ברוכים הבאים, אורח

הצילו תשאירו אותי פה .
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הצילו תשאירו אותי פה . 1144 צפיות

הצילו תשאירו אותי פה . לפני 9 שנים, 7 חודשים #70192

• eliasor
  • חבר קבוע
שלום , אני מכור , כבר כתבתי אשכול , אבל לא ביררו לי איך מתחילים , תראו יש לי זרקורים לפעמים של "יאללה די נמאס בוא נתקן את זה כבר" אבל כשאין משהו ברור זה יורד ונעלם ואתה מבטיח שלא יקרה עוד ותתפוס שליטה , אבל הכל נעלם אחרי שבא הזקן הכסיל , אנא עזרו לי , איך מתחילים מה עושים , לא יודע כלום .

אגב , ירד לי האש בהתחלה שהייתי רוצה להפסיק , אני צריך יותר מוטיבציה , כמובן שאני רוצה לשלוט בעצמי , אבל צריך מוטיבציה צריך עזרה , אנא עזרו לי !! תעזרו לי להבין גם שזה לא טוב , בבקשה .
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 7 חודשים על ידי .

בעניין: הצילו תשאירו אותי פה . לפני 9 שנים, 7 חודשים #70193

שלום לך איש.

ככה זה עובד, אני הייתי פה כמה וכמה פעמים ואפילו מפעם לפעם שכחתי את הסיסמא כי הרי נרשמתי במייל בדוי ואז שוב פתחתי ניק (שם כינוי) חדש וכתבתי וזעקתי '''הצילווו'''

וחוזר חלילה.

כמו שאתה מתאר יש לי מנגנון פנימי שזועק לעזרה אבל הכוח של ההתמכרות לתאווה גדול ממני, הייתי זקוק להכיר את התחתית שלי על מנת להחליט יום אחד ה לא יכול באמת אבל באמת להמשיך ככה יותר.

שהפסקתי באותם שעות להאמין לראש שלי שאמר לי שכדאי לצאת לסיבוב אחרון ודיייי ואז לחזור לפה שבע, הרמתי טלפונים, יש טלפון באתר שאתה יכול להתקשר ולדבר עם מישהו שחווה את אותם דברים שאתה חווית, משמרת הצניעות לא עומדים מאחורי הקו הזה אל דאגה  , תוכל להתקשר מחסוי אם אתה דואג, לדבר ולפתוח את הדברים המעיקים עליך, ולשאול את השאלות.

אני הצטרפתי לתוכנית של 12 הצעדים מעלה שנה וחודשיים וקורה לי נס גדול ומתמשך של 448 ימים נקיים, אני אוהב את אלוקים ואת החיים ואת המשפחה שלי ונולדתי מחדש.

מאחל לך לקבל את הכוחות הקטנים האלו לפעולה אחת נוספת ולהרבה מתנות טובות מאלוקים אוהב.

בעניין: הצילו תשאירו אותי פה . לפני 9 שנים, 7 חודשים #70216

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך החוזר,
אף אחד לא יכול להחזיק אותך פה,
תהיה איתנו תתחבר לחברים ע"י כתיבת הודעות ובקשת מספרים,
ובעז"ה תגיע לעוד יום ועוד יום נקי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן