ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי כבר לפגום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאס לי כבר לפגום 2338 צפיות

נמאס לי כבר לפגום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75466

• shayshay26
  • חבר חדש
שלום שמי שי אני בן 29. לצערי הרב אני פעמיים בשבוע נופל וכבר נמאס לי.
הבעיה מתחילה מזה שקודם כל אני בתול שזה דבר שנורא מצער אותי שזה צער מטומטם אני יודע אבל מה לעשות. כתוצאה מזה כשאני משועמם פתאום מתחילות לי כל מיני מחשבות על זה ובנוסף זה שיצר הרע אומר לי שזה חבל שאני עוד לא עשיתי את זה ויכול להיות שאף פעם לא אעשה את זה. את האמת למען השם אינני עושה את כי אני לא רוצה לבוא בעברה אם אישה לא נשואה. אבל פשוט נמאס לי ואני פשוט לא יודע אני חושב שהפתרון הוא חתונה אבל אני נורא חושש מחתונה, אני נורא חושש מעול עצמי, מהפרנסה. והבעיה היא שכל חלוף הזמן ואני בתול הצער המטומטם הזה גובר. לצערי הרב אני ראיתי סרטים לא צנועים מגיל הנוער אני יודע זה מטמטם וכל שאני רואה פוגם זה עוד יותר מטמטם אבל אני פשוט נמאס לי. אפילו לא בא לי לעשות מצוות בסיסיות כמו הנחת תפילין, נטילת ידיים, לימוד תורה כי כל זה הולך לסטרא אחרא!

תשובה: נמאס לי כבר לפגום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75470

אוהבים אותך shayshay26!
האם אתה מוכן לעשות הכל כדי לצאת מזה? כי יש כאן פתרון!
אני ממליץ לך להתחיל להסתובב פה באתר ולקרוא שיתופים של חברים. תוכל להזדהות איתם ולקבל מהם עזרה.
הכי קשה זה להילחם בזה לבד. אני יודע היום שלבד אני לא יכול!
אם תצטרך עזרה אשמח לעזור לך בהודעות/מיילים/טלפון.
שיהיה המון בהצלחה!

תשובה: נמאס לי כבר לפגום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75477

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר שי
אני כל כך מתחבר לתחושות שלך, גם אני כמוך הייתי במקום כמו שלך עד לפני לא הרבה זמן!
בתור רווק מבוגר כמוך מצאתי כאן פתרון מדהים! נקיות וחופשיות מתאווה ללא קשר אם עשיתי את זה או שלא..וכמו שהקדימו אותי.. האמן לי שיש לך סיכוי לצאת מזה.. גם בעודך רווק.. בגיל 29..
אם תרצה תוכל לפנות אלי בפרטי..
אוהבים!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן