ברוכים הבאים, אורח

פעם ראשונה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעם ראשונה 2554 צפיות

פעם ראשונה לפני 9 שנים, 1 חודש #76043

• אולי הפעם
  • רצף ניקיון נוכחי: 47 ימים
  • חבר חדש
שלום לכולם
אז החלטתי להרים את הכפפה ופעם ראשונה אחרי שנים ארוכות לכתוב משהו - והפעם גם לאחרים.
הכינוי שלי הוא אולי הפעם כאשר מבחינתי הכינוי הוא קצת ציני וטומן בחובו מימד של חוסר אמונה...

אני חושב שאני מכור, כבר יותר מ15 שנה.
לא אלאה בסיפור שלי, הוא די דומה לרבים מהסיפורים שהספקתי לקרוא: מגיל צעיר, מהרגע הראשון שגיליתי את האפשרות של האוננות, פשוט לא הצלחתי להפסיק. התפתחתי יחד עם התפתחות האינטרנט והגבול (כרגע) מבחינתי הוא גבול המסך. אותו עוד לא פרצתי... אוסיף ואומר שגם מעולם לא הוצאתי על זה כסף (ואולי רק בגלל הבושה שמא איחשף).
היום אני נשוי באזור גיל ה30 עם ילדים, מוערך בקהילה מסוימת וכו'. אני חושב שאשתי לא יודעת על ההתמכרות שלי, למרות שאני לא יכול להיות בטוח...

עד כאן הביוגרפיה בקצרה.
שכחתי לציין שאני נקי 24 יום, וזאת בזכות המפגש לי עם האתר המצוין הזה. אני חושב שמאז גיל 13-14 היו אולי שלוש או ארבע פעמים שהצלחתי להגיע לכזו תקופת נקיות ארוכה.
אני לא באמת חושב שאצליח להחזיק עם זה מעמד (נרשמתי לאתגר ה90 יום), כרגע זה הולך לי די בקלות, אבל עדיין, אני ריאלי עם עצמי.

למעשה את שנות הנערות שלי העברתי בייסורים רבים בגלל עניין האוננות, ניסיתי להפסיק, התפללתי, התייעצתי עם רב שהיה קרוב אלי וכלום, שום דבר לא עזר.
כשהתחתני הייתה לי תקופת נקיות לא רעה, אך מהר מאוד שבתי לסורי.
בשנים האחרונות פשוט השלמתי עם המצב שלי בהבנה שאין לי סיכוי להתגבר על זה. ניחמתי את עצמי בכך שזה לא כל כך נורא, סך הכול זה טבעי לחלוטין, וכל עוד זה לא פוגע לי בחיים יותר מדי - מה כבר יכול להיות.
האם זה לא פוגע בחיי? ישנם ימים שאני מאונן 2 ו3 פעמים, ובכל מקרה אני מאונן כמעט כל יום...

(תודה למי ששרד את הדברים עד עכשיו...)

אני חושב שאחד הדברים המשמעותיים ביותר שהתאווה הזו גזלה ממני זה את היכולת להתחבר לעצמי, אני מנותק רגשית. קשה לי מאוד לבכות או לאהוב וכמובן להתפלל (זאת למרות שאת אשתי ומשפחתי אני אוהב, אך עדיין אני חש שמשהו במערכת הפנימית שלי תקוע).
וכאן הצד השני שבתוכי יאמר: ואולי זה פשוט האופי שלי, למה לקשור כל דבר לנושא האוננות - אולי עלי להתשחרר מזה, אולי עלי להפסיק לייחס לזה כל כך הרבה משמעות. פשוט אמשיך ליפול בתור חולשה שיש לי אך לא אתן לה להאפיל על כל חיי.
מי צודק???

אני חושב להתחיל לכתוב יומן מסע, אולי זה יעזור לי עם ההתמודדות, האם זה מקובל למרות שאני לא משתתף פעיל בתוכנית 12 הצעדים?

אני יודע שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא להצטרף לתוכנית זו ולהגיע למפגשים, איני יודע אם אני מסוגל - אולי אני צריך עוד קצת זמן. לפני כמה דקות האזנתי למפגש הטלפוני, הייתי מאוד קרוב ללחוץ על 6 וממש לדבר על זה בקול, אך הבושה או הפחד מעצמי גברו...

תודה למי שקרא, אשמח מאוד לתגובות...

תשובה: פעם ראשונה לפני 9 שנים, 1 חודש #76051

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
שלום חבר יקר וברוך הבא!

מאוד מזדהה עם הסיפור שלך. הסיפור שלי די דומה, מלבד העובדה שהוצאתי על זה כסף, ונראה לי גם מתיאוריך שחציתי עוד כמה קווים.

בכל אופן, מהרגע שהגעתי לאתר הזה והחלטתי "לקפוץ למים", אני נקי בחסד אלוקים, הגדול והאוהב, 538 יום - מספר עצום ובלתי נתפס מבחינתי.
אני הייתי כה נואש שכבר לפני למעלה מעשור ניסיתי פתרונות אחרים של חשיפה עצמית - רבנים, חברים, אנשי מקצוע - אבל שום דבר לא הצליח להשאיר אותי נקי יותר מכמה חודשים.

בכל אופן, נשמח מאוד שתפתח כאן יומן מסע. יש כאן חברים עם יומן מסע שאינם משתתפים פעילים בתכנית (אחד מהם נקי מעל שנה), ויש כאלה שהצטרפו במהלך המסע.

כל דבר נוסף שתעשה מהכלים המוצעים כאן יעזור לך יותר (לחץ על הקישור בתחתית העמוד "הורד את מדריך התכנית של שמור עיניך". גם אם הכלים שבמדריך לא יעבדו בשבילך, זה יעזור לך להבין יותר שאתה לא יכול לבד וצריך עזרה).

ואיך כתוב בספר הלבן (=כינוי לספר היסוד לתכנית 12 הצעדים להחלמה מתאווה)? "מידת הנכונות שלך תהיה מידת ההחלמה שלך".

בהצלחה רבה!
שמחים שאתה אתנו!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: פעם ראשונה לפני 9 שנים, 1 חודש #76060

ברוך הבא, אולי הפעם.
אולי באמת הפעם?
אני מכור כעשרים שנה, ובחסד אלוקים בזכות התוכנית והחברותא הנפלאה, אני נקי 85 יום; שזה נס עצום. אבל אני לא רק נקי, בזכות התוכנית אני חווה תהליך רוחני בלתי רגיל, וחש אט אט בשינוי הגישה שלי, או בניצניה לפחות, לחיים. שינוי שנושא עמו שלווה, ענווה ויושר. לא מוכחי כלל. רק מכוחו של אלוקים, בעזרתה של תוכנית וחברותא פלאיים ממש.
אחד הכלים הדרמטיים שמסייעים לי באופן יומיומי הוא קשר עם חברים.
אם ברצונך לנסות את הכלי הזה, אתה עשוי לקבל מתנות יקרות ערך.
כולנו באותה הסירה; ונסיונום של החברים המחלימים האחרים מעניק כוח ותקווה.
כמובן, יותר מאשמח לעמוד איתך בקשר.
בברכת עלייה על דרך,

תגובה: פעם ראשונה לפני 9 שנים, 1 חודש #76169

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 366 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום לך אולי הפעם!!
כמוך כמוני אחי, השיתוף שלך מזכיר לי מאוד את עצמי!
כל כך הרבה פעמים נפלתי שדוד עד שהרמתי ידיים! זהו אני לא יכול לעמוד מול העצמות הללו! זה חזק ממני! כך אני מרגיש בזמני קושי! זו היא טבעה של תאווה!
כמו שחברי הקדימו אותי, התכנית עושה פלאים! הקשר עם החברים וביצוע דרך הצעדים מביאה מכורים קשים לדרך של שפיות ונקיות!
צריך המון עזות! בייחוד בהתחלה! לחשוף את עצמי ולספר את הצדדים האפלים שקיימים בי!(ובהמשך גם לאנשים הקרובים אלי ביותר..) זה לא פשוט.. אבל פשוט צריך להתחיל!

אוהבים אותך אחי
תישאר איתנו
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 1 חודש על ידי שלמה די דיינו.

תגובה: פעם ראשונה לפני 9 שנים, 1 חודש #76177

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אחי, אתה בכיוון הנכון

כולנו פה באותה סירה ואנחנו מחזיקים לך ידיים כדי שתצליח
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן