ברוכים הבאים, אורח

שלום כולם!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום כולם! 3817 צפיות

שלום כולם! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73332

אחרי נסיונות כושלים אינסופיים החלטתי שאני רוצה לצאת סוכ"ס מהחטא הזה. נמאס לי להרגיש שאני מרחיק את עצמי מהקב"ה, הורס לעצמי את החיים וחוסם את הדרך לקדושה. אלא שעד עכשיו כל נסיון כשל, כי לא היו לי הכלים הנכונים, וכי לא הייתה לי תמיכה, ובאמת, כי לא האמתי שזה אפשרי. מקווה שאצליח!

אני פוגם מגיל צעיר מאוד, אולי שנתיים, עם פנטזיות של מרות וקשירה. הדבר התעצם בשלב מסויים כשראיתי סרט במטוס שהבהיר לי שהדברים האלה קיימים "גם בחוץ", ואח"ז נפילות באינטרנט וכו'. אני לא חושב שאני מכור, אבל כן שאני נמצא בחטא שקשה לי מאוד לצאת ממנו ושהגיע הזמן. היו לי חיים מאוד מטלטלים מבחינה רגשית ואני תולה הרבה מזה בזה. כמו"כ הייתה לי חברה שחלמה עליי חלום בו ראתה שהחטא הזה פשוט גומר אותי, הורס לי את כל הכוחות הפיזיים והמנטליים, ושאם לא אפסיק פשוט אגמר.

בקריאה של העלון הרגשתי שהכלי שהכי יכול לעזור לי הוא קבוצה. אני לא חושב שאצליח להקים קבוצה של מכרים פא"פ, אבל תמיכה מכל סוג שהיא יכולה לעזור.

יש לציין שבמשך זמן רב נמענתי בכלל מלהתעסק עם זה, כי רגשות האשמה שהיו לי כשניסיתי להיאבק היו נוראיות והרגשתי שהאשמה סביב החטא הורסת את הנפש יותר מהחטא עצמו. מה גם שהרב-חבר שלי אמר שברווקות אין שום עניין לעבוד על זה, כי אין ליצר איפה לפרוק את עצמו וזאת תביעה בלתי אפשרית. בכל זאת החלטתי להרים את הכפפה הזאת, והחלום שלי הוא להגיע לחתונה, מתי שלא תהיה בע"ה, נקי.

תודה על הקריאה וההאזנה!

בעניין: שלום כולם! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73353

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר,
נרשמת לאתר לפני כמעט שלוש שנים, ושוב הגעת,
זאת אומרת, אתה מנסה משהו להפסיק ולא מצליח, בדרך כלל זה סימן ראשון להתמכרות,
2. הגעת לפה, תמשיך להיות איתנו ובעז"ה לאט לאט הכול יסתדר, וגם בהקשר ששאלת בלמסור את רצוננו, אני שוב כותב לך, לאט לאט, תביא עוד יום נקי ועוד יום נקי, ותגיע לזה גם,
כן, הלמסור רצוננו זה רמה מאוד גבוה, אבל אנו שחייבים לחיות ברמה כזאת כדי להביא יום נקי מקדמים לחיבור אלוקים,
אוהבים, ותמשיך לשתף.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: שלום כולם! לפני 9 שנים, 4 חודשים #73365

• רצונך ייעשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2760 ימים
  • דירוג כסף

בקריאה של העלון הרגשתי שהכלי שהכי יכול לעזור לי הוא קבוצה. אני לא חושב שאצליח להקים קבוצה של מכרים פא"פ, אבל תמיכה מכל סוג שהיא יכולה לעזור.

נסה את הקבוצות הטלפוניות. כמעט בלי חשיפה בכלל ועם הרבה הרבה שיתוף.
כמובן שאם יש בכוחך להיחשף,נסה את הקבוצות החיות.שם החוייה של החשיפה גדולה הרבה יותר. מנסיוני (הדל) החשיפה מגמדת מאוד את הבעיה והרבה יותר קל להתמודד איתה אחר כך.

בהצלחה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.28 שניות

Are you sure?

כן