ברוכים הבאים, אורח

נקי להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקי להיום 2676 צפיות

נקי להיום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75696

• RPB
  • חבר קבוע
שלום חברים
אני מכור לתאווה
ביטוי ההיתמכרות שלי הם צ'יטוט בלתי פוסק באתרי צ'טים זה יכול להיות ממש כל היום בחיפוש אחר פנטזיה .אם לא מצאתי אחרי כל היום ואני כבר ממש עייף ומותש אז אני צופה בפורנו ונופל לשינה עמוקה שאני לא רוצה אף פעם להיתעורר ממנה כבר בערך שנתיים וחצי שאני מכיר את האתר ניסתי גם קבוצה חיה וזה בנתיים לא כל כך הצליח בעיקבות חבר שמכור לסמים היתעוררתי לנסות עוד פעם פשוט הרגשתי את הבדידות שלו ואת החוסר אונים שהוא חלק איתי את העובדה והמסקנה שהוא הגיע אליה שהוא מכור ושיתפתי אותו שגם אני מכור ואיך שהוא זה מאוד חיזק אותי מאז 12 יום אני נקי רק להיום . לא מובן מאילו בכלל לא נראה לי שהיתה לי תקפה כזאת בשלוש שנים האחרונות .היצתרפתי לאתגר ה90 היום ומאז אני נמצא פה בפורום ובאתר בערך כל שעה קורה המון ומקבל המון חיזוק מאנשים שעושים פה דרך אני מרגיש שעכשיו בפעם הראשונה מאז שהכתי את האתר אני קצת טיפ טיפה מתחיל להבין את הצורך שלי בתוכנית בחברים בשיתוף מה גם שזה גורם לי להיתבונן על עצמי במידת רוחק מסוימת ולדון את עצמי לכף זכות אשמח לחיזוקים הגיגים שיתופים ודיוקים אוהב

תשובה: נקי להיום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75697

• RPB
  • חבר קבוע
מחילה על שגיעות הכתיב ככה יוצא לי

תשובה: נקי להיום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75704

אוהבים! טוב שחזרת..
אולי תנסה עוד הפעם את הקבוצות? במתכונת קצת יותר תכופה? לי זה ממש עוזר.

תשובה: נקי להיום לפני 9 שנים, 2 חודשים #75720

• הצילני אבא
  • רצף ניקיון נוכחי: 65 ימים
  • דירוג כסף
בסייעתא דשמייא

שלום RPB היקר!

קודם כל, ממש הזדהתי איתך. אני גם חייב את הקשר עם שאר החברים. זה מציל חיים כפשוטו.
אני אמנם חדש בהחלמה, אבל ברוך ה' אני כבר חש שינוי משמעותי. הסוד הוא פשוט להחליט ללכת על זה עד הסוף. זה הדבר שהכי חשוב לי כרגע, ולכן אני לא מוותר לעצמי. בהצלחה!! מתפללים להצלחתך בעזרת ה'.
תישאר בקשר.

לילה טוב ונקי!

תשובה: נקי להיום לפני 9 שנים, 1 חודש #75811

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תחליף התמכרות אחת בהתמכרות אחרת.

מומלץ מאוד בשלב הראשון להתמכר לאתר ולבקר בו באופן מאוד תכוף. לקרוא, להגיף ולשלוח הודעות חדשות.

עם הזמן הצורך להכנס לאתר כל הזמן ירד. אבל בשלב הזה, לפחות מהנסיון שלי, זה מאוד חשוב

תשובה: נקי להיום לפני 9 שנים, 1 חודש #75836

• RPB
  • חבר קבוע
זה בדיוק מה שאני עושה וזה ממלא לי את החלל האמת באיזה מידה של נעימות שהיתי מצוטט הרבה פעמים ממש קיוותי שידברו איתי על הבעיה זה תמיד היה מוציא את העוקץ מהתאווה תודה אנשים
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן