ברוכים הבאים, אורח

לקבל את עצמנו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לקבל את עצמנו 1327 צפיות

לקבל את עצמנו לפני 9 שנים, 7 חודשים #70786

• zavik2011
  • רצף ניקיון נוכחי: 303 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם,
גם אני חדש, ומצטרף בחודש אדר,
לא שזה אומר משהו אבל זה המציאות,
כמו כולם מתמודד כרוני של המחלה ששמה "תאווה",
ממש כיף לגלות עולם , שעוד אנשים מתמודדים ולא רק אתה זה שמסתיר סודות, רע, פושע,רוצח, וכו,
זה התחושות, לא לתקוף  :D :D :D

לעניינינו :
רציתי לברר איתכם על המושג שנקרא - לקבל את עצמנו,
אני מתמודד בימים האחרונים עם אש עוצמתית לא רגילה, שתוקפת אותי, ומובילה אותי לאינטרנט שוב ושוב,
ועוד הרס עצמי, ועוד ועוד,

ואני מרגיש שהמניע העיקרי לנפילה שוב , כי אני נמצא במלחמת חורמה מול הדבר הזה, וזה מה שמוביל אותי לעוד נפילה, וחוזר חלילה,
אני מבין את האמירה "קבל את עצמך", אבל מה עושים שזה רק אמירה , ואני לא באמת מחובר לאמירה הזאת, ואני בעצם ממשיך להלחם לפחות בהרגשה ,
ואז אני כמובן עם ייסורי מצפון, וכל פעם אני אומר לעצמי למה לא התקשרת לכמה חברים לפני הנפילה, למה לא לקחת אחריות,
(אני קשור לקבוצה סגורה), ושוב מגיע הנקודה שאני גם נלחם בזה, ולא מקבל את עצמי בזה שלא התקשרתי לחבר/ים,
פשוט איך שלא נסתכל על זה אני מאשים ומאשים,

ועד מתי?? , מה הוא רוצה ממני??

האם יש עוד חברים ששמעו מושג שבשכל זה מובן, וברור,
אבל במציאות זה לא קורה, וזה רק מילים

תודה לכולם

בעניין: לקבל את עצמנו לפני 9 שנים, 7 חודשים #70928

שלום אח יקר וברוך הבא.
אפשר לקבל גם חוסר קבלה. אלא שזה באמת קשה לבד, אם כבר ראית שזה עובד, קפוץ למים- לך לקבוצה חיה, שם תחווה קבלה ללא שום תנאי.
קדשנו במצותך ותן חלקנו בתורתך, שבענו מטובך ושמח נפשנו בישועתך וטהר ליבנו לעבדך באמת.
אני מאמין באמונה שלמה, שהבורא התברך שמו הוא בורא ומנהיג לכל הברואים והוא לבדו עשה ועושה ויעשה לכל המעשים.

בעניין: לקבל את עצמנו לפני 9 שנים, 6 חודשים #71355

• מכשיר
  • חבר חדש
ברוך הבא לעולם האמיתי.

כולם (טוב, כמעט) נופלים במידה זו או אחרת, ומיד יוצאים החוצה ומחמיצים פנים כמו צדיק הדור.

ברוך הבא.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן