ברוכים הבאים, אורח

עזרה דחוףף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה דחוףף 1327 צפיות

עזרה דחוףף לפני 9 שנים, 7 חודשים #70687

• lior12
  • חבר חדש
שלום לכם חברים יקרים
אני חדש פה באתר וקשה לי מאוד עם העברה אני נער בן 16 אני פשוט אבוד אני לא יודע מה לעשות לאן לפנות זה פשוט הורס לי את החיים כל כך קשה עם ההתמודדות הזאת זה פשוט שובר אותי זה משפיע על הלימודים שלי אני מתקשה להתרכז בלימודים אני בדיכאון אין לי עיסוק אני יושב בבית כל היום ונלחם ביצר אני רוצה כל כך לצאת מזה בבקשה כל מי שיכול לעזור שיכתוב תגובה כל מי שהתמודד בעבר עם הבעיה ויש לו דרכים בבקשה לכתוב תודה

בעניין: עזרה דחוףף לפני 9 שנים, 7 חודשים #70688

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אוהבים אותך חבר יקר

כל הכבוד על האומץ והפתיחות. והנכונות לטפל בעצמך.

בדרך כלל בגיל צעיר קשה לדעת אם זו התמכרות או לא, וכמובן שאסור לנו לתת עצות והוראות כי אנחנו לא מטפלים מוסמכים.

אבל בגדול ההמלצה לצעירים היא לשתף בכנות את אחד ההורים או המחנכים או איש מקצוע שאתה סומך עליו.

זה אמנם לא נעים בכלל. אבל זה יכול לחסוך לך ים של עגמת נפש בהמשך החיים. וייתכן ששיתוף בגיל צעיר יעזור לך לא להיות מכור פעיל בגיל מבוגר יותר.

אוהבים אותך
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: עזרה דחוףף לפני 9 שנים, 7 חודשים #70725

שלום לך ליאור!

אשריך שפנית.

כשהרמב"ם מפרט את השלבים לחזרה בתשובה, אחד מהשלבים הוא "הכרה בחטא".
ע"י כך שבחרת להצטרף לכאן, נראה כי יש לך כח רצון אדיר!
אתה בחור עם המון אנרגיות, של בנייה והתפתחות. "ניצוץ אלוקי". ומתוך כך יש בך רצון לפרוץ ולהשפיע בכל מקום שתוכל, "להשאיר חותם".

זרע קודש הוא חומר אלוקי-פיזי שהקב"ה נותן לאדם כדי להמשיך חיים וחיות. טומאה באה תמיד במקום של העדר חיים:
1. כאשר בהמה טהורה לא מגיעה לייעוד שלה ומתה, היא טמאה- לעומת בהמה טהורה שנשחטה כדין ויכולה להזין את האדם שיברך עליה.
2. להבדיל, כאשר יש אפשרות ליצירת חיים- ואין יצירה, יש טומאה גדולה. (צריך עיון גדול בנושאים אלו).

הצעתי- מצא לך את החברים שיעזרו לך להחזיק מעמד ולצוף (אפשרי כאן, או חברים לא וירטואליים), והכי חשוב- מצא לך שני אפיקים חדשים:
1. רב טוב ואוהב, אמיתי ומחבר, שתוכל להתמלא מתורתו שנפשך מחפשת.
2. צא החוצה פעם בשבוע, התנדב במקום בו אתה נותן מעצמך לאחרים. זה יכול להיות בבית תמחוי (מאיר פנים ועוד), או טוב יותר: דוכנים של "מעייני הישועה"/"ראש יהודי" "חב"ד" ועוד כהנה וכהנה.

הנתינה, תעניק לך המון כוח להתחבר אל הקב"ה ואל עם ישראל, שזה בעצם מה שנפשך מחפשת... רק בדרך קצרה יותר.

בהצלחה!

מוזמן לפנות בפרטי אם תצטרך.

בעניין: עזרה דחוףף לפני 9 שנים, 6 חודשים #71605

ליאור !!

אוהבים!

אם אתה רוצה בפרטי ,,

אריאל,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן