ברוכים הבאים, אורח

צמאה לך נפשי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צמאה לך נפשי 1115 צפיות

צמאה לך נפשי לפני 9 שנים, 7 חודשים #70200

שלום לכם

זה זמן ועידן שאני מבקר באתר בתור אורח סמוי מן העין, עד שהחלטתי לשבור את הקרח ולהתחבר - תרתי משמע - לאתר, זה שנים רבות שהתאוה מעסיקה ומטרידה את מנוחת נפשי, הלוא אלוקים הבוחן לב וכליות יודע ועד עד כמה עז חפצי להתקרב אליו ולהיות דבוק אליו, הרבה ניסיתי לטהר ולנקות את עצמי, אך לאחר זמן הכל חזר, וגם בתקופות בהן הצלחתי למנוע את עצמי ממעשים עדיין ראשי ומחשבתי היו בתאוה, וכבר אמר הבעש"ט הקדוש שבמקום שמחשבת האדם נמצאת שם נמצא כל כולו.

הבה לי עצה הוגנת איך לצאת מהבוץ והרפש ולהתקרב לק-ל חי.

בעניין: צמאה לך נפשי לפני 9 שנים, 7 חודשים #70208

ברוכים הבאים צמאה לך נפשי.

היה לי כעת טוב לקרוא ולעיין בהודעה שלך, קודם השם כינוי שבחרת מאפיין מאוד את מה שאני גם מחפש כל הזמן וזה הקרבה לאלוקים, ההתקרבות, ההרגשות להיות קרוב, לקבל ממנו כל הזמן ולהיות מחובר אליו יתברך שמו.

גם בתוך הטקסט שכתבת מפורשות כי האלוקים הבוחן...יודע כמה עז חפצך להתקרב אליו, נגעת בי מאוד עם הכאב חודר העצמות שמתחבא בין האותיות, נזכרתי כעת שוב באותם הימים באותם חיבוטי הנפש ובאותם התחינות של 'טוב מותי מחיי'

התאווה לקחה גם ממני כמעט הכל, והפסקתי כל יום והתחלתי כל יום, ובבוקר אמרתי מי יתן ערב, עד שמצאתי את החברותא פה, את ההבנה והחיבור בין מגוון רחב מאוד של אנשים, מכל הגוונים שמתמודדים והתמודדו עם בעיה כשלי, והם לימדו אותי 'להפסיק להפסיק' פשוט לא להפסיק יותר, כמה שזה נשמע מוזר.

אני בחסד אלוקים נקי מאז בזכות אלוקים אוהב ובזכות ספונסר וחברים 448 ימים, אני יכול להגיד לך שקורים פה ניסים, תישאר כאן באמת ותקרא מה שכתוב, תתקשר ותיקח ייעוץ, ואלוקים יהיה איתך.

בעניין: צמאה לך נפשי לפני 9 שנים, 7 חודשים #70215

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא,
צעד אחד להתקרב עשית,
עשית פעולה כדי להפסיק, כתבת בפורום = התקרבות לאלוקים,
תהיה איתנו תשוטט בפורום ולאט לאט תמצא את הדרך בשבילך להביא עוד יום נקי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: צמאה לך נפשי לפני 9 שנים, 7 חודשים #70219

• שלומקה
  • רצף ניקיון נוכחי: 53 ימים
  • דירוג זהב
העצה הכי בסיסית לדעתי היא קודם כל להמשיך לבוא.
אחרת שום דבר לא יקרה.
לאט לאט אתה תמצא את הכיון שלך, בתוך סבך ההודעות והשפה החדשה שיש פה בפורום.

אם תרצה אשמח לדבר בפרטי ולפרט...
רק להיום זה מה שנותר
לא הצלחת תנסה מחר

העולם יתן לך מתנות בשפע 
לא כתוב בשומקום שלנסות זה פשע...

(מבוסס על  השיר "רק לעלות", של "קפה שחור חזק")

בעניין: צמאה לך נפשי לפני 9 שנים, 7 חודשים #70235

וואו!

איזה קבלת פנים חמה ולבבית, תודה רבה לכם, אני מקוה לאט לאט להתחבר יותר לענין.

תודה רבה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן