ברוכים הבאים, אורח

אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! 4765 צפיות

אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74360

• בן בלי שם
  • רצף ניקיון נוכחי: 58 ימים
  • חבר חדש
שלום חברים יקרים.

בשיחה אקראית עם חבר על התמכרויות נודע לי על הפרוייקט הגדול בעולם ששמו 'שמור עיניך' אני מתהלך לי זה מעל 12 שנים עם התמכרות והיום גיליתי את האמת על עצמי, אני פשוט מכור,
עברתי על המדריך וכמו כן על הההודעות בפורום ופשוט נדהמתי, אם לא הייתי יודע שלא כתבתי אותם הייתי חושב שהדברים יצאו ממקלדתי, אנשים מתארים פה אחד לאחד את המצב שלי, וזה היה בשבילי פצצה לפנים.

אני מתחיל היום את המסע העמוק הזה אל תוך נפשי הדוויה, אני רואה חלקי פאזל בחיי שאף פעם לא הבנתי איך הם מתחברים ולמה הם נמצאים במצב שהם נמצאים, והיום פשוט הצבתי לי ממולי זרקור ענק שמאיר כל פינה, ואני פשוט מבין הכל, ואני יודע שהמסע לא יהיה פשוט כלל וכלל, אני יודע שיהיו נקודות שבהם הדלק יאזל, ופעמים שהמנוע יתחמם, פה תקר בגלגל, ופה נזילת שמן, אני יודע זאת ולכן אני לוקח איתי באוטו את המוסכניק הכי גדול, את הפרוייקט הזה שנקרא 'שמור עיניך' אושיב אותו על ידי על פי הוראותיו אסע ועל פיו אחנה,

ואני תפילה לבורא כל עולמים, השיבנו אבי לימים מקדם בהם הייתי נער תמים, נער שלא ידע מעבר לדף גמרא, ימים בהם הטעם במצוות היה כל כך מתוק ונעים, והרגש לדבר שבקדושה היה כה עז, החזר לנפשי את האהבה לדברי תורה, את ההשתוקקות לתפילה אמיתית וכנה היוצאת מעומק הלב, רחם וחוס על נפשי שתנקה מכל תחלואיה ומכל הזוהמה שדבק בה, חטא את רוחי וטבול את נשמתי בים של טהרה וקרבנו אליך שאוהב לעשות ולקיים את דבריך מתוך טהרה וקרבה אמיתית, כי אני משתוקק באמת ובתמים להיות בן אהוב שלך.

חברים יקרים, היות ואני צעיר פה ולא אדע את תהלוכות הפורום והאתר אבקש שתמליצו לי מנסיונכם באילו כלים להתחיל ובמה להשתמש ובכל מה שתוכלו לעזור לי, ישמח את לבבי מאוד.

ידידכם שכעת אין לו שם
הרוצה לירא את ה' באמת ובתמים.
רִבּוֹנוֹ שֶׁל עוֹלָם גֶעבּ מִיר אַבִּיסֶעלֶע כֹּחַ

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74361

כיף לשמוע שהצטרפת!
יש באתר המון חומר על התמכרות לתאווה. אני ממליץ לך להתחיל לקרוא ו ליצור קשר עם חברים שאתה רואה אצלם החלמה יפה.
אם ברור לך שאתה מכור אז תוכנית 12 הצעדים בהחלט יכולה לעבוד לך. הדבר היחיד שצריך לעשות בשבילה בהתחלה זה להתחיל להשתתף בקבוצות התמיכה החיות.
יש גם קבוצות טלפוניות כל יום.
אם תרצה פירוט רב יותר אשמח לעזור לך.
בהצלחה, ומי יתן ותמצא את הפתרון שלך במהירות!

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74369

שלום לך חבר יקר וברוך הבא.

אני מתרגש בשבילך כשאני קורא את מה שכתבת. זה לוקח אותי שוב אחורה אל אותו יום מקסים ומוזר כל כך בו גיליתי גם אני את האתר הזה ואת הרעיונות שבו. אצלי זה היה אחרי יותר מעשרים שנה בסבך התאווה. אני יכול לומר לך שחיי עברו שינוי די מהותי מאותו יום ומאחל לך שגם אצלך זה יקרה. הרבה מאד אנשים הגיעו הנה אבל לא זכו לחסד הזה שימשיך הלאה בחייהם. מברך אותך שתהיה מאלה שהמשיכו בדרך.

אשמח לעזור לך באם תצטרך. תוכל לשלוח לי הודעה בפרטי אם תרצה בכך.
דרך צלחה.

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74373

שלום לך בן בלי שם.

התרגשתי ממה שכתבת.
הרגשתי גם מה שלא כתבת.
מאוד התרגשתי מ"ואני תפילה לבורא כל עולמים, השיבנו אבי לימים מקדם בהם הייתי נער תמים, נער שלא ידע מעבר לדף גמרא, ימים בהם הטעם במצוות היה כל כך מתוק ונעים, והרגש לדבר שבקדושה היה כה עז, החזר לנפשי את האהבה לדברי תורה, את ההשתוקקות לתפילה אמיתית וכנה היוצאת מעומק הלב, רחם וחוס על נפשי שתנקה מכל תחלואיה ומכל הזוהמה שדבק בה, חטא את רוחי וטבול את נשמתי בים של טהרה וקרבנו אליך שאוהב לעשות ולקיים את דבריך מתוך טהרה וקרבה אמיתית, כי אני משתוקק באמת ובתמים להיות בן אהוב שלך."

אני עדיין חדש פה. הלוואי ואשאר לתמיד בהרגשת ה"חדש".
אשמח לעזור לך בכל מה שתצטרך בפרטי.במייל. וגם כאן בפורום.
רק אברכך שתזכה למצא כאן את האור הגדול שאני מצאתי וקיבלתי בסבר פנים כה יפות.

בהצלחה רבה רבה

אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74463

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
וואו איזה יופי. כמה אני מתחבר ונזכר באותם ימים ראשונים, ימים שמהם השתנו חיי. תישאר איתנו! אשמח להיות בקשר. שולח לך טלפון בפרטי
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74499

• בן בלי שם
  • חבר חדש
אוי רבונו של עולם,
כמה מחליק פה,
כמה קל ופשוט ליפול,
כמה מהר אפשר לצלול עמוק לשם.

אבל רבונו של עולם
כמה אני כָּמֵהַ לקרבתך אתה יודע
ולולי הקב"ה עוזרו,
הייתי נופל
הייתי מתייאש
הייתי שוב במקום שאני לא רוצה להיות
ואתה שומר עלי כבר 8 ימים, נותן לי את הכח גם ברגעים שכבר כמעט
ואיך ההרגשה? נפלאה!!!

רבונו של עולם געב מיר אביסעלע כח.

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74585

• בן בלי שם
  • חבר חדש
אז היום יש לי תובנה חדשה בענין.

מאז שאני פה אני מרגיש שמרחק הבלימה גדל,
המרחק בין המחשבה למעשה הולך וגדל, וזה הרי בדיוק מה שצריך בשביל להימנע, להתקרר לקרר את המנוע העוצמתי שרוצה לפעול ברעש גדול,
אז אם פעם הייתי חושב ודי מהר גם מבצע, היום למדתי למשוך את הזמן ולהעסיק את עצמי ו...בום, האויר יוצא מהגלגלים, ב"ה ניצלנו.

כן ב"ה 11 ימי נקיות, 11 ימים של קירבה אלוקית, 11 ימים שבהם אני קם בבוקר ואני אומר להקב"ה, איזה עולם יפה בראת, איזה אנשים טהורים מסתובבים בו, אני רוצה להימנות עליהם, אני רוצה להיות טהור כמותם, להסתובב עם ההרגשה הנפלאה הזאת, כמו תינוק שזה עתה רחצתו אימו, מדיף ניחוח בראשיתי, זך וצלול.

אשריי שזכיתי, ואפרוש כפיי לקל בורא עולם שיזכני עוד ועוד, ימים רבים, ללמוד וללמד לשמר ולעשות, ואזכור - כי אלמלא הקב"ה עוזרו אינו יכול.

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 3 חודשים #74587

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
בוקר טוב חבר יקר!

גם אני למדתי "למשוך את הזמן ולהעסיק את עצמי", אבל זה אף פעם לא החזיק מעמד לאורך זמן.

כאן למדתי שכשאני מתכחש לבעייה ומנסה לכסות אותה בכל מיני דברים - זה לא עובד לי. רק כאשר אני מכיר בכך שאני לא יכול לבד בשום פנים ואופן להישאר נקי לאורך זמן (וקצת התבוננות במה שעבר עליי כל השנים עזרה לי להגיע מהר מאוד להכרה הזו), אני יכול לחפש מישהו יותר גדול וחזק ממני שיעזור לי לחולל את השינוי - אלוקים. וזה עובד. זה עובד אצלי במשך 498 יום. (אמנם, תמיד הייתי "דוס כבד" אבל זה ממש לא עזר לי להפסיק, אולי אפילו להיפך. כאשר נהייתי נכון לבנות קשר מתחדש עם אלוקים - קרה הנס).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #74938

• בן בלי שם
  • חבר חדש
המסע שלי ממשיך בס"ד ואני מוצא את עצמי היום ב"ה עם 25 ימי נקיות.
25 ימים של זוך וקירבה לבורא עולם מצד אחד
25 ימים של התמודדות עם כוחות שמנסים להפיל אותי שוב לאותם בורות עלומים.

והתובנה הראשונה שלי בפרוייקט הוא מאוד מעניין, עד עתה כשהגעתי למצב של התמודדות עם תאווה הגשתי בודד, הרגשתי מנותק והרגשתי שהנה, עכשיו אני נופל מהר, אף אחד לא פה, והיתה נפילה, הכאה על חטא והלקאה עצמית ולאחריה נסיון להתאוששות וחזרה לשגרת הימים.
ב"ה מאז שהתחברתי לפרוייקט המדהים של שמור עיניך, זה כמו הסיסמה של חברת החשמל "איתך בכל רגע" גם בדקות קשות, אני מרגיש שמישהו איתי, מישהו אומר לי, עצור - חשוב - ואם תרצה תמשיך, אבל אל תעשה בלי לחשוב, למעשה זהו בלם מאוד חשוב ובאותם רגעים אני חושב על אלו ששמעתי אותם מדברים על שמונה שנים וחודשיים ו-23 ימים וכן הלאה, אני חושב גם אלו שהבריאו ממצבים וממקומות נמוכים ביותר, ואני אומר לעצמי "ואני לא אוכל להתמודד עם הרגע הבודד הזה?!" וב"ה אני מוצא את עצמי היום עם תקופת נקיות של 25 ימים שמאז 12 שנים אחורנית לא הצלחתי להגיע אליהם בשום צורה ואופן.
חברים וידידים, התפללו עלי שאוכל להמשיך להתמודד רק עם היום הזה. תתפללו עלי רק על הפעם הבודדת של העמידה בשעריה של אותה נפילה, בורא כל עולמים ינצור את תפילתכם ויעניק לי בחסדו את שמירתו עלי בכל אותם פעמים בודדות שאני עומד במצב שאני זקוק לתפילותיכם.

היו ברוכים ומבורכים.

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75189

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אני מתפלל בשבילך שתצליח,

אני אישית הייתי נקי כמעט חודשיים והייתי בעננים ואז הגיעה מפולת של נפילות,

ולמדתי שכדי להצליח אני צריך ספונסר וקבוצות חיות ולשתף כל העת חברים בטלפון,
ורק כעת אני מרגיש שעליתי באמת על דרך, רק להיום....
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75239

• sas
  • חבר חדש
בהצלחה כותרת מדליקה

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75278

• בן בלי שם
  • חבר חדש
תודה חברים על העידוד ועל החיזוק.

ואכן, כצפוי ודי מובן מאליו, הגיע הנפילה הכואבת והמתוקה,
ולמה מתוקה? כי הנפילה הזאת לימדה אותי את התובנה הבאה:
למסע לא יוצאים בלי חברים!
הסתפקתי עד כה בשוטטות בפורום, ובהאזנה לקבוצות הטלפוניות הפתוחות, ניסיתי קצת לגשש סביב ענין הספונסר והקבוצות הטלפוניות הסגורות (מדרגה אחת גבוהה יותר בצורך להיחשף), וכך שרדתי 29 יום, עד שבא היום הזה, היום שבו הגעתי למעידה הזאת, לבום הגדול,
ולאחר שהערפל התפזר, והעננים נמוגו, הבנתי.
הבנתי ש-12 הצעדים אינם המלצת שף, או סתם הצעת הגשה, הצעדים הללו הם דרך חיים שרק בצעידה בהם אפשר לשרוד,
והאמת די חיכיתי לנפילה, ידעתי שזה לא מסתבר שמכור כמוני שבמשך 12 שנה מתגולל בסחי ומאוס הזה יצליח בלי שום שינוי משמעותי בחשיבה, שינוי בהתנהגות להיפטר מההתמכרות הזאת, ולכן די צפיתי שזה יקרה.
גם הנפילה הזאת הייתה שונה לגמרי מהנפילות שלי בעבר, בעבר הייתי מוכרע במאבקים הללו די מהר, הפעם היה קרב מר ואכזרי, במשך דקות ארוכות!!! אמנם הוכרעתי, אבל מניתוחי הקרב, מהממצאים בזירת האסון, עולה תמונה מדהימה! אני מסוגל להחזיק, ואם היה לי עוד נשק בארסנל הייתי שורד!!! אני בטוח במאות האחוזים!

הצעד הבא שלי הוא חיפוש של ספונסר, בדחיפות, אני מרגיש שאני מסוגל להילחם במלחמה הזאת, ואני הולך לעשות את זה.
ואני מבין שהמלחמה הזו תהיה קצרה במיוחד, רק להיום. בסייעתא דשמיא

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75282

תודה רבה לך חבר.
הפוסט רווי החלמה ותקווה !!

בהצלחה רבה לך-לכולנו.

באהבה והערכה

הוי אריאל,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 9 שנים, 2 חודשים #75291

בהצלחה! אם תצטרך עזרה תוכל ליצור איתי קשר בפרטי

תגובה: אבא מתוק, אני חוזר אליך, אחרי 12 שנה!!! לפני 8 שנים, 2 חודשים #91438

• בן בלי שם
  • חבר חדש
אבא מתוק שלי, כן, אני חוזר אליך, אחרי 13 שנה
למרות שלפני שנה בדיוק, כתבתי פה את ההודעה הקודמת שלי
למרות שהתחלתי אז בתהליך והזנחתי אותו
למרות ששנה עברה, ושום דבר לא התקדם
אף על פי כן אני בטוח שאתה עדיין מחכה לי, כי אני בן בלי שם, בן שלך, 
גם אם אני לא בטוח בזהות שלי, גם כי עכשיו אני מבין שהשם שלי, השם שאנשים מכירים אותי בו, הוא כלום, מזוייף וריק מתוכן.
אנשים חושבים שאני כך וכך, אשתי חושבת שאני כך וכך, והכי גרוע, אני גם חושב שאני כך וכך, 
אני מתחיל להבין שלא.
אני מבין שהכחשתי
ואני מבין שאני עדיין יכול לשנות

רוצה להודות לחבר 'חוסידל', מיוחד במינו ומקדיש לי מזמנו, מדריך אותי, ומקדם אותי, אני בתחילת התהליך עדיין ואני בטוח שאצליח, בלי ספק.

ואבא שלי, תעזור לי אני חייב להצליח.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 2 חודשים על ידי בן בלי שם.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן