ברוכים הבאים, אורח

חייב את עזרתכם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חייב את עזרתכם 1867 צפיות

חייב את עזרתכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72983

• YSHAI
  • רצף ניקיון נוכחי: 17 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים יקרים!
אני בחור צעיר כבן עשרים ואחת, למדתי בישיבה וכעת התגייסתי לצבא. אני נמצא במאבק עם היצר כבר מגיל 14 בערך, והוא עדיין מלווה אותי ומפיל אותי. כבר שנים שאני במאבק איתו. מגיל 14 הייתי שעות על גבי שעות לבד בבית עם מחשב ללא חסימה..היו לי גם כמה חברות שנפלתי איתן לצערי הרב, אך זה כבר ממש ממזמן. בקיצור, אני מכור לפורנוגרפיה בצורה קשה, לא מצליח להעביר שבועיים בלי נפילה. לגבי אוננות, הצלחתי לא להוציא זרע לבטלה במשך חצי שנה, אבל גם זה עומד לקרוס.. אני חייב את עזרתכם, כי אני ממש מתחיל להתייאש. אני מאד מאד אוהב את הקב"ה וכל מגמת חיי היא להתקרב אליו ולהתקדש, ואני מרגיש שזהו מכשול גדול שמפיל אותי פעם אחר פעם וממש הורס לי את החיים ואת בניין האישיות. גיליתי בשלב מסויים שאבא שלי גם מכור לפורנוגרפיה, וזה בכלל שבר אותי..הוא תלמיד חכם עצום. אני כנראה הולך להתחתן בעוד שנה וחצי, לכן אני ממש ממש ממש ממש ממש ממש חייב כבר להיפטר מהנטל הזה כדי שלא יהרוס לי את העתיד. אנא חברים, אני נזעק לעזרתכם! אני כלכך רוצה חיים של קדושה וטהרה! כלכך מאמין בזה! כלכך מאמין בכוחות שלי! אני מאמין שיש לי את הכח לנצח את היצר לאורך זמן ולשבור את ההתמכרות הזאת, אבל אני חושב שאם מישהו יהיה מוכן ללוות אותי בתהליך הזה - זה יעזור מאד מאד. אם יש כאן מישהו שחושב שיש לו מספיק ניסיון בתחום ושניצח את המאבק הזה כבר והוא מעוניין לעזור לי - שיצור איתי קשר באימייל HAHTRS1@GMAIL.COM. זו מצווה עצומה! זה לשנות לבן אדם את הזוגיות שתיהיה לו, את הבית שיהיה לו, את המידות שלו, ואת הקשר שלו אל הקבה ועם ישראל. מתחנן לעזרתכם... מצפה לתגובות. יומטוב!

בעניין: חייב את עזרתכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #72995

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא, הגעת למקום מציל חיים, תהיה איתנו, ותיפגוש חברים בדרך ותתחבר איתם,
והעז"ה תצליח,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: חייב את עזרתכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #73008

כפפה ליד,
תל לחריץ,
שקע לתקע,
וכן הלאה,,,,
הגעת למקום המיועד בדיוק בשבילך !!
רק תשאר כאן ותמשיך לשאול,לשלוח,ולהתקשר .
בהצלחה רבה .
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

בעניין: חייב את עזרתכם לפני 9 שנים, 5 חודשים #73032

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתפלל לאלוהים שתישאר כאן מספיק זמן כדי לקבל את זה שאכן חייך יכולים להשתנות דרך המגע עם הקהילה הזו שלנו.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן