ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום 1363 צפיות

שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום לפני 9 שנים, 5 חודשים #72380

• miklos r
  • חבר חדש
פעם ראשונה שאני עולה ונרשם לפורום הזה, הספונסר שלי הציע לי להתעסק בדברים טובים במחשב במקום לחשוב כל הזמן על "איך לא לחשוב על פילים וורודים.."
אסירות תודה על יום נקי ומפוקח, אסירות תודה על מעט שמחה וחיבור למרות החג והחופש וחוסר הוודאות של מה התוכניות שלי להמשך היום
מתפלל ליום נקו מפוקח ומחובר לכולנו

בעניין: שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום לפני 9 שנים, 5 חודשים #72381

אוהבים.

בהצלחה רבה
וחג שמח

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום לפני 9 שנים, 5 חודשים #72389

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא,
שמח מאוד בשבילך על המתנה של 40 יום,
תמשיך איתנו והנס יקרה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום חברים אני מכור לתאווה ואני נקי היום 40 יום רק להיום לפני 9 שנים, 5 חודשים #72393

• avi408
  • דירוג כסף
לעולם לא אשכח את השמחה של הציון דרך הזה זאת הייתה התרגשות מיוחדת ואני זוכר את המייל שקיבלתי אז שהמשיל את ההישג הזה ל40 ימי יצירה שאז העובר חי  אבל אז הספונסר נתן לי על הראש [כך חשבתי אז] ואומר לי רק להיום ......היום אני מבין אותו נכון שזה שמחה גדולה והישג עצום ומרשים אבל תתמקד ביום הבא ואז היום הארבעים יהיה שווה הרבה יותר בגלל שזה הביא אותך ליום הבא ולעוד הרבה ימים שיבואו.
אשריך שזכית מי ייתן שנראה עוד רבים כמוך ובזכותך
אוהב
אבי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן