המון חומר בפורום להתקדמות בחיים,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום. לפני 9 שנים, 8 חודשים #69117

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
איזה יופי.
שוב התקווה המתעוררת לראות חבר חדש שעומד מול עצמו בעיקר ואומר - יש לי בעיה. ואני מבקש פיתרון.
אני מצאתי פה פיתרון. לא פיתרון קסם. אלא דרך רוחנית סלולה שמלמדת אותי מאיפה מגיעות הבריחות שלי, והקשיים שלי בהתמודדות עם אתגרי החיים כפי שה' נותן לי. שנים ברחתי משם. להרס עצמי, לכעסים, לניתוק מהמציאות ולתאווה. אוננות פנטזיות ושעות על גבי שעות של פורנו אינטרנט ואינטרנט בכלל. וכך איבדתי שליטה על חיי. באותם שנים ממש בהם הקמתי משפחה לתפארת, ובניתי את עצמי כאדם מן הישוב לכל דבר.
אתה מוזמן להישאר איתנו, לקרוא ולשמוע. אתה מוזמן להאזין לקבוצות הטלפוניות (לקבלת גישה שלח ל prozdor1@gmail.com). היום ב22 יש קבוצה פתוחה ללא קוד בטלפון שמפורסם בתת פורום של הקבוצות 12 צעדים (בפוסט הנעוץ הראשון).
ה' יהיה איתך 
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן