ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה! 3788 צפיות

עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72935

שלום לכולם! שמי ג ואני פעם ראשונה משתף את מה שעובר עליי עם העולם, אני פשוט מרגיש שאין דרך אחרת ואין לי מילים לתאר את הרצון להפסיק.. אני בן 18 וחצי, תלמיד טוב, ילד טוב, נראה שהכל בסדר.. אבל מבפנים אני מרגיש מגעיל, צבוע ושקרן! אני כבר במשך שנים חוטא בהוצאת זרע לבטלה ובראיית מראות אסורים. ההורים שלי לא יודעים ואף אחד לא יודע. אני כבר שנים מנסה למצוא דרך להפסיק. מיד אחרי שאני חוטא אני מרגיש פשוט נורא, אני שונא את עצמי ורוצה אפילו למות, אבל לפני שאני חוטא כאילו הכל יוצא לי מהראש, אני אומר לעצמי "די, תעזוב את זה" ואני פשוט לא מצליח! אני ממש אשמח לעצות, אולי שעזרו לכם, אולי ששמעתם עליהן.. אני מרגיש שאני הורס לעצמי את החיים ואין לי מילה אחרת חוץ מלהתחנן בפניכם שתעזרו לי!! תנו לי יד!

בעניין: עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72937

• שלמה(די דיינו)
יישר כחך על היכולת לשתף זה לא ברור מאיליו!
התחושות שלך מוכרות ומובנות! מאוד!
המשך להיות כאן לשתף ולהיות חלק קורים כאן ניסים
אוהבים אותך!

בעניין: עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72943

שלום ג',

דבר ראשון שתידע שהגעת למקום הכי מתאים בשבילך, כולנו מוצאים כאן את הכתובת המתאימה והנכונה, ברוך ה' !
דבר שני אם אתה רוצה קשר, הרבה אנשים טובים יירצו לעזור לך, תנסה לשלוח הודעות פרטיות לאלו שאתה מתחבר למה שהם כותבים והם יענו לך בחפץ לב.
אם אתה מעוניין בקשר איתי כנ"ל.

הרבה הרבה הצלחה,
מבינים אותך ומזדהים איתך !!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #72993

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוכים הבאים למקום מציל חיים,
אני שמח שהגעת למקום הזה בגיל צעיר, ויש לך את הנכונות להפסיק,
האם אתה מכור או לא, זה לא משנה, וגם בגיל הזה לא כדאי להיכנס לנושא הזה, זה לא יעזור להביא את היום הנקי,
dvirharison כתב on 21 אפר' 2015 08:50:

אני ממש אשמח לעצות, אולי שעזרו לכם,

מה שאני יכול להמליץ לך בהתחלה,
תהיה איתנו, תלמד שפה חדשה ותתחבר למקום הזה,
אל תתייאש קח אפי' טלפונים מחברים ודבר איתם בחופשיות ובעז"ה תמצא את הדרך בשבילך להביא עוד יום אחד נקי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #73031

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום. גם אני הרגשתי את אותו הדבר, אתה מוזמן לקרוא את סיפורי האישי בסוף ההודעה.
אבל נשארתי כאן וחיי השתנו לבלי היכר.
מקווה שתישאר כאן

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: עזרה! לפני 9 שנים, 5 חודשים #73047

שלום ג ,

בהמשך לדברי נתן,
אני לא מכיר אותו, בכלל לא,
אני רק יכול להגיד לך שכשאני קורא את מה שעבר עליו עד שהגיע לפורום,
ואני רואה אותו היום,שומע את הקול שלו,את מה שיש לו למכור,
אי אפשר להאמין שזה אותו בן אדם,
בכוח זה אני מאמין גם בכוחי, להשתנות מהקצה לקצה בכל המובנים.

הרבה כוחות להצלחה בהחלמה .
אריאל,,,,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן