ברוכים הבאים, אורח

שלום חדש כאן
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שלום חדש כאן 2126 צפיות

שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74413

• עין טובה
  • רצף ניקיון נוכחי: 24 ימים
  • חבר קבוע
אז זהו. הגיע השלב שבו אי אפשר להתכחש לזה. אני צריך עזרה. הידיעה הזו שאני לא יכול בעצמי ממלאת אותי באחריות והבנה באיזה צד אני באמת. חשבתי שלבקש עזרה או לפנות לכלים יותר מקצועיים היא חולשה. ההפך- זה שיא הכרת כוחותיך ורצון לגבהים גדולים.
אז אני כאן. אני בצד החזק. מתפלל לבורא עולם שיזכה אותי ואת כולנו להתקרב אליו ושרק נזכה להתקדש. שנזכה לצאת מהטומאה והגועל ושנוכל לעזור לאחרים...
ב"הצלחה לכולנו...

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74414

• עין טובה
  • חבר קבוע
אשמח לעצתכם איך אפשר להתמודד עם הרהורים שעולים כל הזמן בעקבות... אני משקיע את עצמי בעבודה וזה עוזר, אבל כשאני לא בעבודה למשל באמצע הלימוד והתפילה או בנסיעה באוטובוס זה עולה ומעלה חלחלה... והבעיה שקשה להוריד את התמונות מהעיניים. אשמח מאוד לשמוע עצות והארות בעניין.

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74426

שלום חבר,
אני חושב שהחברים כאן יוכלו לעזור לך יותר אם תסביר בדיוק איפה הבעיה שלך.

אשמח לעזור!

אריאל
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74431

• רוצה לקום
  • רצף ניקיון נוכחי: 1867 ימים
  • חבר קבוע
שלום חבר יקר!
וברוך הבא אל המקום הטוב הזה,
אי של הצלה בין הגלים הסוערים.

אני עצמי גם חדש פה ומתחיל בפעולות של החלמה,
אם הבנתי את שאלתך נכון העלו כאן רעיון שבמבט ראשון נראה מוזר ותמוה - גם לי הוא היה נראה כך וכשניסיתי להשתמש בו מצאתי שהוא עוזר לי,

כאשר אני רואה דמות של אשה שחולפת מול עיני ולא הצלחתי להישמר מלראותה או שעולות במחשבתי דמות כזאת, ואני חש כלפיה איזה שהם רגשות אני מתפלל עליה, מתפלל שתצליח בחיים שיהיה לה פרנסה וכו' וכך אני מצליח להסיט אותה ממחשבתי, והרגש שחשתי כלפיה חולף.

בהצלחה

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74432

• עין טובה
  • חבר קבוע
זה לא כל כך פשוט לכתוב על זה. הסרת מחסומי הפדיחה היא ההתמודדות הראשונה שלי בטיפול...
אני מכור לצפייה בפאוור ריינג'רס ומידי פעם נכנס להתקף צפייה בפורנו. הצפייה בפ"ר היא ממש יומיומית והצפייה בפורנו היא לא קבועה- בעיקר בזמנים של לחץ או עומס ובמיוחד כשאין ממש זמן ללמוד או להתפלל נורמלי.
אחרי שאני רואה פורנו זה פשוט רודף אותי מחלחל אותי ולא נותן לי מנוחה. ואחרי שאני רואה פ"ר אני פשוט לא מרוכז וזה גם תופס אותי. זה עולה לי בתפילה, באוטובוס, בלימוד, ולא רוצה לעזוב. אם אני עובד הרבה אז זה לא עולה בזמן העבודה אלא אחר כך.
היום במכללה כמעט שנפלתי ורק מסיבה טכנית של בעיה במחשב זה לא קרה...
אנא עזרו לי... איך אפשר להימנע מנפילות, איך מתמודדים עם ההרהורים שרצים עכשיו במוח. לפעמים אני פשוט נגעל מעצמי...

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74433

• עין טובה
  • חבר קבוע
תודה רבה רוצה לקום. אנסה להשתמש בזה. אני מתפלל לכל גברת שמצאה לעצמה כזאת עבודה בסרטים שתזכה למצוא עבודה יותר טהורה...

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74445

שלום עין טובה,

קודם כל אני מאחל לך מכל הלב שתמיד תהיה לך עין טובה, שהכול יהיה אצלך טוב בנראה ובנגלה :-)

אם אני מבין נכון את מה שאתה כותב, הבעיה שלך היא שאינך מצליח להתנתק מצפייה בסרטי פורנו בנקודות זמן מסוימת, ובמחשבה על הסרטים הללו בכל מיני מקומות ובכל מיני מצבים.

האם ניסית פעם להפסיק? האם אתה מרגיש את הבעיה הזו הרבה זמן? האם לדעתך זה פוגע לך בעוד דברים בחיים, בלימודים, למשל?

אם אתה מתחיל כאן, (ככה זה נראה), הייתי מציע שקודם כל תענה בכנות על השאלונים שמוצעים באתר זה. כמו כן קרא היטב את החוברת למתחיל שהאתר מציע.

בכל מקרה אתה במקום הנכון.

התמכרות לפורנוגרפיה היא בעיה הרבה יותר רחבה מבעיה של הסתכלות במשהו לא צנוע. וזוהי בעיה שחייבים לטפל בה ברצינות, כי אין לה גבולות.

אשמח לעזור לך (אם תרצה תפנה באישי) - וגם חברים יקרים אחרים בפורום, בקו החם, במייל החם ישמחו לסייע לך. מלב אוהב אומר לך: קח את העזרה המושטת לך, ורגע אחד קודם...

תשובה: שלום חדש כאן לפני 9 שנים, 3 חודשים #74455

• עין טובה
  • חבר קבוע
אני מגיע אליהם בעיקר בזמני לחץ וחוסר ברוחניות. כשזה מגיע זה רודף אותי ומחלחל את דעתי.
אני שמח לשמוע ממך שאני במקום תומך ומבין אחרי אני כבר לא מוצא מישהו כזה שיבין אותי.
על אלו שאלונים מדובר? ומה זה המייל החם? אשמח לקבל הפניה אליהם...
התחלתי כבר לקרוא את תכנית המאבק, אם לזה התכוונת. הרעיון של רק להיום מוכר לי כבר אבל אתמול קראתי עליו שוב והיום הוא קיבל משנה תוקף והצלחתי היום להתגבר על מחשבות טורדניות שכאלה ברוך הוא וברוך שמו.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן