ברוכים הבאים, אורח

התנוצצות של גאולה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התנוצצות של גאולה 3366 צפיות

התנוצצות של גאולה לפני 9 שנים, 1 חודש #75889

שלום לכולם.

קודם כל אשריכם ישראל שזכיתם לא לוותר ליצה"ר ולהלחם בו בכל הכוחות והאמצעים !

רציתי לשתף ממש מעט...

מגיל 12-13 בערך נחשפתי (יותר נכון חברים חשפו אותי בעל כורחי) לתאווה הזאת.
מאז ההסתכלות על הסביבה השתנתה ולאט לאט זה הגיע למצב שבגיל 15-16 התחלתי לראות בתדירות יותר גבוהה את התכנים האלו (אני חייב לציין שאף פעם לא עשיתי את אותה פעולה, אלא רק הסתכלות עד המיצוי של התאווה).

זה כ"כ יצר בי בלבול וחוסר הבנה של איך אני מעז בכלל לראות דברים כאלו, וכמה שכעסתי על עצמי שזה לא אני בכלל, אני הרי רוצה קדושה ! רוצה טהרה ! רוצה את הקב"ה בלי שום דבר אחר ! איך הגעתי לפה בכלל ?

כיום בגיל 20 אני בישיבה וכבר הכרתי בזה שאני מכור. כל כמה שבועות שאני חוזר אני נופל לפחות פעם אחת ושום דבר לא עוזר. שמתי חסימה אבל היא נמוכה כי בבית לא מאפשרים לי רמה גבוהה וזה מתסכל כ"כ.

אשמח לשמוע את דעתכם איך אפשר להתקדם קמעא קעמא - אבל בטוח בע"ה בדרך לגאולה השלמה.

ה' - תזכה אותי באישה קדושה וטהורה ובבית נאמן וכשר.
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי אעירה שחר.

תשובה: התנוצצות של גאולה לפני 9 שנים, 1 חודש #75919

• רוצה לקום
  • רצף ניקיון נוכחי: 1867 ימים
  • חבר קבוע
שלום וברוך הבא! שמחים שבאת לכאן.
החסימה היא רק כלי עזר,
בכדי להשיג נקיון יש צורך בפעולות ,
אני ממליץ לך לקרוא את המדריך לתוכנית, וכן אם תרצה אשמח לעזור לך באופן אישי בהודעות,
בהצלחה!!

תשובה: התנוצצות של גאולה לפני 9 שנים, 1 חודש #75978

אכן אני יודע, אבל אני חייב גדר גבוהה שתמנע ממני כי אני מרגיש שאני מבין ומשתדל כל הזמן לחדד כמה שיותר עד כמה שאני לא רוצה את זה בכלל. אני מרגיש שאני נופל בעיקר כי זה זמין ואפשרי וברגע שאין לי זמינות לזה אז אני לא חושב אפילו על זה.

תודה רבה !

תשובה: התנוצצות של גאולה לפני 9 שנים, 1 חודש #75979

ברוך הבא "אעירה שחר",
בהצלחה רבה,

אשמח להיות איתך בקשר.
תוכל ליצור איתי קשר בהודעות הפרטיות, אבל עדיף לי במייל שלי הנמצא בחתימת ההודעה הזו.

יום נקי ומפוכח
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן