ברוכים הבאים, אורח

תודה רבה השם ותודה רבה חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תודה רבה השם ותודה רבה חברים 1825 צפיות

תודה רבה השם ותודה רבה חברים לפני 9 שנים, 3 חודשים #74164

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שהחייני וקיימני והגיעני ליום הזה. 1,000 יום של ...

כאן אני טיפה נבוך. זה לא שבמהלך הימים הללו הייתי טלית שכולה תכלת. היו מעידות. היו שימושים. (רק בשבוע שעבר חוויתי מדרון תלול של חוסר אונים). במהלך הזמן היו הרבה עליות. גם הרבה ירידות. (יותר עליות). לפעמים מצאתי את עצמי פורץ גבולות וקווים אדומים שלא חציתי אפילו לפני שבאתי לתכנית. אז מה קורה במספר הזה 1,000?

לא יודע בדיוק. אין לי תשובות חזקות. לא אוננתי אלף יום. זה לא חוכמה גדולה עבורי. מכיוון שאוננות היא לא מהביטויים העיקריים של ההתמכרות שלי. זה שלא הלכתי לזונה אלף יום? גם קודם לא הלכתי.

אז מה כן?
יש לי אלף ימים של תקווה. שבהם בכל יום ויום ויום היה לי תקווה בלב שיש לי סיכוי. שאפשר אחרת. שלא אאלץ לבלות את שארית חיי בג'יפה.
גם כשהיה קשה תמיד זכרתי שיש תקווה. יש בית. יש חברים. יש לאן לחזור. אפשר להאיר את החושך. וזה נותן כוח להמשיך הלאה בהחלמה.

אלף יום של החלמה. הצעדים הם הדרך! כל יום שבו ויתרתי על טינה, נכנעתי מול חוסר אונים, ויתרתי על האגו, שחררתי לחץ, התייעצתי עם חבר, אהבתי חבר, כל יום כזה עשה לי טוב. אלף כאלה עשו לי אלף טוב. זה תורף התכנית. כי לספור כמה פעמים לא נפלתי... זה לא התכנית.

התכנית שהצילה את חיי זו דרך חיים רוחנית, כנה, פתוחה, אלוקית.
גם בימים שבהם לכאורה לא עשיתי את שיעורי הבית המוטלים עלי, קרי פעולות ההחלמה, עדיין ברקע מזמזת לה רוח ההחלמה. (וכאן אני חייב להזהיר אותכם מלהיתקע ברוח ההחלמה ולא בהחלמה עצמה משלמים על זה מחיר כבד. אני עצמי הפסדתי המון מהשאננות ועיגול הפינות ב"רוח" ההחלמה) אבל עדיין יום כזה טוב עשרת מונים מיום של חושך-מחלה-עובש-ייסורי מצפון.
בתנועה חזקה של רצוא ושוב, בתהליך, כל הזמן התקדמתי.

היו זמנים שעבורי להיות בפורום היה מחלה.
צרכתי צומי, אגו, פוזה, מהתגובות וההצלחות של מה שאני כותב.
כיום בשבילי להיות כאן זה החלמה. אני צריך את זה וזקוק לחיבור הזה. תמיד עושה לי טוב להיות בקשר עם החברים דרך הפלטפורמה הזו. מאחל לעצמי להיות כאן לנצח. יחד איתכם חברים. בלעדיכם זה בחיים לא היה קורה.

אני נושא תפילה לאלוקים שיחוס עלי ויתן לי את שלווה אומץ והתבונה.
וכמו שחבר איחל לי... את השלווה של היום האלף, והחוסר אונים של היום הראשון.

אוהב אותכם וצריך אותכם
הושיעה נא
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תשובה: תודה רבה השם ותודה רבה חברים לפני 9 שנים, 3 חודשים #74174

הושיעה נא !!!!!!

מזל טוב !!!!

כל כך התגעגענו !!!!!!!

ברוך השב,תודה לקל !!!
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: תודה רבה השם ותודה רבה חברים לפני 9 שנים, 3 חודשים #74180

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה חבר. תתחדש על הקידומת.

טוב לקרוא אותך כאן (כן, מתוך החלמה ולא מתוך מחלה) ותמיד טוב להיות שותף לדרך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תשובה: תודה רבה השם ותודה רבה חברים לפני 9 שנים, 3 חודשים #74188

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שמח בשמחתך!

זוכר איך הופתעתי והתרגשתי כשפגשתי בקבוצה החיה הראשונה את "הושיעה נא" מחברי הפורום הוותיקים שחרשתי על דבריהם בשבוע שלפני הגעתי לקבוצה (ובשנה שאח"כ ).

לחשוב שאז היית בעצם נקי בערך כמו שאני נקי היום... (476. טוב, אני כן מאונן... והרבה!... כבר בגיל העשרה אני זוכר את הפעם הראשונה שבה אוננתי פעמיים ברצף. דבר שלא דמיינתי לפני כן שהוא אפשרי. ממש הרגשתי פיזית שמדובר בחציית קו עבה ומשמעותי).

נס! נס בשבילך! נס בשבילי!

מאחל לך שאלוקים תמיד יהיה איתך! ושאתה תמיד תהיה איתו!

ותמשיך לבוא לפורום! אנחנו ממש צריכים אותך פה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: תודה רבה השם ותודה רבה חברים לפני 9 שנים, 3 חודשים #74245

לידידי היקר הושיעה נא!!!

כמה שמחתי השבוע לשמוע על שנהיית "אלוף",
אברך אותך לעוד אלפי אלפי ימי נקיות "רק להיום".

ובהזדמנות זו אודה לך שוב על שהכנסת אותי חזק מאד לתכנית.

תודה רבה
ובהחלמה רבה
להתראות ולהשתמע

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן